Mentor 425 cc pişmanım

tup

Pişman
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
228
134
Arkadaşlar 7 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum. 42 yaşındayım. 20 yaşımdan beri hayalimdi. Dokum dümdüz değildi ama azdı küçüktü memrlerim ama asla sarkma yoktu. 3 çocuğum var. En korktuğum şey ameliyat acısıydı. Ama şu an hiç aklıma gelmeyen bir şey oldu. Acısı macısı her şeyi geçtim. Bütün acılara dayanırım ama Çok ama çok büyük oldu köprücük kemiğimin altından başlıyor silikon. 425 cc mentor hp. Doktor 370-380 cc demişti. Ama ben forumda 400-450 den aşağı yaptırmayın diyenleri dinledim. Allahım nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum. Kabus gibi gece 3 te uyanıyorum ağla ağla forumlara bakıyorum kendime bir umut ışığı bulmak için. Boyum 1.69 kilomsa 67 kg
Hem çok büyük hem silikonlar çok yukarda
Ödem diyeceksiniz biliyorum ama ne kadarı ödem olabilir ki? Büyük oldu diye gelme demişti ameliyattan önce ama ameliyattan sonra da çok güzel oldu harika oldu vs demişti. Yarın ilk kontrolüm var uyku uyuyamıyorum hiçbir şey düşünemiyorum tek düşündüğün bu koca sert taş memeleri ne yapacağım?

Ödem var hiç üzmeyin lütfen kendinizi
Şekillenecek gözünüze çok güzel gelecek
İyi ki küçük yaptırmamışım diyeceksiniz

Benım şişlikler koltuk altıma kadar gelmişti
Şimdi minicik geliyor bana
Keşke bende 350 yerine 420 yaptırsaydım
Güle güle kullanın☺️

Güle güle kullanın
Umarım dediğiniz gibi olur kendimi 20 yıldır hayalini kurduğum şeyden o kadar uzak hissediyorum ki…

Umarım dediğiniz gibi olur kendimi 20 yıldır hayalini kurduğum şeyden o kadar uzak hissediyorum ki…
Merhaba canınızı sıkmayın şuan gerçekten ödemli benim annem 10 sene önce yaptırdı 375 cc keşke biraz daha büyük yaptırsaydım diyor bence çok memnun kalacaksınız bende şuan doktor araştırmasındayım acaba özelden doktor fiyat bilgisi verebilir misiniz

Merhaba canınızı sıkmayın şuan gerçekten ödemli benim annem 10 sene önce yaptırdı 375 cc keşke biraz daha büyük yaptırsaydım diyor bence çok memnun kalacaksınız bende şuan doktor araştırmasındayım acaba özelden doktor fiyat bilgisi verebilir misiniz
Merhaba, annenizin yaptırdığı marka hangisi acaba baya uzun zamandır kullanmış merak ettim.

Markadan markaya büyüklükleri değişiyor mu acaba? 450 den aşağı yaptırmayın diyenler acaba başka markalar mı?

Güle güle kullanın☺️
Sizin markası nEydi

Markadan markaya büyüklükleri değişiyor mu acaba? 450 den aşağı yaptırmayın diyenler acaba başka markalar mı?
Değişmiyor ama yapılan yanlış aslında büyüklüğün kişiye özel olduğunu atlamak omuz genişliği meme çapı vs. Bir sürü şeye göre değişiyor. Ayrıca beklentilerin farklılığınıda atlıyoruz bana göre büyük meme kimine göre küçük bir meme olabilir. O yüzden kendimize özel doktorumuzla beklentilerimizi söyleyerek onuda dinleyerek bir karar vermeliyiz. Böyle söylüyorum ama 25 inde ameliyatım var hala çok kararsızım 😂

Değişmiyor ama yapılan yanlış aslında büyüklüğün kişiye özel olduğunu atlamak omuz genişliği meme çapı vs. Bir sürü şeye göre değişiyor. Ayrıca beklentilerin farklılığınıda atlıyoruz bana göre büyük meme kimine göre küçük bir meme olabilir. O yüzden kendimize özel doktorumuzla beklentilerimizi söyleyerek onuda dinleyerek bir karar vermeliyiz. Böyle söylüyorum ama 25 inde ameliyatım var hala çok kararsızım 😂
Şu anki aklım olsa yaptırmazdım. Zayıflamaya bakardım net… sadece acıya odaklanmışım asıl meseleyi kaçırmışım

Güle güle kullanın☺️
Doğal duruyor mu

Doğal duruyor mu
Şimdi şöyle anlatayım
Ben zayıfım 55-56 kilolardayım 1.72 boyumda

İki sene emzirdim oğlum sadece sol göğsümdeen emdi
O göğüs daha dik ve küçük sağ daha büyük ve sarkıktı
Dikleştirme olmadı
Çıplakken direk iki top düşünün bu görüntüyü zayıf olmama bağlıyorum
Kilo alsam bence daha doğal duracak
Bikini ve iç çamaşırında çok güzel duruyor

Ortası hiç birleşmiyor
Regl zamanlarında biraz ağrılı oluyor ve daha büyüyor ,şişiyor sanki ,sonra düzeliyor
Çok yumuşak diyemem
Ama böyle taş gibi de değil
İlk zamanlarda çok sertti
2019 da yaptırdım ben

Şimdilik memnunum ama tabi zaman ne gösterir bilinmez
Kendi memeniz gibi asla değil keşke olsa
Ama görüntü güzel
Beliniz daha ince görünüyor
Kıyafetler daha güzel duruyor
En büyük lüks isteliğin bikini ve iç çamaşırını giyebilmek

Yardımcı olabıleceğim bişey varsa seve seve

Ne yazık ki bu forumda birbirimize yaptığımız en büyük kötülük bilgimiz olmadan insanları yanlış yönlendirmek. Hepimizin vücudu kendine özel. Şundan küçük yapmayın diyenlerin bunu kime dedikleri konusunda hiç bir fikri yok. Benim vücudumun ölçüleri nedir? Meme dokumun durumu nedir? Silikon nereye konacak vs bir çok detay var. Şu CC'den aşağı yaptırmayın kafa karıştırmaktan başka bir işe yaramaz ve sonuçları keyifsiz olur.

Şimdi şöyle anlatayım
Ben zayıfım 55-56 kilolardayım 1.72 boyumda

İki sene emzirdim oğlum sadece sol göğsümdeen emdi
O göğüs daha dik ve küçük sağ daha büyük ve sarkıktı
Dikleştirme olmadı
Çıplakken direk iki top düşünün bu görüntüyü zayıf olmama bağlıyorum
Kilo alsam bence daha doğal duracak
Bikini ve iç çamaşırında çok güzel duruyor

Ortası hiç birleşmiyor
Regl zamanlarında biraz ağrılı oluyor ve daha büyüyor ,şişiyor sanki ,sonra düzeliyor
Çok yumuşak diyemem
Ama böyle taş gibi de değil
İlk zamanlarda çok sertti
2019 da yaptırdım ben

Şimdilik memnunum ama tabi zaman ne gösterir bilinmez
Kendi memeniz gibi asla değil keşke olsa
Ama görüntü güzel
Beliniz daha ince görünüyor
Kıyafetler daha güzel duruyor
En büyük lüks isteliğin bikini ve iç çamaşırını giyebilmek

Yardımcı olabıleceğim bişey varsa seve seve
Mentor çok yumuşamıyor diyorlar ama mentorla alakalı da hiç farklı bir sıkıntı yaşayan yok sanırım. Mentor ve motiva arasında çok kararsızım.

Mentor çok yumuşamıyor diyorlar ama mentorla alakalı da hiç farklı bir sıkıntı yaşayan yok sanırım. Mentor ve motiva arasında çok kararsızım.
Bu başlığın konusu değil ama, ilk bakılması gereken garanti koşulları. Silikonları taktırdıktan sonra onlarla baş başa kalıyoruz.
Mentor tercih ederken doluluk oranını kesinlikle sor canım. %100 dolu olması tercih sebebin olsun. Motiva da ise özellikle kabuğunun sert olmasından dolayı son dönemde seroma, düşme problemleri duyuyorum. Forumda da bahsedildi geçende.

Bu başlığın konusu değil ama, ilk bakılması gereken garanti koşulları. Silikonları taktırdıktan sonra onlarla baş başa kalıyoruz.
Mentor tercih ederken doluluk oranını kesinlikle sor canım. %100 dolu olması tercih sebebin olsun. Motiva da ise özellikle kabuğunun sert olmasından dolayı son dönemde seroma, düşme problemleri duyuyorum. Forumda da bahsedildi geçende.
Teşekkür ederim. Doktorum mentor markasının %100 doluları Türkiye gelmiyor o yüzden motiva tercih ediyoruz tarzı bir şey söyledi. Beni motivaya yönlendirmek için mi yapıyor anlamadım.

X