Gebeliğe Hazırlık Merhaba ben test yaptım ilk silik sonra pozitif çıktı regl den iki

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kendim korunmak ilaç içmek ismededim nişanlıma da korun dedim bisey olmaz fln dedi korunmadı
Benim erkek arkadaşım prezevatif taktı ve içime de boşalmadi ama yine de korkuyorum ben 🥺 senin yerinde olsam intihar ederdim belki de 😭 hemen evlenin bence ya da bebegi aldırmayı düşünüyorsan aldır bir an önce 3 aydan sonra almiyorlar

Benim erkek arkadaşım prezevatif taktı ve içime de boşalmadi ama yine de korkuyorum ben 🥺 senin yerinde olsam intihar ederdim belki de 😭 hemen evlenin bence ya da bebegi aldırmayı düşünüyorsan aldır bir an önce 3 aydan sonra almiyorlar
Ya kötü bisey de iyi bisey de ama aldırmam çünkü oda bir can evlenmeyi düşünüyoruz direk

Ablacım sen niye araya reklam girer gibi başkasının konusuna yazıyosun anlamadım. Kim reşit değil kimde silik çizgi var cidden birbirine girdi 🤣
Bu kızın konusu benden daha korkunç abla jdjfjf bu kıza yaz once muhtemelen hamile bu kız. Sonrasında benim sayfama bakarsın

Ben 17 yaşındayım silik çıkan benim
Bebeğim senin yaşın cok kucuk ya bu yaşta nasıl nisanladilar seni. Mecburen bir ebeveynine söyleyip ( ablan falan varsa daha iyi olur) kan testi yaptir hastanede. İnşallah hamilelik yoktur. Kendimden daha cok uzuldum sana cidden

Bebeğim senin yaşın cok kucuk ya bu yaşta nasıl nisanladilar seni. Mecburen bir ebeveynine söyleyip ( ablan falan varsa daha iyi olur) kan testi yaptir hastanede. İnşallah hamilelik yoktur. Kendimden daha cok uzuldum sana cidden
Ben kendim isteyerek nişanlandım 2 senelik sevgilimle ama hastaneye gidemem anca özel

Hani ben regl fln desen değil çünkü benim reglim çok yoğun oluyor aşırı günde 2 sefer fln ped değiştiriyorum ama bunda aşırı az oldu 2 günde bi değiştirdim çok azdı

Evet işte o yüzden emin olamıyorum hamile miyim değil miyim ama bende kesin var
Erkek arkadaşin reşitse onunla birlikte doktora git ya da dediğim gibi senden büyük bir ablan falan varsa ona söyle. İnşallah gebelik yoktur. Allah kolaylık versin

Hani ben regl fln desen değil çünkü benim reglim çok yoğun oluyor aşırı günde 2 sefer fln ped değiştiriyorum ama bunda aşırı az oldu 2 günde bi değiştirdim çok azdı
Benim çok oldu ya. O yüzden korkmamistimm sadece bu ay olmadı. Muhtemelen gebelik oluşmadı bende ama pazartesiye kadar olmazsa kanda gebelik testi yaptiricam

Evet reşit o 19 ama devlete polis yakalama yok mu
Aa evet onunla gitmemen daha iyi ne olur ne olmaz 😅 aklıma gelmedi bir an. Bir ebeveynine soyle sen en iyisi canim böyle olmaz bu. Kendini yıpratıyorsun. Bir an önce doktora gidip netleştirmen lazim hamile olup olmadigini

X