Mentor 425 cc pişmanım

Benim de 21.günüm ilk zaman evet şişlik oluyor ödemden ama dediğiniz gibi en fazla ne kadar ödem olabilir ki. Eğer vücut yapınız o büyüklüğü kaldırmasaydı doktorunuz tercih etmezdi bence. Kendi dokunuz yoksa bence ideal boyutta olacaktır zamanla

Teşekkür ederim. Doktorum mentor markasının %100 doluları Türkiye gelmiyor o yüzden motiva tercih ediyoruz tarzı bir şey söyledi. Beni motivaya yönlendirmek için mi yapıyor anlamadım.
Bence doktorunuz mentor kullanmıyor ve sizi motivaya yönlendiriyor. Her şey geliyorda %100. Dolusu niye gelmesin ki🙃

• Beğen
Reactions: tup
20 gün oldu silikonlar hala çok yukarda aşağı inmezse diye korkuyorum. Böyle bir ihtimal de varmış forumlarda okuduğum kadarıyla eğer doktor cebi küçük açarsa inemiyormuş aşağı :/ umarım öyle bir şey olmaz. Ama tam olarak sizlerin ne zaman yerine indi implantlar?? 2. Haftanın sonunda ödemler indi gibi o ilk baştaki dev anası görüntüsü gitti ama gene de çok yukarda ve yandan görüntüsü çok kötü. Memenin çoğu ucundan yukarda

20 gün oldu silikonlar hala çok yukarda aşağı inmezse diye korkuyorum. Böyle bir ihtimal de varmış forumlarda okuduğum kadarıyla eğer doktor cebi küçük açarsa inemiyormuş aşağı :/ umarım öyle bir şey olmaz. Ama tam olarak sizlerin ne zaman yerine indi implantlar?? 2. Haftanın sonunda ödemler indi gibi o ilk baştaki dev anası görüntüsü gitti ama gene de çok yukarda ve yandan görüntüsü çok kötü. Memenin çoğu ucundan yukarda
Daha çok yenisiniz sanırım 2-3 ayı buluyor benim en büyük avantajım ilk günden itibaren çok yukarda gözükmemesi yani ilk günden itibaren doğal bir görüntüsü var çok şükür doktoruma da çok güveniyordum yanılmadım. Ama bence korkmayın çünkü 20 gün çok yeni,zamanla inecektir🙏🏻 Şuan protez alışmaya ve oturmaya çalışıyordur. Doktorunuza siz de güveniyorsanız korkmayın derim🌸

Benimki ilk günden beri şekilsiz belki de implantlar büyük diyedir :/

merhaba ben yaptıralı 6 ay oluyor başta benim de çok şişik oldu sonra baya indi meme ucum çok üstteydi aşa doğru oturdu... silikonun girmesi gereken cep varmış oraya oturması 6 ayı buluyormuş tam iyileşme 1 yılda oluyormuş canını sıkma eğer içini rahatlatacaksa fotoğraflarla karşılaştırma yapabiliriz benim ilk hallerim de duruyor🙂

X