Menopoz Menopoz sonrasi

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Aranizda menepoza giripte hala kanamasi olan varmi??

• Evet

OY: 0 0,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

Stynur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
2
0
25
Annem 1 bucuk yil once menopoza girdi ama hala ara ara kanamalari oluyo ayni adet gibi doktora getirdim fsh 38 cikti doktor menopoz oldugu halde kanamasi normal degil dedi sivi bazli sitoloji yapti sonuclar cikmadi rahimdende parca istedi ama annem yaptirmiyo bende korkuyorum acaba kotu bisey varmi diye aranizda boyle durum yasayan varmi 😓😓😓

Annem 1 bucuk yil once menopoza girdi ama hala ara ara kanamalari oluyo ayni adet gibi doktora getirdim fsh 38 cikti doktor menopoz oldugu halde kanamasi normal degil dedi sivi bazli sitoloji yapti sonuclar cikmadi rahimdende parca istedi ama annem yaptirmiyo bende korkuyorum acaba kotu bisey varmi diye aranizda boyle durum yasayan varmi 😓😓😓
Menopoz olduğuna eminmisiniz? Fsh çok Yüksek değil

Annenize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Soncunuz nasıl umarım bir şeyi yoktur.Benim anneminde menopoza girişi 3 r yıl oluyor geçen günlerde hafif kahverengi lekenmesi olmuş ben de siz gibi çok korkuyorum 😔

Aynı durum benim başıma geldi.
Parça alındı ve rahimde gördükleri bir yeri (olması gerekenden daha kalın biryer) kazıyarak aldılar.
Sonuç olarak rahim kalınlaşması teşhisi konuldu. İleride kanser riski olabilirmiş.
Menopozdaki her kanama maalesef tehlikeyi işaret ettiğinden, dikkat etmek gerekiyor.

Parça alınsın ve bakılsın. Erken teşhis önemlidir.

X