Meme protezi

450 bin fiyat veren doktor kim çok ünlü biri mi inanılmaz bir rakam şaka gibi. Protezler ortalama 1000-1500$ üzerine bu kadar kâr koymaları bana anlamsız geliyor.
Çileklikekim doktorlar tabiki tecrübesine dayalı üzerine kar koyuyorlar. Yani şimdi işin ehli bir doktor ile standart seviyedeki bir doktorun aynı fiyat vermesi olmaz tabiki biri diğerine göre çok daha fazla kar koyacak. İnce işçilik sonuçta. Ve işin artık uzmanı🌸

Ben hiç anlamadım 40 bine olanda var 60 bine de sizin gibi 90 bine de yani bu fiyatlar tamam doktor ve hasteneye göre değişiyor ama mesela 40 bin nasıl oluyor o kadar uygun sonuçta protez takılıyor. Bugün bi burun ameliyatı bile 100-150 bin iken. Üstelik herhangi bir cisim takmadan etmeden. Değişik
Ben meme küçültme oldum kayseridr 40 bine 50 bin dedi pazarlıkla anlaştık ama Kayseri'de 60 80 bin diyende var hastaneye göre şehire göre rakam değişiyor hatta acıbadem 110 bin diyormuş artmadıysa

Ben meme küçültme oldum kayseridr 40 bine 50 bin dedi pazarlıkla anlaştık ama Kayseri'de 60 80 bin diyende var hastaneye göre şehire göre rakam değişiyor hatta acıbadem 110 bin diyormuş artmadıysa
Doğrudur ben acıbadem de oldum meme büyütme ameliyatı ekim ayında 210 bin tl ödedim.

Aralık ayında 60 bin TL'ye İstanbul'da iyide bir özel hastanede oldum doktorumdanda ameliyatimdanda çok memnunum

Canım 25 ocakta oldum 60 bin verdim özel bı hastanede protez markasına göre degisiyo fiyatlar ben mentor için 10 bin fark ödedim
Memmnunmusunuz benı bende yaptırıcam fakar guvenılır bı yer bakıyorum ısmını soyleme sansınız var mı :)

Hastanenın adını soyle sansın var mı bana bende cok ıstıyorum ve delı gıbı arastırıyorum su an

Merhabalar, aslında Forumda yeniyim ve meme protezi güncel fiyatları öğrenmek için neredeyse her şeyi okudum fakat bir fiyat aralığına rastlamadım. Malumunuz meme önemli bir konu :) bana herhangi bir yetenekli ve işinin ehli bir cerrah ve ücret bilgisi verirseniz çok sevinir ve minnettar olurum. Site mi yavaş, benim telefonumda mı problem var anlayamadım ama umarım bu maruzatımı yayınlanabilirim. Şimdiden gelecek yorumlar için elleriniz dert görmesin. İyi akşamlar.
Merhabaa💐 bursada fatma bilge köseye oldum ben de şubatta. 95.000₺ verdim ki zaten 1300€ protezdi ve çok çok memnunum doktorumdan. İlgisi alakası yaklaşımı çok iyi. Şuanda kendisi hastane zammı ve kur farkından dolayı 120.000₺ye yapıyor

Merhabalar, aslında Forumda yeniyim ve meme protezi güncel fiyatları öğrenmek için neredeyse her şeyi okudum fakat bir fiyat aralığına rastlamadım. Malumunuz meme önemli bir konu :) bana herhangi bir yetenekli ve işinin ehli bir cerrah ve ücret bilgisi verirseniz çok sevinir ve minnettar olurum. Site mi yavaş, benim telefonumda mı problem var anlayamadım ama umarım bu maruzatımı yayınlanabilirim. Şimdiden gelecek yorumlar için elleriniz dert görmesin. İyi akşamlar.
Merhaba ameliyatınızı oldunuz mu merak ettim ücreti.bende 11 gün önce kampanyadan yararlanarak 55 bine motiva marka oldum doktorum mentor ve motiva ile çalışıyordu motivanın yüzeyini daha çok beğendiğini çoğunlukla onu önerdiğini söyledi mentorun pürüzlü yüzeyinden dolayı lenfoma riski olduğunu Fransa’da çok fazla vaka görüldüğü için pürüzlü yüzeyli protezlerin toplatılıp yasaklandığını o kadar vakadan sonra henüz sorun yaşamayan pürüzlü yüzey taktıran hastalar da da ücretsiz bir şekilde değiştirilmiş pürüzlü yüzeyli protezleri .yakında ülkemiz dahil bir çok ülkede de yasaklanacağını düşünüyorum önermiyorum ama illa mentor dersen takarım tabiki dedi. Bir kaç doktor daha aynı şeyi söyleyince motiva da karar kıldım mentor bir de çok sert geldi bana yapısı o pürüzlü yüzeyi de dokununca hiç iyi hissettirmedi bana iyi düşünmek lazım 🌸

Fiyatlara şok oldum ben 2022 Ekimde 37 bin ödedim. Doktorum su an 80.000₺ye yapıyor ve efsane çıkarıyor. 100k ve üzeri fiyatlar şaka mı. Bana 80k bile yüksek geldi su an

Fiyatlara şok oldum ben 2022 Ekimde 37 bin ödedim. Doktorum su an 80.000₺ye yapıyor ve efsane çıkarıyor. 100k ve üzeri fiyatlar şaka mı. Bana 80k bile yüksek geldi su an
Serbest piyasa. Ama tabi işin içine eğitim,tecrübe,biraz da ün girdiyse o fiyatları duymanız çok normal.

X