Merhaba arkadaşlar

Selmaderin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
4
1
29
Merhaba arkadaşlar ben en son 12 Nisan'da eşimle birlikte oldum daha sonra 29 Nisan'da adet gördüm adetten sonra düzenli ilişki yaşadık daha sonra 25 Mayıs ta doktor kontrolüm vardı fakat doktor hamile olmadığımı söyledi fitil ve enfeksiyon ilacı verdi kullandım adetim 5 gün gecikti test yaptım pozitif çıktı 8 Haziran'da doktora gittim 5 haftalik hamileymişim ben adetten önce mi sonra mı hamile kaldım acaba

Merhaba arkadaşlar ben en son 12 Nisan'da eşimle birlikte oldum daha sonra 29 Nisan'da adet gördüm adetten sonra düzenli ilişki yaşadık daha sonra 25 Mayıs ta doktor kontrolüm vardı fakat doktor hamile olmadığımı söyledi fitil ve enfeksiyon ilacı verdi kullandım adetim 5 gün gecikti test yaptım pozitif çıktı 8 Haziran'da doktora gittim 5 haftalik hamileymişim ben adetten önce mi sonra mı hamile kaldım acaba
5 haftalik derken 5 haftayi doldurmaksa kasti 8 haİrandan geri say.11 mayis a geliyor. Adetten once sonra dedigin hangi adet onu da anlamadim gerci. 29 nisandan sonrasini diyorsan eve gec yumurtlama olmus.

29 nisandan öncesinde 12 Nisan'da hamile olma ihtimalim var mı diye mrk ettim
29 Nisan hesaplayinca bile 8 haftalık çıkıyorsun. Geç yumurtalamissin canım. Yani 29 nisandan sonra yumurtlama olmuş. Hayırlısiyla kucağına alırsın insaAllah

X