Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kazen Bey, ben şunu anlayamadım. biz buraya düzenli olarak girip insanların sorularına cevap vermek gibi bir sorumluluk altına girdik de bizim mi haberimiz yok? şikayet eden arkadaşlar bizim buranın halkla ilişkileri olduğumuzu mu sanıyor? zamanında her birimiz tedavi görürken birbirimizi burada bulduk ve birbirimize faydalı olacak paylaşımlarda bulunduk, çok güzel arkadaşlıklar kurduk. hepimiz hamileliğimizin ilk müjdesini burada verdik. çok değil, 7-8 ay önce.. ancak konuşmalar özelleştikçe ve kimliklerimizi deşifre etmek istemedikçe kendimize ait bir facebook sayfası kurduk. burası mustafa bey'in kurduğu veya ona ait bir sayfa değildir. tamamen kendi aramızdadır. kimseyi de oraya zorla almadık. aksine buradan oraya gelmek isteyen ve ricada bulunan çok kişi oldu. sayfaları tam okursanız bunu görebilirsiniz. istediğimiz yerde yazmakta özgürüz. biz yine tedavide olan arkadaşlara yardımcı olmak ve sorularına kendi yaşadığımız tecrübelerden cevap vermek isteriz. nitekim incitanesi gibi düzenli girip destek olan arkadaşlarımız hala var. ancak bu bir mecburiyet ve yükümlülük değildir! bunu herkes kafasına yerleştirsin. sizin nasıl bir müdahale etmeniz bekleniyor ki? zorla bizi buraya mı getireceksiniz? sizden gerekli uyarıyı yapmanızı bekleyen ve topic'in aktif hale gelmesini talep eden arkadaşlar nasıl bir hareket bekliyor? ya da önceki yazılanları silmek bu amaçla ne kadar uyumlu? ben bağlantı kuramadım.

Son düzenleme:

Merhaba
DÜşük cümlelerimden dolayı kusura bakmayın bunu yazdıklarımı anlamadığınızdan da görüyorum. Sitede hiç bir arkadaşınzı neden facebookta birbirinizi ekledi diye sitemde bulunmadı, bakın serzeniş şu ;

inci ne yaptı acaba kaç embriosu var?sizin haberiniz vardır bizde söyleyin. face çıktı ortaklık bozuldu

yaaa eskısı gıbı degıl bu topık
face cıktı kk çöpemi gitti
aşk olsun

Arada kendinizden yazın amaaa, ben artık face giremiyorum, sizi de çok merak ediyorum:26::26::26:. Son durumlar nasıl? Burayı temelli terk etmeyin

Face Grubuna nasıl üye olurum diyen üyeye gelen cevap ;

facebook da ki gruba nasıl üye olunuyor?

bu acelen ne böyle tanışmadan etmeden hemen face diyosun bu durum çok manidar

kızlar bir de burada kimse takılmıyor sanırım face deki kapalı grubunuza nasıl katılacammmmmmmmmmmm biri bana özelden yazabilir mi ?

neredesiniz memorial kızlarıııı :26::26::26::26:

Face'te

Bakın inci grubu kurmuş ama sorunu görüp kendisi de dile getirmiş sorunu ....

Bugün alınan üyelik, ilk mesaj, bulunan topik memorial ve sorulan soru face

sadece 3-5 adet mesajı alıp koydum. Israrla yazdıklarımı farklı yere çekiyorsunuz önce Mustafa bey dediniz şimdide facebooktan birbirimizi eklemeniz dediniz. Bunlara kimsenin bir şey dediği yok. Lütfen konuyu cümle düşüklüklerine verip 3. kez farklı bir yere çekmeyin....

Bakın grubun kurucusu inci bile sorunu dile getiriyor siz ısrarla başka yerlere çekiyorsunuz.

Herkes facebook üzerinde birbirini eklesin Mustafa beyin adını burada daha çok geçirin ama yazdıklarımı anlayın artık lütfen ...

tebiyesizlikte son nokta.... Okuduğunu anlamayan zihniyete neyi anlatmaya çalışıyorum ki ben ...

Burada kimseye zorla cevap yazın diyen yok sadece bir sitem geldi bunu dile getirdik. Konuyu önce Mustafa Beye bağladınız sonra facete birbirini eklemeye sonrada burada zorla mı cevap yazdırılıyora.

Israrla da konunun bu olmadığını açıklıyorum.

Konu burada mesaj konusu olsaydı bu başlık böyle kapatılmazdı....

Rica ediyorum üyeliğini iptal ettirmek isteyen iletişim linkinden mesaj atsın. Konuyu nereden nereye bağladınız pesss.

hadsizlik, terbiyesizlik ne zamandan beri demokrasi ile bağdaşıyor....

şimdi ben çıkış yapınca bazı özel mesajlar aldım isim vermeden paylaşmamda sakınca görmediler... Duyduklarınız hoşunuza gitmeyecek ama yaz ki görsünler gerçeği dediler bende yazayım ....

Memorial'dan kimseyi de tanımam ama kuşların söylediğine göre sizin bu doktorun hastane ile ayrılık sürecinde neler yaptığınızı ve bunun altında iyi niyet arayamadıklarını söylediler ? Bu çabanızı ciddi merak etmişler...

Önce kendilerini ayıplamışlar öküz altında buzağı arayıp ayıp ediyoruz diye ama bakmışlar ki dozunuz artmış. Onlarda geri çekilmeyi tercih etmiş.

Dostluktan mı bahsetmiştin ? Tamamen duygusal desene....

Bu kadar hiddedlenmende vardı bir şey...

Hayır bir doktor yeni merkezi için artık hastaları vasıtası ile mi organize oluyor ? Yanarım yanarım da olaydan haberi olmayan grubun kurucusuna yanarım, hiç bir şeyden haberi yok ahh ahh

Hipokrat'ın kemikleri sızladı desenize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…