Dudak Makyajı Merhaba kızlar bugün sizlere kendim nasıl ruj yaptığımı anlatıcam. Öncelikle ihtiyacı

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Aryaaasu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2014
80
29
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402419739.663924.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402419758.902677.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402419775.603938.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402419810.330934.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402419821.746023.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yazı hatalı yüklendi sanırım tekrar anlatayım :) Öncelikle ihtiyacımız olanlar:
- Kullanmadığımız ve atmaya kıyamadığımız rujlarımız,
- İçi su dolu küçük bir tencere,
- Birkaç kürdan,
- Pamuk
- Aliminyum folyo

Aliminyum folyomuzu bir kap haline getiriyoruz. Rujlarımızı istediğimiz miktarda kaba koyuyoruz. Ben dudaklarımı yumuşatması be güzel bir koku vermesi için biraz balmda koydum :) Kabı tencerenin içine suyun üzerine koyuyoruz. Rujlarımız erirken kullanmak istediğimiz ruj kabının içine küçük bir pamuk koyuyoruz ki sıvı ruj altındaki delikten akıp mekanizmayı bozmasın. Daha sonra yarıya kadar indirip sıvı ruju kaba akıtıyoruz 2-3 dakika sonra tamamen indirip tamamını akıtıyoruz. 10 dakika buz dolabında bekletiyoruz. Rujumuz hazır :) Dikkat! Rujları kaynatmayın bu içerisindeki yağları bozup zarar verebilir, direkt olarak eritmeyin bir suyun üzerinde buhar ile erimesi daha sağlıklı olur.

Yazı hatalı yüklendi sanırım tekrar anlatayım :) Öncelikle ihtiyacımız olanlar:
- Kullanmadığımız ve atmaya kıyamadığımız rujlarımız,
- İçi su dolu küçük bir tencere,
- Birkaç kürdan,
- Pamuk
- Aliminyum folyo

Aliminyum folyomuzu bir kap haline getiriyoruz. Rujlarımızı istediğimiz miktarda kaba koyuyoruz. Ben dudaklarımı yumuşatması be güzel bir koku vermesi için biraz balmda koydum :) Kabı tencerenin içine suyun üzerine koyuyoruz. Rujlarımız erirken kullanmak istediğimiz ruj kabının içine küçük bir pamuk koyuyoruz ki sıvı ruj altındaki delikten akıp mekanizmayı bozmasın. Daha sonra yarıya kadar indirip sıvı ruju kaba akıtıyoruz 2-3 dakika sonra tamamen indirip tamamını akıtıyoruz. 10 dakika buz dolabında bekletiyoruz. Rujumuz hazır :) Dikkat! Rujları kaynatmayın bu içerisindeki yağları bozup zarar verebilir, direkt olarak eritmeyin bir suyun üzerinde buhar ile erimesi daha sağlıklı olur.

http://youtu.be/R4IcqT7sai4

Bunun kendin yap bölümü var senin söylediklerin ona benziyor :KK66:

iPhone 'dan Kadınlar Kulübü aracığılı ile gönderildi.

Evet canım birçok video var bu konuda bende deneyip tecrübe ettim ve memnun kaldım :) Kullanmadığım rujlarımı değerlendirdiğim için mutluyum da :)

Ben de yapmistim ama benimkiler hep alip da cok koyu renk diye kullanmadigim rujlar olunca sonuç da koyu renk oldu tabi :):) ama eglenceli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X