Merhaba bana yardımcı olabilecek birileri çıkarmı?

Bademlikek

La ilahe illallah
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2018
278
159
32
Herkese merhaba arkadaşlar bu sitede henüz çok yeniyim 6 yaşında bir erkek evlat annesiyim ama bu 6 yıl içerisinde sürekli ard arda 3 düşük yaşadım ilk dusugumde bebeğim 6 haftalik olmasina rağmen kalp atışları duyulmadi ve bu süre zarfında kanamam başlamıştı 7. Haftanın sonuna doğru şiddetlenince kürtaj önerildi ama emin olmak açısından renkli ultrasonla bebegin kalp atışlarının var olup olmamasını tespit ettiler ve kalp atışı yoktu kürtaj oldum 2. De bebeğim 6 haftalıkken kalp atışlarını duyduk ama başından beri kanamalı geçen bir gebelikti 9 haftada kanamam tekrar şiddetlendi ve bebeğin kalp atışları durdu tekrar kürtaj oldum 3. De İse 6 haftalik olmasına rağmen kese gorunmuyordu kan değerlerim haftama göre çok düşük çıkıyordu ama kanama yoktu doktorum bir kaç gün içerisinde kanamamin başlayacağını ve sonra kürtaj olmam gerektigini soyledi ki gerçektende 2 gün sonra kanamam basladi çok yoğun bir kanama yoktu ama akşam saatlerine doğru küçücük bir et parçası düşürdüğümu gördüm sonrada kaanamam azalarak bitti yani evde düşürdüm 3 düşük olmadigi taktirde sorunu araştırmayan Doktor bana trombofili testi yaptı daha sonrasında ise hormon testi yapacağını rahmimde bir sorun olup olmadigini arastiracagini söyledi test sonucum geldi hatta aylar du ama ben çıkan sonucları duymak istemedim yaşadığım ağır travmalar sonucunda tekrar yıkılmaktan korktum bilmiyorum elbet bir tedavisi vardır yada tek sorun bu değildir burda çare aramakta doğru değil biliyorum ama bu durumu yaşayan tek benmiyim nasıl bir yol izlemeliyim artık hastane yolları bana eziyet oldu bana yardım edin arkadaşlar ne olur aynı şey başına gelen yada sonuclardan anlayan kimse cikarmi

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-01-14-19-26-489_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-01-14-19-26-489_com.android.chrome.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 236
  • Screenshot_2022-05-01-14-19-24-174_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-01-14-19-24-174_com.android.chrome.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 236
  • Screenshot_2022-05-01-14-19-22-059_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-01-14-19-22-059_com.android.chrome.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 197
  • Screenshot_2022-05-01-14-19-17-959_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-01-14-19-17-959_com.android.chrome.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 197
  • Screenshot_2022-05-01-14-19-11-159_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-01-14-19-11-159_com.android.chrome.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 242
En sonki trombofili yazan tahlil önemli oda sonucu görünmüyor ve burada kimsenin anlayacağını sanmıyorum, diğerleri rutin biyokimya hemogram genetik tahlili düşünüldü mü hiç

Hayır genetik tahlil düşünülmesi hangi doktora gittiysem oncesinde bir çocuğumun olduğunu ve sonuç olarak hamile kalabildiği mi saglikla dogruabildugimi söylediler bilmiyor açıkçası kafam çok karisik

Sadece bu şekilde çıkıyor yani başka bir detayı yok sanirim

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-01-14-19-11-159_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-01-14-19-11-159_com.android.chrome.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 227
Yani yardım olarak şu şekilde ifade edeyim sonuç olarak benim gibi bir çok kişi bu durumu yaşamıştır inşallah tek değilimdir bu konuda ne yaptılar nasıl bir yol izlediler açıkçası biraz aydınlanmak akıl almak içime su serpmek dertleşmek istiyorum artık kendi aklım kendime yetmiyor

Sonuçlara bilgisayar üzerinden bakıp üst kısımda pdf şekline rapor olarak indirin. Bazen telefondan bakınca böyle oluyor sonuçlar görünmüyor.
Telefondaki sayfada yanındaki artı işaretine basmayı da deneyebilirsiniz.
Ben de aynı testleri yaptırdım sonuçlarını bekliyorum. Umarım her şey dilediğiniz gibi olur 🙏🏻

1 aylık hamıleyım ıkızler keselerı gorduk kalp atıslarını bu hafta alcaz . hafıf kanama olmusum bugun fıtıl atıyorum dıye pecete koyuyorum ona gelmıs bıraz leke tarzıı korkuttu benı bırazda agrım var kızlar yasayan varmı ?

Yani yardım olarak şu şekilde ifade edeyim sonuç olarak benim gibi bir çok kişi bu durumu yaşamıştır inşallah tek değilimdir bu konuda ne yaptılar nasıl bir yol izlediler açıkçası biraz aydınlanmak akıl almak içime su serpmek dertleşmek istiyorum artık kendi aklım kendime yetmiyor
Arkadasim 5 dusuk yasadi trombofili varmis genetik test yaptilar embriolara temiz cikti sadece kan pihtilasmasi 6ciyi tup bebek yaptilar transferden sonra guzel ilerledi hersey cunku zaten embrio teste sokuluyor sagliklisini secip transfer yapiyorlar kan sulandiri ignelerle 8 ayi bitirdi 9cu aydan gun aldi sezeryen dogum yapti su an 4 yasinda bir ogulu var isin ilginc yani aslinda gecen sene dogal yollarla hamile kalip normal gununde dogum yapmasiydi gayet saglikli bir ogulu daha oldu su an 10 aylik demek istedigim su bazen sebebi yoktur hic bir seyin sadece zamani deildir veya allahin bize imtihanidir sadece rabbim herzaman hayirlisini verir benimde iki kaybim var biri 6 aylikti diyeri 7 aylik erken dogum oldu malesef rabbimin taktiri su an hamileyim 4 aylik ama 6 ve 7ci ay ne olur bilemiyorum rabbim hakkimizda hayirlisi olani nasip etsin insallah 🙏

Herkese merhaba arkadaşlar bu sitede henüz çok yeniyim 6 yaşında bir erkek evlat annesiyim ama bu 6 yıl içerisinde sürekli ard arda 3 düşük yaşadım ilk dusugumde bebeğim 6 haftalik olmasina rağmen kalp atışları duyulmadi ve bu süre zarfında kanamam başlamıştı 7. Haftanın sonuna doğru şiddetlenince kürtaj önerildi ama emin olmak açısından renkli ultrasonla bebegin kalp atışlarının var olup olmamasını tespit ettiler ve kalp atışı yoktu kürtaj oldum 2. De bebeğim 6 haftalıkken kalp atışlarını duyduk ama başından beri kanamalı geçen bir gebelikti 9 haftada kanamam tekrar şiddetlendi ve bebeğin kalp atışları durdu tekrar kürtaj oldum 3. De İse 6 haftalik olmasına rağmen kese gorunmuyordu kan değerlerim haftama göre çok düşük çıkıyordu ama kanama yoktu doktorum bir kaç gün içerisinde kanamamin başlayacağını ve sonra kürtaj olmam gerektigini soyledi ki gerçektende 2 gün sonra kanamam basladi çok yoğun bir kanama yoktu ama akşam saatlerine doğru küçücük bir et parçası düşürdüğümu gördüm sonrada kaanamam azalarak bitti yani evde düşürdüm 3 düşük olmadigi taktirde sorunu araştırmayan Doktor bana trombofili testi yaptı daha sonrasında ise hormon testi yapacağını rahmimde bir sorun olup olmadigini arastiracagini söyledi test sonucum geldi hatta aylar du ama ben çıkan sonucları duymak istemedim yaşadığım ağır travmalar sonucunda tekrar yıkılmaktan korktum bilmiyorum elbet bir tedavisi vardır yada tek sorun bu değildir burda çare aramakta doğru değil biliyorum ama bu durumu yaşayan tek benmiyim nasıl bir yol izlemeliyim artık hastane yolları bana eziyet oldu bana yardım edin arkadaşlar ne olur aynı şey başına gelen yada sonuclardan anlayan kimse cikarmi
Merhaba kanamalarınız nasıl oluyordu bende 6 haftalık hamileyim bugün çok az kan geldi korkuyorum yarın doktor kontrolüm var

Merhabalar benimde bir yıl içerisinde iki düşüğüm oldu kalp atışı her iki gebeliğimde de yoktu 8 haftalık olup sonrasında mecburen kürtaj olmak zorunda kalıyorum doktor da araştırmam gerektiğini söyledi ve benden HSG istedi hsg sonucu rahmim t şeklinde olduğunu ve rahim içinde çok yapışıklık olduğunu söyledi bende ameliyat oldum bir ay oluyor ameliyat olalı bana 6 içerisinde gebe kaldığın gibi yanıma geliyorsun dedi ama ben yinede korkuyorum sorun çıkar mı tekrardan diye asıl sebep o muydu yoksa başka birşey miydi bu kafama takılıyor

X