Merhaba Sevgili Kadınlar Kulübü dostları

DansPerisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2011
26
4
Merhaba Sevgili Kadınlar Kulübü dostları;

Artık bu sayfada sizlerle beraber olacağız. Amacım sizlere dans ve egzersiz alanındaki, 25 yılda edindiğim bilgi ve tecrübeleri en doğru şekilde aktarabilmek. Bana bu imkani tanıyan Kadınlar Kulübü yöneticilerine de ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Bu ilk buluşmamızda sizlere Dans ve Egzersizin hayatıma bu güne kadar kattığı en önemli şeylerlerden bahsetmek istiyorum.

Sağlıklı bir beden ve uzun süreli mutluluk hali.

İşte aslında hayattan hep de talep ettiğimiz bu değimli ? Belki de tam adını koyamadan aradığımız ?

İç sıkıntılarımızı alışverişle yeneceğimizi düşünüp, kilolarımızı sıkı diyet ve pasif cimnastikle vereceğimizi sanmak. Böyle aramıyormuyuz mutluluğu dolaylı olarak …

Halbuki tüm şifre yaradılışımızda.

İlk çağlardaki insanları bir düşünmenizi istiyorum. Para mı var ? Ev mi var ? Kasapta et veya tavuk mu var? Pek anlam veremedinzi daha değil mi? Şimdi açıklıyorum.

Ne yesem yarıyor diyorsunuz ya. O zaman ne yapın biliyormusunuz. Mesela canınız tavukmu çekti, hayal edin bakalım tavuğu nasıl yakalayacaksınız. Tam tuttum derken hop diye kaçan tavuk sizi peşinden bir güzel koşturacak. Koştunuz mu bir saat. En iyi ihtimalle yarım saat harcarsınız onu yakalamaya. İşte size eğlenceli bir koşu. Gerisini üzülürüz diye anlatmıyorum. Ama durum belli, 1.5 saatlik bir uğraş sonunda ancak yiyabileceksiniz tavuğu. Afiyet olsun. Yarayacak bu tavuk; ama artık yağ olarak değil de size kan ve can olarak yarayacak.

Mütahitmi var o zamanlar, kendin yap kendin otur… Oturmak iyi de yapması…

Paradan ise hiç bahsetmiyorum, günümüzün palavrası…

Pencereyi açıp içeriye giren temiz havayı solumak varya, işte o her şeye değer…

Mutlu, sağlıklı ve bol hareketli günler diliyorum… Dans perisi

söyledikleriniz çok doğru ben yıllarca kilo vermek için uğraşmış biriyim en sonunda çözümü buldum ama artık sıkıldımda:KK59: bana yardımcı olurmusunuz?anlatayım derdimi;yaklaşık 9 10 ay önce zumba diye bişey keşfettim dans fitness diye bişeymiş:KK76: bikaç videosunu kaydettim netten hergün düzenli yapmaya başladım başta zorlandım biraz ama eğlenceli olduğu için bıkmadım yapmaya devam ettim bu süre içinde 88 kilodan 69 kiloya düştüm:81: ideal kilom 55 60 arası ama artık sıkıldım ben zumbadan o videoların tüm hareketlerini ezberledim eğlendirmiyo artık bu yüzdende yapmıyorum başlıyorum yarıda kesiyorum:2:.yine aynı şekilde zumba kadar tempolu ve eğlenceli ne önerirsiniz bana?hatta videolara ulaşmam içinde yardım ederseniz çok memnun olurum şimdiden çok teşekürler...:KK64:

söyledikleriniz çok doğru ben yıllarca kilo vermek için uğraşmış biriyim en sonunda çözümü buldum ama artık sıkıldımda:KK59: bana yardımcı olurmusunuz?anlatayım derdimi;yaklaşık 9 10 ay önce zumba diye bişey keşfettim dans fitness diye bişeymiş:KK76: bikaç videosunu kaydettim netten hergün düzenli yapmaya başladım başta zorlandım biraz ama eğlenceli olduğu için bıkmadım yapmaya devam ettim bu süre içinde 88 kilodan 69 kiloya düştüm:81: ideal kilom 55 60 arası ama artık sıkıldım ben zumbadan o videoların tüm hareketlerini ezberledim eğlendirmiyo artık bu yüzdende yapmıyorum başlıyorum yarıda kesiyorum:2:.yine aynı şekilde zumba kadar tempolu ve eğlenceli ne önerirsiniz bana?hatta videolara ulaşmam içinde yardım ederseniz çok memnun olurum şimdiden çok teşekürler...:KK64:

Merhabalar Sude; Eğlenerek spor yapmak gerçekten çok önemli k; zaten sonuçlarını da görmüşsünüz. Sizi aynı şekilde mutlu edip, hızlı ve eğlenceli hareketleriyle forma girmenizi kolaylaştıracak türde egzersiz olarak latin aerobik önerebilirim. Videolara gelince, araştırıp size tekrar yazacağım. Sevgiler, dans perisi...

Merhabalar Sude; Eğlenerek spor yapmak gerçekten çok önemli k; zaten sonuçlarını da görmüşsünüz. Sizi aynı şekilde mutlu edip, hızlı ve eğlenceli hareketleriyle forma girmenizi kolaylaştıracak türde egzersiz olarak latin aerobik önerebilirim. Videolara gelince, araştırıp size tekrar yazacağım. Sevgiler, dans perisi...

çok teşekürler videoları heyecenla bekliyorum ideal kiloma bianönce ulaşmak istiyorum:KK64:

Merhaba sude ; Videoları biraz araştırdım.

You tube' dan
LatinAerobic Joel-lal
Latin Aerobics
Aerobic Latino Pena
Aerobic et Fitness; Classe Step Pour Débutant

diye arasanız, seveceğiniz videolara ulaşacağınızı düşünüyorum...

sevgiler,dans perisi

Ben de oryantal aerobic yapmak istiyorum, oryantal adımlarıyla şekillenen. Bir ara ona da bakabilir misiniz?

Severek, zevk alarak yapmak egzersizde çok önemli çünkü devamlılığı sadece o şekilde sağlayabiliyorsunuz. Zumba'yı da merak ettim ona da bakacağım.

muhteşemsin ya naıl becerdn onu öle okadar kiloyu verdn sarkma oldu mu hiiççç ?

Merhaba sude ; Videoları biraz araştırdım.

You tube' dan
LatinAerobic Joel-lal
Latin Aerobics
Aerobic Latino Pena
Aerobic et Fitness; Classe Step Pour Débutant

diye arasanız, seveceğiniz videolara ulaşacağınızı düşünüyorum...

sevgiler,dans perisi

peki indirebilirmiyiz bunları vea başka dansları ben bilmiorumdaa :KK43:

Merhaba arkadaşlar
ben hep oturarak çalıştığım için dönem dönem kemiklerimin ağrıdığını hissediyorum hareketsizlikten olduğunu düşünüyorum çünkü yürüyüş yaptığımda iyi geliyor. Havalarda kötü eee modern dansa da merakım var hemde çok istiyorum dans edebilmeyi özel ders almak istiyorum tavsiye edebileceğiniz şişli, mecidiyeköy taraflarında modern dans özel ders verebilecek bir hoca varmı?

X