Trend Ayakkabı Modelleri Merhaba sizce bu ayakkabı üniversite için uygun mu?

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

gleperihan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2016
3
2
26
IMG_4392.JPG

Bi gün bunu giyer gidersiniz bi gün başkasını, üniversitede kılık kıyafet yönetmeliği vardır da o çok uç noktalara müdahale eder. Buna kimse bir şey demez tarzınıza göre giyinir gidersiniz.

Bi gün bunu giyer gidersiniz bi gün başkasını, üniversitede kılık kıyafet yönetmeliği vardır da o çok uç noktalara müdahale eder. Buna kimse bir şey demez tarzınıza göre giyinir gidersiniz.

Evet sizin için araştırdım, üniversite disiplin yönetmeliklerinde kılık kıyafete ilişkin bir husus yok. (Akademisyenlerin kendi haklarında uygulanan yönetmelikler buraya dahil değil onları incelemedim)
Yani giyebilirsiniz hukuken bir sakıncası yok :KK70:

Evet sizin için araştırdım, üniversite disiplin yönetmeliklerinde kılık kıyafete ilişkin bir husus yok. (Akademisyenlerin kendi haklarında uygulanan yönetmelikler buraya dahil değil onları incelemedim)
Yani giyebilirsiniz hukuken bir sakıncası yok :KK70:
:KK45::KK48:

Üniversitede tabi ki giyilebilir üniversite için şunu giyemezsin bunu giyemezsin gibi bir kural yok bildiğim kadarı ile.

Üniversite zamanlarımda sadece bir tane topuklu ayakkabım vardı. Onu da zaten okulda giymez düğünde bayramda özel günde giyerdim. sonra mezun olduk, iş hayatına atıldık ve o rahat ayakkabılar yerini topuklu ayakkabılara bıraktı ve ben iyi ki üniversitede topuklu ayakkabı giymemişim diyorum şimdi geriye dönüp baktığımda..

senin ayakkabına gelince tabii ki zevk meselesi ancak ben üniversiteye uygun olmadığını düşünüyorum. İnan bana bir fotokopi çektirmek için bile bazen merdiven inip çıkman, ne yollar katetmen gerekebiliyor.. daha spor bir şeyler giysen çok daha tatlı ve konforlu olur inan bana

X