Mersin///33

merhabalar... Ben de Mersin Silifkeliyim... çok güzel bir şehirde yaşıyoruz, memleketimi seviyorum ya:)

ne çok hemşerim varmış,ama malesef bu topiğe düzenli yazan hiç olmuyor,ben de boşlamıştım o yüzden.

Evet 2 mesaj arasında aylar kadar fark var. Ben daha yeni üye oldum. Anladığım kadarıyla Mersinliler olarak pek haşır neşir değiliz sanırım forumlarla, güzel şeylerle. Yeni insanlar tanımak güzel birşey ama:)

slmmmmm bende mersinden merkezdeyim....cevaplar arasında uzun zaman farkı var ..sizlere bi soru sorum olacaktı belki yardımcı olabilirsiniz ,,ama umarım cevaplar bu kadar geç gelmez:) ben gögüs ettetigine ihtiyacı olan biriyim ama fiyatlar konusunda bi fikre sahip degilim ..vede ii bi doktor konusunda tabi.. yardımcı olan olursa sevinirimmmm:)

Merhaba hemserilerim

merhaba hoşgeldin ay mersin görünce dayanamdm yalnız deilmişim:))arada yazın ya görmek lazım ana sayfada:KK70:..nasılsınız.mersinli değilim urfalıyım buraya gelin geldim 5 ay oluck evleneli..hamişimde oğluşum oluck kısmetse..evlimsnz..?:KK16:

merhaba hoşgeldin ay mersin görünce dayanamdm yalnız deilmişim:))arada yazın ya görmek lazım ana sayfada:KK70:..nasılsınız.mersinli değilim urfalıyım buraya gelin geldim 5 ay oluck evleneli..hamişimde oğluşum oluck kısmetse..evlimsnz..?:KK16:

Ben mersinliyim fakat Adana da ikamet ediyorum üniversite öğrencisiyim :) Agustos da Mersin de düğünüm var

hoşgeldin memleketime,sevdin mi oraları? Malesef ben artık sadece tatillerde gidebiliyorum annemlere.Bebiş de hayırlı olsun,sağsalim doğsun inşallah

selam kızlar ben mersinli değilim ama kardeşlerim mersinde oturuyor ben başka bir ildeyim eşim eczanede çalışıyor çok küçük biryer ve burda çok yalnızım kimsem yok mersinde çalışabilecek bir eczane bulabilirsek hemen gelmeyi düşünüyoruz etrafınızda varmı eczanesine deneyimli eleman arayan yardımcı olursanız çok sevinirim

X