Meme Meme Meme ve Yeni Paylaşım 2014

Inşallah canım ne zamana ameliyatın? Merakta bırakma herşeyi paylaş bizimle :) Benim haziran sonunda şimdiden çok heyecanlıyım :KK52:

14 gunum kaldi :) ameliyattan 1 ay kadar once kan alindi tetkiklere baslandi ameliyat gunude tekrar edilerek ikisi karsilastirilcak eger bir aksilik cikmazsa 24 unde ameliyatta olucam. Ancak en ufak bir vucutta iltihap olursa ya da degerlerde bozukluk olursa erteliyor doktor bey ameliyati...

14 gunum kaldi :) ameliyattan 1 ay kadar once kan alindi tetkiklere baslandi ameliyat gunude tekrar edilerek ikisi karsilastirilcak eger bir aksilik cikmazsa 24 unde ameliyatta olucam. Ancak en ufak bir vucutta iltihap olursa ya da degerlerde bozukluk olursa erteliyor doktor bey ameliyati...[/QUOTE

Çok iyi ve ilgililermiş :)

Tamam canım bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim benim de doktor randevum var 3 hafta sonra o zaman büyüklüğüne karar vericez. Deneme protezlerinde baya küçük şeyler beğenmiştim ama resim görünce de 280cc den aşağısını beğenmiyorum kafam çok karışık :KK43: resimlerini bekliyorum tatlım :))

canım msj sayım yeterli olmadıgı için mesaj gonderemiyormusum ne demek istiyor anlamadım acıkcası.:44:

inş en kısa zamanda sağlığına kavuşursun ve mutlu olursun canım demek ki beklenmeyen bir talihsizlik söz konusu olmuş :KK43: bu kadarla atlatmış ol bence her gün daha iyiye gideceksin. Arada durumun hakkında yazarsan seviniriz , sevgiler....

yarın dikişlerim alınacak , ödem baya indi , ağrım da azaldı dilerim bundan sonra daha iyi olucak bugün ameliyat sonrası 13.gün , herkesin bu kadar uzun mu sürdü ?

canım çok merak ediyorum nasıl oldun... herhalde ameliyatın gerçekleşti iyi olunca mutlaka yaz gelişmeleri ... neler hisssediyorsun ???:KK52::KK36::KK16:

canım dün hastaneden cıktım bugün evdeyim biraz canım acıyor ama zamanla azalıyor ilk günkü gibi değilim.suan sekli konusunda tam bisey söyliyemem ama eminim zamanla daha güzel görünür gerci su haliyle bile ilk halinden cok daha iyi :KK17: yalnız tek basına gecirilcek bi sürec değil mutaka yanında destekcin olmalı yatıp kalkarken zorlanıyorsun.kollarını bi süre kullanamıyrsun zaten hem dr istemiyor hem sen istesende canın yandıgı için kullanamıyosun:KK66:

canım dün hastaneden cıktım bugün evdeyim biraz canım acıyor ama zamanla azalıyor ilk günkü gibi değilim.suan sekli konusunda tam bisey söyliyemem ama eminim zamanla daha güzel görünür gerci su haliyle bile ilk halinden cok daha iyi :KK17: yalnız tek basına gecirilcek bi sürec değil mutaka yanında destekcin olmalı yatıp kalkarken zorlanıyorsun.kollarını bi süre kullanamıyrsun zaten hem dr istemiyor hem sen istesende canın yandıgı için kullanamıyosun:KK66:

:) ılk gune gore daha ıyı olmana sevındım canım ... benım doktorunda elı kulagında bugun yarın cagırabılır :18: heyecan basıyor benı de .. cok heyecanlıyımmm.. elbette destekcım olucak. kız kardesım gelıyım diyor ama eşim benım ıcın 2 gun ızın kullanıcak gerek yok dedım bılmıyorum dogru mu ettım :KK25: umarrım hızla iyileşirsin geçmiş olsun .. saglıklı günler diliyorum :KK16:

Son düzenleme:
:) ılk gune gore daha ıyı olmana sevındım canım ... benım doktorunda elı kulagında bugun yarın cagırabılır :18: heyecan basıyor benı de .. cok heyecanlıyımmm.. elbette destekcım olucak. kız kardesım gelıyım diyor ama eşim benım ıcın 2 gun ızın kullanıcak gerek yok dedım bılmıyorum dogru mu ettım :KK25: umarrım hızla iyileşirsin geçmiş olsun .. saglıklı günler diliyorum :KK16:

saol canım :) umarım senin operasyonunda hemn olur gün gectikce daha cok heycanlanırsın normal bu :) benmde öleydi ki ben hemen karar verdim ve 1 hafta içinde oldugu zor gecti 1 hafta
:)

saol canım :) umarım senin operasyonunda hemn olur gün gectikce daha cok heycanlanırsın normal bu :) benmde öleydi ki ben hemen karar verdim ve 1 hafta içinde oldugu zor gecti 1 hafta
:)

hayırlısı olsun canım :KK36: ay ameliyat sonrası bu güler yüzün bile motive oldu bana tekrar geçmiş olsun .. sıra bende :)))) :KK52:

Geçmiş olsun iyi olmana sevindim bundan sonrası daha kolay kendine dikkat et

geçmiş olsun canım benım insallah iyilesme sürecinide hayırlısıyla atlatırsın.... sabır zamanla cooook guzellesıcekler ...

saol canım umarım sekli de bian önce düzelir ve pişman olmam bu kadar acıya :18:

Biraz sabir gerekiyor heleki benim gibi tez canliysan zor tabi
Pişman olacağını sanmıyorum umarım herhalinden memnun olursun ben 1 ayı doldurmak üzereyim hala sekillenmedi foto ekledim bakabilirsin

Biraz sabir gerekiyor heleki benim gibi tez canliysan zor tabi
Pişman olacağını sanmıyorum umarım herhalinden memnun olursun ben 1 ayı doldurmak üzereyim hala sekillenmedi foto ekledim bakabilirsin

az önce gördüm canım senikini sadece gözüme carpan biraz ayrık ama seninki düzelir bu forumda ilk etapta seninki gibi olupta sonrdan cok güzel memelere sahip olanları gördüm simetrik duruyor ucları yukarda bendeki sorun hala devam ediyor tüberköz memeye sahipmişim ben ve tabi siliikonla aynı sekilde oldu yani silkonun seklini almadı gögsüm silikon gögsümün seklini aldı belki zamanla düzelir bilemiyorum ama suan cok karamsarım az sonra foto yüklerim gerci yüklemeye korkuyom ama :18:

az önce gördüm canım senikini sadece gözüme carpan biraz ayrık ama seninki düzelir bu forumda ilk etapta seninki gibi olupta sonrdan cok güzel memelere sahip olanları gördüm simetrik duruyor ucları yukarda bendeki sorun hala devam ediyor tüberköz memeye sahipmişim ben ve tabi siliikonla aynı sekilde oldu yani silkonun seklini almadı gögsüm silikon gögsümün seklini aldı belki zamanla düzelir bilemiyorum ama suan cok karamsarım az sonra foto yüklerim gerci yüklemeye korkuyom ama :18:

Benim göğüslerimin arası önceden de açıktı bu kadar olmasada doktorum sekilaldikca azalir dedi daha cok yeniler sorun yapmıyorum
Nasıl bi sonuç çıkmış fazla bilgim de yok bu konuda foto yuklersen fikirlerimiz daha aciklayici olabilir

Benim göğüslerimin arası önceden de açıktı bu kadar olmasada doktorum sekilaldikca azalir dedi daha cok yeniler sorun yapmıyorum
Nasıl bi sonuç çıkmış fazla bilgim de yok bu konuda foto yuklersen fikirlerimiz daha aciklayici olabilir

seninkinde sorun yapılcak hiçbişi yok zaten cok güzel görünüyorlar cok basarılı olmus :KK34: yüklemeye basladım pc ye attım simdi yüklicem

X