Meraktan çatlamak pahasına sabır?

missginger

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2014
40
15
Merhaba millet size danışmak istediğim bir konu var. 2 hafta önce bir iş görüşmesi yaptım(İşbaşı Eğitim Programı). Görüşmeyi yaptığım uzman benden pozitif etki aldığını, şuan için elindeki en güçlü adayın ben olduğumu, beni almamak için bir sebep göremediğini, grüşmelerle çok zaman harcadığını ve bu işi bir hafta içinde sonlandıracağını söyledi. En geç haftaya cumaya( yani görüşmeden 1 hafta sonrası) kadar sonucu bildireceğini söylemişti. Görüşmede ona sorduğum sorulardan ötürü bana bazı benimde ileride işime yarayacak dökümanlar atacağını söylemişti hatta bu konuda kendisi ısrarcıydı. Neyse görüşmeden sonra bir kaç gün bekledim ve ne haber ne mail geldi. Bende kendimi tanıtan ufak bir maille atacağı bilgileri hatırlattım. Geçen hafta bana sonunda istediğim dökümanların olduğu maili yolladı. Yoğunluktan dolayı dönemediğini söyledi. Hala iş arayışım aktidse TC numaramı istedi.(İşbaşı eğitim programına başlamamda sıkıntı olup olmadığına baktıracakmış. Bende dökümanlar için teşekkür ettim ve TCnomu verdim

Şimdi bu mail üstünden 8 gün geçti ama icraat yok. Bilgi edinmenin hakkım olduğunu düşünüyorum ve süreç hakkında adama mail atmak istiyorum ama IK'cı bir arkadaşım tersini savunuyor. Ama o işi de çok istediğim için ve adamın mülakatta söylediği iyi şeylerden ötürü de umutlu olduğumdan ne yapacağımı şaşırdım. Mail atmalı mıyım?Ne dersiniz? Bu konuda tecrübesi olan var mı?

Dur dur dur derim. Ben oyumu sabirdan yana koyuyorum :)

Ben de ise alim yapiyorum, ama bazen araya baska bir seyler girebiliyor. Birazcik daha bekle derim.

Sıkıntı benle bu kadar olumlu konuşmasında bence. Erkeklerin bazı kızların yaptığı şeye karşılık kullandığı tabir var. Ama bu sefer roller farklı

bu arada yorum için teşekkürler MissCherryBlossom MissCherryBlossom ve Bitter sever Bitter sever

Sıkıntı benle bu kadar olumlu konuşmasında bence. Erkeklerin bazı kızların yaptığı şeye karşılık kullandığı tabir var. Ama bu sefer roller farklı

bu arada yorum için teşekkürler MissCherryBlossom MissCherryBlossom ve Bitter sever Bitter sever

Baska teklifin, olumlu giden gorusmen yani karar vermen gereken bir durum yoksa birazcik daha bekle derim.

Rica ederim, beklemek gercekten cok usandirici olabiliyor ama isgorusmesinde oyunu kuralina gore oynamak gerek:eek:

X