Merhaba...

Birakitamolsa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2014
4.025
5.043
31
Herkse iyi geceler. Kızlar yarin köpek beslemesi yapcaz 60 kilo mama aldık ayrıca cigerlı makarnada yaptım gitmişken güzelce doyurayim karınlarını diye. Bir büyük kova ciğerlı makarnayı pisirdim kovaya döktüm biraz soğusun diye balkona koydum. Sonra hamsterimn kafesini temizlemeye gittim ve oğlumun ölmek üzere olduğunu gordum:KK43:((( sardım sarmaladm yanına sıcak su torbası koydum yarına kadar inşallah beni birakmzsa veterinere goturcem nolur dua edin:KK43: burda hamsterim için yapılacak bişey olmadığının farkindaym ama makarnayı balkonda unutmsm ağla sızla aklımdan çıkmış yeni yataga girdim ve girmemle çıkmam bir oldu. Makarna kurumuş :KK43:(( sabah sıcak su döksem faydası olurmu :KK43:(( o makarnayi nasıl kendine getirebilirim? Stresten migrenim tuttu çok üzgünüm :KK43: şimdiden cevaplarinz için teşekkürler

Makarna sıcak su ile açılabilir evet de, hamsterınıza ne oldu ? Yavru mu ?
Biz de 2 büyük 12 yavru hamster vardı da. Belki yardımcı olabilirim. Yavruyu yaşatmak zordur.

Çok aşırı kurumadıysa sıcak su düzeltebilir gibi. Ne güzel düşünmüşsünüz böyle, yarın sevinçten kuyruklar havada uçuşacak desenize :halay: Ayrıca geçmiş olsun.

Makarna sıcak su ile açılabilir evet de, hamsterınıza ne oldu ? Yavru mu ?
Biz de 2 büyük 12 yavru hamster vardı da. Belki yardımcı olabilirim. Yavruyu yaşatmak zordur.
1 buçuk yaşinda oğlum Suriye hamster ı farkettgmde vücudu soğuktu gözlerini acamiyodu hala öyle sadece nefes alıyor :KK43: neoldu hiç anlamdm

Eklentiler

• IMG-20171220-WA0007.jpg
    IMG-20171220-WA0007.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 319
Çok aşırı kurumadıysa sıcak su düzeltebilir gibi. Ne güzel düşünmüşsünüz böyle, yarın sevinçten kuyruklar havada uçuşacak desenize :halay: Ayrıca geçmiş olsun.
Çok saolun suyu deniycm sabah aslında yağ ısıtıp üstüne dökmeyi de düşündüm ama su kadar etkili olmaz sanırım

Ne tatli bir dert, keyifle okudum:KK66:
Bu halde yiyemezler mi kuru dediginiz cok mu kuru bilemedim , bunu diğer hanımlara birakayim en iyisiEn Büyük KK

Makarnayı sıcak su açar bence biraz ayırıp deneyebilirsiniz açılıp açılmadığına bakarsınız. Allah razı olsun sizlerden.
Oğlunuz için çok üzüldüm umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Yardımcı olmak isterdim ama benim kedim ve kuşum var hamster konusunda bilgisizim çok üzgünüm inşallah iyileşir demeye geldim :KK43:

Hayır yok oda gayet sıcak yani tişörtle oturulcak kadar sıcak. Ayrıca battaniyesi var yannda kesinlikle üşüyecegı bi ortamda değil
Herhangi bi darbe, düşme, çarpma söz konusu olabilir mi ? Böyle anlarda şoka girip kitleniyorlar. Hafifçe masaj yapıp kan dolaşımını sağlayabilirsin. Talaş kullanıyorsan gözleri mikrop kapmış olabilir. Yeni aldıysan hastalıklı olanı satmış olabilirler. Aklıma başka bişey gelmedi seni de yanlış yönlendirmek istemem ama çok üzüldüm. Umarım iyileşir :KK43:

Herhangi bi darbe, düşme, çarpma söz konusu olabilir mi ? Böyle anlarda şoka girip kitleniyorlar. Hafifçe masaj yapıp kan dolaşımını sağlayabilirsin. Talaş kullanıyorsan gözleri mikrop kapmış olabilir. Yeni aldıysan hastalıklı olanı satmış olabilirler. Aklıma başka bişey gelmedi seni de yanlış yönlendirmek istemem ama çok üzüldüm. Umarım iyileşir :KK43:
1 buçuk senedir bende kafesinde hep zaten çarpma düşme değil de demirleri çok kemiriyor dişleri mi zarar gördü anlamadm inşallah sorun distedir bebek mamalariyla beslerim oğlumu . Yarna hala yaşıyor olursa serum takılır büyük ihtmal bi umut iyi gelir diye düşünüyorum

Uyuyamam gece ben şimdi sabaha veterinerden güzel haberlerini bekliyo olucam :KK43:
Insallahh annem bile aldım alalı kızardı eve niye getrdn isyerinde bak diye bugün böyle görünce sıcak su torbaları hazrlyp getrdi yavrum benim ne kadar sevildiğini hissetse ahh ah :KK43: sabah güzel haberlerini yazarım insallah

X