Memede kitle ağrısı

wqhavc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2024
3
1
22
Merhaba arkadaşlar bir süredir göğsümlerimde ağrı vardi bugün hastaneye gidip muyane oldum sol memede saat 6 hizasında periferal ve cilt düzeyine yakın yerleşimli yaklaşık 7×4 mm boyutunda fuziform yapıda uzun aksı cilde paralel seyir gösteren heterojen hipoekoik solid alan izlenmekteymis sağ memede ise 10×7mm boyutunda fuziform yapıda uzun aksı cilde paralel seyir gösteren heterojen hipoekoik posterior akustik siddetlenme gösteren solid natürde kitle lezyonu izlenmekte sonuç olarak BİRADS 2 olarak sonuçlandı doktor iyi dedi her genç kızda olucani söyledi sadece yılda 1 kontrole gelmemi söyledi ama çok büyük olduğu için içimde korku var etrafımda bir kaç kişide bu durumda olup daha kötü sonuçlar yasayabilmis bu durum ilerleyip kötü olurmu sizce düşünceleriniz nedir

Ağrı olunca sıkıntı olmuyor diye duyuyorum hep çevremdekilerden. Ağrısız olan kitle daha sinsi ve kötü huylu olabiliyormuş. İnşallah kötü bir şey olmaz siz kontrolde olacaksınız nasılsa. Çok geçmiş olsun.

Yani ileride herkesin başına her şey gelebilir bu ihtimali düşünerek kafada kura kura yaşanmaz. Kötü bir şey olsa doktor anlardı ki kaldı ki zaten iyi demiş. Bana da doktor ağrılıysa korkma ağrısız olanlar sinsi oluyor demişti. Gidersin senelik kontrolüne.

X