Memede kitle olup ameliyat olanlar

canım ne kadar haklıymışsın, korkmaya fırsat olmadan oldu bitti, hatta dr bu kadar işte bitti dedi, dondum kaldım bir haftadır bunu mu düşünüyormuşum dedim :halay::halay:hem kalın iğneyle hem de anestezisiz şıp diye aldı, yemin ederim kan aldırmak daha zor:KK45:
çok sevindimmm sonuç ne zaman peki

merhaba ameliyat oldunuz mu? nasıl geçti nasılsınız?
Evet geçen hafta oldum. Çok şükür hiç kendimi korkutacağım kadar bir şey yokmuş oldu bitti bile 😂 En büyük korkum olan şekil bozukluğu falan da olmadı sadece göğüs ucumda küçücük bir dikişim var şuan o da eridikten sonra görünmez bile. Size de geçmiş olsun Allah bidaha yaşatmasın inşallah 🤲🏻 o ameliyat öncesi stres ameliyattan daha kötü bilirim

Evet geçen hafta oldum. Çok şükür hiç kendimi korkutacağım kadar bir şey yokmuş oldu bitti bile 😂 En büyük korkum olan şekil bozukluğu falan da olmadı sadece göğüs ucumda küçücük bir dikişim var şuan o da eridikten sonra görünmez bile. Size de geçmiş olsun Allah bidaha yaşatmasın inşallah 🤲🏻 o ameliyat öncesi stres ameliyattan daha kötü bilirim
:dua: size de geçmişler olsun. benim biyopsi sonucu temiz geldi Allaha şükür, 3 hafta yarı tatil, biyopsiydi sonuç bekleydi derken stresle geçti, sağlık olsun. tatilin ilk günü dr a gittim, tatilin son günü cuma biyopsi sonucu ancak geldi :KK45: dr 6 ayda bir takibe devam dedi. şimdilik ameliyat yok yani

Ankarada acaba hangi hastane hangi doktora gittiniz bende de var sürekli takip ediliyor ama doktorum içime sinmiyor bir türlü

Benim kitlem var 5 yıldır takipteyim, biyopsi temiz çok şükür. Üstüne yattığımda ağrı yapıyor, dokununca acıyor, hep elime geliyor, rahatsız oluyorum aldırmak istedim ama doktorum çok yavaş büyüyor dokundurtma dedi. Sizin ki hızlı büyüyorsa aldırın tabi ben Ankara'dayım. Umarım çok iyi bir doktor bulursunuz. Ameliyat söz konusu olunca insan basitte olsa geriliyor. En önemli kısım doktor seçimi. Şimdiden çok geçmiş olsun.
Ankarada hangi doktora gittiniz acaba bende de kitle var ama doğru doktoru bulamadım bir türlü

:dua: size de geçmişler olsun. benim biyopsi sonucu temiz geldi Allaha şükür, 3 hafta yarı tatil, biyopsiydi sonuç bekleydi derken stresle geçti, sağlık olsun. tatilin ilk günü dr a gittim, tatilin son günü cuma biyopsi sonucu ancak geldi :KK45: dr 6 ayda bir takibe devam dedi. şimdilik ameliyat yok yani
Çok zaman geçmiş ama görüp cevaplarsanız sevinirim. Fibroadenom olan göğsünüzde damarlarda belirginleşme meme şeklinde farkettiğiniz bi değişiklik oluyor muydu

X