merak ediyorum :)

seksi şeyler görmeye alışınca hep onları gözleri arıyor gerçekten :KK70: benimki de rahat külot giydiğim zaman, ne oldu babanne külodu giymişsin diyor:110:aynı bunlar:KK70:
Ben onu sadece adet döneminde giyiyorum, başka da yok zaten 😂 kendşm sevmediğimden adam da görmedi hiç üzerimde onlardan

Kız çocuk gezerken olar mı sen de yani banyosu değil yapmak mesela hiç öyle şeyler yapamam
Benimkiler küçük değil biri 7 diğeri 11 yaşında biz biraz uyuyacağız dediğimizde sorgulamazlar, alışıklar zaten halsiz olanın kendini yatak odasına kapatmasına, kapıya bile gelmezler

hanımlar jaartiyer babydoll seksi tüm kıyafetleri giydiğinizde nasıl duruşlar yapıyosunuz yani kıyafeti çıkarıp alttan geceliğiniz cıkıyor sonrada sevişmeye mi baslıosunuz yoksa dur tuvalete gidip geliyim diyip gecelikleri giyip adamın karsısına geçip tatata mı diosunuz :KK70: ve dans ne biliyim kıvrımlar falan yapıomusunuz yoksa geceliikle adamın kucagına mı gidiyorsunuz
tahrik olacak adam paçalı don giysen tahrik olur zaten :KK70: bence kadınlar böyle fantazileri kendine yapıyor çoğunlukla :)

X