Merhaba kızları lütfen yardımcı olun adetime iki hafta kala ağrılarım başladı kasık bel ve karnında yarın adet günüm ama kanamam oldu sulu ve pembemsi

Papatyam__321

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
594
98
34
Merhaba kızları adetime iki hafta kala ağrılarım başladı kasığımda belde ve karnimda ve göğüslerim felaket sis yarın adet olmam gerekirken bugün kanamam geldi sulu ve normal kan yani acaba yerleşme kanaması olabilir mi yarım saat sürüyor kanama iki saat olmuyo sonra tekrardan başlıyor

Merhaba kızları adetime iki hafta kala ağrılarım başladı kasığımda belde ve karnimda ve göğüslerim felaket sis yarın adet olmam gerekirken bugün kanamam geldi sulu ve normal kan yani acaba yerleşme kanaması olabilir mi yarım saat sürüyor kanama iki saat olmuyo sonra tekrardan başlıyor
Merhaba son durumunuz ne oldu

Merhaba test sonucunuz ne çıktı

Yerleşme kanaması diye düşünüyorum hala test yapmadım kanamadan 4. 5 gün sonra koltuk altından goguslerime kadar gelen ağrı var kasıklarıma arada batma oluyo günlük ped takıyorum ve köyü kahverengi akıntı m var pazartesi kan vermeyi düşünüyorum
Ve sırtımda normalde ağrı olmazdı ayakta biraz durduğumda felaket ağrıyor belimde aynı şekilde

Merhaba arkadaşlar geçen ay yerleşme kanaması oldugumu düşündüm şöyle oldu adet gününden 3 gün sonra akşam kahverengi akıntı oldu sabah bir gün boyunca köyü renkte kan geldi ve iki günde bitmiş oldu bu kanamadan 3 5 gün sonra göğüs ağrısı bu sefer çok farklı hissediyorum sırt ağrım bel ve kasık ağrısı var ve gaz sancısı var burun kanamam da oldu yumurtlama donemime 7 var adetimde 20 gün var yumurtlama ağrısı olduğunu düşünmüyorum adet ağrısı da değil hamilelik olabilir mi ve köyü kahve akıntılar devam ediyor benim gibi olan varsa lütfen yazsın çok merak ediyorum

X