Memnuniyet topiği

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
291.012
597.764
43
Umarım bu sayfada güzel alışverişler yaşanır.
Alışveriş yaptığınız ve memnun kaldığınız üyelerin adlarını yazın..

Umarım bu sayfada güzel alışverişler yaşanır.İlk olarak ben yazmak istedim; babyoverlok'la alışveriş çok zevkliydi.Sorunsuz, net, hızlı...Ürünleri bir harikaydı.Kendisi benden de ürün aldı o zamanda çok sorunsuz alışveriş yapmıştık.Tekrar teşekkürler başka alışverişlerde görüşmek üzere...

Arjinjewel arkadasimla alisveris gercekten sorunsuz ve zevkliydi.. Kibarligi icin kendisine ayrica tesekkur ederim, burada da sabit konu olarak menmun kaldiklarimizin nickleri olsa guzel olmazmi :KK66:

Medcezirden cizme aldim..inanilmaz guzel tertemiz sorunsuzdu urunleri..kendiside cok guleryuzlu sicak ve anlayisliydi..gercekten cok memnun kaldim arkadasim senden..umarim yeni urunlerinde tekrar gorusuruz..samimiyetin ve ictenligin icin cok tesekkur ederim..seni tanimak guzeldi..boyle guzel urunleri bu fiyatlara almak inanilmaz bisey...kendine iyi bak canim..hersey icin tesekkur ederim..

Medcezirden cizme aldim..inanilmaz guzel tertemiz sorunsuzdu urunleri..kendiside cok guleryuzlu sicak ve anlayisliydi..gercekten cok memnun kaldim arkadasim senden..umarim yeni urunlerinde tekrar gorusuruz..samimiyetin ve ictenligin icin cok tesekkur ederim..seni tanimak guzeldi..boyle guzel urunleri bu fiyatlara almak inanilmaz bisey...kendine iyi bak canim..hersey icin tesekkur ederim..

Nicole'cum canım benim çok teşekkür ederim :KK16:
Elden alışveriş yapmak cidden daha bir keyifli, ben de seni tanıdığıma çok memnun oldum...

Prensesi ve yakışıklıyı öperim :KK16:

Medcezirden kıyafetlerim geldi. Çok şıklar, tertemiz hatta bazıları etiketli. Kendisine burdanda çok teşekkür ederim. Sevgiler..

canan2156 arkadaşım ile yaptığım alışveriş sorunsuzdu,hediyesi içinde ayrıca tşk ederim kendisine:KK16:

medcezirden aldığm kıyafetler geldi hepsi çok güzel ve temizdi biraz risk almıştım beden konusunda ama anlayışı ve ilgisi nedeniyle hallettik ççookk teşekkür ediyorum kendisine :)) :KK16:

Arkadaşlar konu dışı olacak ama bit pazarı bölümü ile alakalı,bilgi almak adına soruyorum:13:

PTT hesabı nasıl alınıyor ne gerekiyor,sistem nasıl işliyor?
Satın alınan ürünlerimizin ücreti, ptt hesabı olunca ücretsiz mi ücretli mi vs. sistem nasıl ?

Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim ..

Arkadaşlar konu dışı olacak ama bit pazarı bölümü ile alakalı,bilgi almak adına soruyorum:13:

Satın alınan ürünlerimizin ücreti, ptt hesabı olunca ücretsiz mi ücretli mi vs. sistem nasıl ?

nilcim ptt hesabı almak için kimlik yeterli oluyor. birkaç dk içinde bilgilerini girip sana kart yada kart bilgilerini veriyorlar.
kargoyu gönderirken formun üzerinde şartlı gönderme kısmı var onu işaretliyorsun ve alacağın TL tutarını yazıyorsun. örneğin karşı taraftan 100 tl alacağın varsa o kişi 100 tl + kargo masrafını ödeyip kargoyu teslim alıyor ve 100 tl de senin ptt hesabına geçiyor.
sonra sen paranı ptt atm lerinden veya gişeden kart numaran ve kimliğin ile alabiliyorsun. sistem bu şekilde işliyor.:KK34:

nilcim ptt hesabı almak için kimlik yeterli oluyor. birkaç dk içinde bilgilerini girip sana kart yada kart bilgilerini veriyorlar.
kargoyu gönderirken formun üzerinde şartlı gönderme kısmı var onu işaretliyorsun ve alacağın TL tutarını yazıyorsun. örneğin karşı taraftan 100 tl alacağın varsa o kişi 100 tl + kargo masrafını ödeyip kargoyu teslim alıyor ve 100 tl de senin ptt hesabına geçiyor.
sonra sen paranı ptt atm lerinden veya gişeden kart numaran ve kimliğin ile alabiliyorsun. sistem bu şekilde işliyor.:KK34:

tamamdır canım çok tşk ederim :KK16:

2 adet kimlik fotokopisi ve 5 tl karşılığında hesap açtırabilirsin. para senin hesabına geçerken 1 tl masraf kesiyor ptt.

evet 5 tl veriyorsunuz ,o da sizin hesaba yatırılıyor ,hesabı kapatınca size geri veriliyor.kaporta gibi:KK55:

Nilden bir hırka beğenmiştim. Iki farklı foto yüklediğini farkedip tek hırka parasına bana iki hırkayı da gönderdi. Arkadaşın inceliğinden dolayı kendisine buradan da teşekkür ediyorum. Sevgiler Nil :)

Nilden bir hırka beğenmiştim. Iki farklı foto yüklediğini farkedip tek hırka parasına bana iki hırkayı da gönderdi. Arkadaşın inceliğinden dolayı kendisine buradan da teşekkür ediyorum. Sevgiler Nil :)

Rica ederim canım,hata yaptığımı sen alınca farkettim,ve durumu telafi etmem gerekirdi.
Güle güle kullan canım ,ben seninle alışveriş yapmaktan çok zevk aldım.Çok tşk ederim canım:KK16:

X