Merhaba hanımlar yeni üye oldum ama çoktandır okuyup umutlanıyordum burayı

serkangizem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
12
0
21
Merhaba ben 4 yıllık evliyim ilk günden beri bebiş istedik olmadı her ay doktorlara gittim birşey çıkmadı sürekli kilo ver ver dediler veremiyorum tabi orası ayrı neyse ben Kasım ayında mucizeme hamile kalmışm Aralık'ta öğrendim 5 gün gecikmeyle çok güzel giderken ilk kontrole gittiğim gün eve gelir gelmez kanama oldu 4 veya 5 damla bende korktm uzun zaman sonra oldu ya hemen hastaneye gittim ve düşük yapmışsın dediler alttan muayeneyle ondan sonra parça kaldığı için kürtaj yaptılar 2 ocakta 4 şubatta da ilk adetimi oldum şuan tekrar çok istiyorum herşeyden çok istiyorum benimle aynı süreci yaşayanlar ne kadar sürede hamile kaldınız bana umut olur musunuz şimdiden teşekkürler

Merhabalar, ben de ilk gebeliğimde kalp atışı yok dediler ve 7 kasımda kürtaj olmak zorunda kaldım. Doktorum 3 ay korunmamı ve sonrasında deneyebilceğimizi söyledi. İnanın çok zorlu geçti bu süreç. İlk defa bu ay denedik 3 ay bekleyerek. Şimdi adetime 5 gün var bakalım bekliyorum sonuç ne olacak. Kendinizi üzüp yıpratmamaya çalışın, ben maalesef çok yıprattım 3 ay bnm için gün sayarak geçti çünkü kabullenemedim ve tekrar hemen hamile kalarak gebeliğim devam etsin diye düşünüyordum. Ama sağlık açısından ve aynı şeyi tekrar yaşamamak için beklemek zorundaydık. Bakalım şimdi test yapmaya bile korkuyorum sonuç ne olacak.

Hadi ya tesadüf benimde regl günüm 7 Kasım'dı hamile kaldığım ay bizede üç ay bekleyin dediler ama bekleyemedim maalesef ilk âdetten sonra devam ettik inşallah olur gerçekten elde olmayarak çok üzülüyor insan

X