Meme silikonum çok yukarıda

melonica98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
12
3
8 gün önce meme silikonu taktırdım. 450CC kas altı ve mentor marka. Ağrılarımın çoğu geçti ve günlük işlerimi yapabiliyorum. sadece yatıp kalkarken çok acı çekiyorum. Ama alıştıkça gün içerisinde acı hissi kayboluyor.

Kesinin üzerindeki bandajı dün çıkarttım ve inanılmaz derecede korkunç dikiş izlerimi gördüm ve krem uygulamaya başladım.

Bandajlarım çıktığı anca memem çok şiş ve çok şekilsizdi. İnanılmaz yukarıda duruyorlar. Çok şiş ve sertler.
Doktorum masaj önerdi ve silikonlarımı aşağıya itmemi söyledi. Bende 2 gündür 5-10 dakika masaj yapmaya başladım ama bir etkisini tabiki henüz görmedim.

Moralim çok bozuk. Neden bu kadar yukarıda ve şekilsiz duruyor? Anlamadım… revizyon ameliyatı olmak istemiyorum. Çok pişmanım aynada asla memelerime bakmıyorum.

8 gün önce meme silikonu taktırdım. 450CC kas altı ve mentor marka. Ağrılarımın çoğu geçti ve günlük işlerimi yapabiliyorum. sadece yatıp kalkarken çok acı çekiyorum. Ama alıştıkça gün içerisinde acı hissi kayboluyor.

Kesinin üzerindeki bandajı dün çıkarttım ve inanılmaz derecede korkunç dikiş izlerimi gördüm ve krem uygulamaya başladım.

Bandajlarım çıktığı anca memem çok şiş ve çok şekilsizdi. İnanılmaz yukarıda duruyorlar. Çok şiş ve sertler.
Doktorum masaj önerdi ve silikonlarımı aşağıya itmemi söyledi. Bende 2 gündür 5-10 dakika masaj yapmaya başladım ama bir etkisini tabiki henüz görmedim.

Moralim çok bozuk. Neden bu kadar yukarıda ve şekilsiz duruyor? Anlamadım… revizyon ameliyatı olmak istemiyorum. Çok pişmanım aynada asla memelerime bakmıyorum.
Ameliyat olalı cok yeni olmus. Benim 300 cc ilk baslar agzima gircek saniyordum suan aşagidalar 2 ay oldu ödem sislik falan kalmadı. Ama hala sertlik var tabiki. Zamanla asagiya iner merak etmeyin

Çok teşekkür ederim yanıtınız için. Sadece böyle kalmasından korkuyorum. :KK43:

Yer çekiminden kalmaz o merak etmeyin. İlk başlarda sert oluyor, zaten baya büyük taktirmissiniz.

İri bir kızım. Göğüs kafesim büyük. Ve hiç meme dokum yoktu kiloma rağmen. :KK43:

İri bir kızım. Göğüs kafesim büyük. Ve hiç meme dokum yoktu kiloma rağmen. :KK43:
Ben minyonum kas üstü 250 takıldı. Biraz daha büyük isterdim ama anca sıgmıs. Hayatımda iyii ki yaptırdım dediğim şeylerden birisi. Alışınca çok mutlu olacaksın.

Masaj yaparken tansiyonum düşüyor. Ve çok acıyor. Ve o kadar şişki uyurken ağzıma girecekmiş gibi. Arkadaşlarım hep kötü yorum yaptı. Hep moralimi bozdular. Göğüslerimin şekli çok bozuk……..

Masaj yaparken tansiyonum düşüyor. Ve çok acıyor. Ve o kadar şişki uyurken ağzıma girecekmiş gibi. Arkadaşlarım hep kötü yorum yaptı. Hep moralimi bozdular. Göğüslerimin şekli çok bozuk……..
Bende 3 ay önce 400 cc taktırdım masaj olayına 1 ay sonra başla dedi doktorum ama ben hiç yapmadım şuan gayet iyiler resim atma şansın varmı merak ettim ayrıca senin daha cok yeni en az 3 ay ver kendine

Merhabalar, bugün birinci ay kontrolüme gittim bende. Ödemler iyice indi. Sağ göğsümde implant yukarda idi baskı hissi vardı. Bugün doktorum ile görüştük. Revizyon ameliyatı olacağım. Küçük bir kesi ile implantı aşağı kaydıracağını söyledi. Ve bu durumunda zorlamadan kaynaklı olduğunu söyledi. Amelyat sonrasi ben iyiyim diye fırfır gezdim ve sanırım zorladım da. 😔😔

Daha çok yeni olduğu için bu durum normal bende ilk yaptırdığımda çok yukarıdaydı ve kocamandı sonradan masaj yapa yapa yumuşattım ve benim yaptıralı 3-4 sene oldu şu an çok doğal duruyorlar yukarıda değiller zamanla gerçekten iniyor o görüntü o yüzden canınızı sıkmayın kimseyi de takmayın boşverin 🥰

X