merak ettim

takkedustukelgorundu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
356
189
31
merhaba bayanlar içinizde trabzonlu olanlar yardımcı olurlarmı bana of lular nasıl kişiliktedirler herkes belinde silahıyla gezer diyorda bana merak ettim bilgi almak istedim ?

ya svgilim oflu ailem vermiyor işte herkes ofluları böyle soyluyor diyede onun için sordum vermeme sebeplerinden biride buymuş
Rizeli olunca da isler degşmiyor Karadenizliyim anne tarafından ... Vermeme sebepleri çok saçma ne olacak ki sonuçta ruhsatlı. Neyinden korktular ? Ayrıca kaç zamandır berabersiniz ?

Rizeli olunca da isler degşmiyor Karadenizliyim anne tarafından ... Vermeme sebepleri çok saçma ne olacak ki sonuçta ruhsatlı. Neyinden korktular ? Ayrıca kaç zamandır berabersiniz ?

çok uzun zamandır beraber ddegılız ama tanımaya geldiler ve aşlem onları gorunce bıde etraftan duyunca vazgedctıler evlerıne dahı gıtmedden benı dovdular ayrılcaksın dıye falan fılan gecmıs konumda var zaten ama ben bunların aılesınde hıc sılah muhabbetı duymadım bugune kadar

Trabzonluyum ama Of'lu değilim,kişinin yaptığı tüm yöreyi bağlamaz ama ben hiç öyle bir şey duymadım..Genellikle aşırı muhafazakar,Trabzona bağlı değil de Allaha bağlı olarak tanımlarlar kendilerini..Silah sahibi Trabzonda vardir ama oyle her adim basi da oyle insanlar gezmiyor,önyargi :)

sen nerelisin? ona bakarsak da ailen seni döverek istedeklerini yaptırmaya çalışıyormuş.
hem hiç olur mu öyle şey genelleme yapmasınlar hiç

çok uzun zamandır beraber ddegılız ama tanımaya geldiler ve aşlem onları gorunce bıde etraftan duyunca vazgedctıler evlerıne dahı gıtmedden benı dovdular ayrılcaksın dıye falan fılan gecmıs konumda var zaten ama ben bunların aılesınde hıc sılah muhabbetı duymadım bugune kadar
İyi de canım herkesin cebinde olmaz kı o tamam severler ama herkes taşıyacak diye bişey yok . Seni bu yüzden neden dövdüler ya şaka mı :KK57:

dolasmıolar ıste aılem dısardan duydugu kadarıyla olmaz dıo
silah izmirlide de olabilir, ofluda da, mersin de de eskişehirde de diger tüm şehirlerdede.
sizinkiler başka birşeye takmışlardır. ve evlenmeden önce lütfen oku-çalış-meslek sahibi ol- olamıyorsan gene oku.
lütfen evlenmek için gerekli olgunluga ulaş sonra evlen. lütfffeennn lüütütütüfeeennn

X