memur olan arkadaslar yardım lutfen??

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
ben en son calısmadan 62 almıstım acaba calısarak ne kadar yukselır lıse muhasebe mezunuyum matematıkten cok anlamıyorum hangı kıtapları calıstınız?nasıl hazırlandınız bana fıkır verırsenız cok sevınırım yarın baslıycam elımde 2008 yargı var bırde soru bankası var onu bıtırıcem bundan baska soru bankası konu anlatımlı yayın hangısı ıyı olur kpss sıtesı olarak onerebılecegınız varsa rıca edıyorum cok uzun yazdım ama ıssızlık bulsamda kotu ısler yogun yorucu bıktım soyle ıyı bır puan alsam dıye kolları sıvadım destek olursanız ıyı olacak

sanırım kımse cvp vermeyecek saglık olsun bılgı edınırım dıyordum ama yınede teskkurler

canım seni çok ii anlıyorum ben 90 aldm 2008 kpssden atandm.şimdi sana tavsiyem kursa gitme bence eğer mat bilgin iyi ise.ben finalin dergisinden konu çalıştım yediiklim ve ihtiyaç yayınlarıda mükemmel hatta ihtiyaç yüzde yüz soru tutturdu geçen sınava.düzenli proğramlı çalış çok soru çöz.yargıyada çalış ancak hatalı soruları oluyo birde çokkk irdeliyo konuları o kadar ince sorular çıkmıyor.tarih geçen yıl yoruma dayalı çıktı ama genelde bilgiye dayalı soruyalar.tavsiyem matematik ve türkçeden çok net çıkarmaya bak çünkü benle aynı net yapan ancak sözel doğrusu fazla olan benden az puan aldı.başka sorularn olursa yardmcı olurum

bence konu anlatımlı cd lerden de dinleyerek çalış matematiği.faydası olur eminimki.hoca anlatıyomuş gibi oluyo...

X