Bebek Beslenmesi Meme reddi ile başa çıkma yollarınız nedir ?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Peki sagdiginda sutun var mi? Ben artik sutum olmadigi icin emmedigini dusunmeye basladim.. ugrastikca sanki ters tepiyor.
Sütüm var ama nolacak bilmiyorum böyle örnek bu gece defalarca denedim memeye derin uykusunda bile almadı inan su aya dek bile zorla nasıl bırakmadım bende bilmiyorum ve çok üzgünüm,ilk çocuğum ve bu sıkıntıyı yaşamayı ummazdim. Sakın sütüm yok diye düşünüp bırakma

Sütüm var ama nolacak bilmiyorum böyle örnek bu gece defalarca denedim memeye derin uykusunda bile almadı inan su aya dek bile zorla nasıl bırakmadım bende bilmiyorum ve çok üzgünüm,ilk çocuğum ve bu sıkıntıyı yaşamayı ummazdim. Sakın sütüm yok diye düşünüp bırakma
Benimki ziplarken aliyor ziplayara gezerken.. ona da raziyim ama gunduz o kadar yoruluyorum ki gece oyle ziplayarak 3mzirmek aglamasi zor cok zor

Benim de bebeğim 5 ayını doldurdu yarın 6 ayına girecek iki gündür memeyi reddediyor biberonda mama içiyor Ama memeyi tutmuyor geceleri emiyor O da Uyku sersemi olduğu için galiba Ama gündüz Ne yapsam emmiyor Ben de ne yapacağımı
Merhabalar arkadaşlar, 3 ay 13 günlük bebeğim var son 1 aydır meme reddi ile uğraşıyorum . Bebeğimin kolikligi ile savaşırken meğer daha kötü olan meme reddi imiş , gerçekten psikolojim bozuldu çok üzülüyorum yani sadece uyku esnasında emzirmeye çalışıyorum acaba benim gibi olup bu konuda bu durumu yenen var mı ? Biberon kullanmıyorum . Yardımcı olup ,öneride bulunursanız çok sevinirim

X