Tüp Bebek Merkezleri Mersin igneli epilasyon

Pandoraninkedisisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
3
0
43
Merhaba, mersinde yaşayan ve igneli epilasyon yaptıran, memnun kalan kimse var mı acaba aramızda? Burada eski postlarda bahsi geçen bir hanıma gittim tecrübeli olması nedeniyle ama temel hijyen konusunda sorduğum en temel şeye bile bilgi vermek yerine kapris yaptı. Bu nedenle profesyonel olan ve bilgi veren, denenmis ve memnun kalınmış bir yer arayiisndayim, umarım mersinde böyle bir yer vardir

Merhaba, mersinde yaşayan ve igneli epilasyon yaptıran, memnun kalan kimse var mı acaba aramızda? Burada eski postlarda bahsi geçen bir hanıma gittim tecrübeli olması nedeniyle ama temel hijyen konusunda sorduğum en temel şeye bile bilgi vermek yerine kapris yaptı. Bu nedenle profesyonel olan ve bilgi veren, denenmis ve memnun kalınmış bir yer arayiisndayim, umarım mersinde böyle bir yer vardir
Kesinlikle Esderma Ece ablayı öneriyorum.Ece abla bu işte çok iyi.1 aydır gitmeme rağmen gözle görülür ölçüde azalma ve seyrelme oldu.Başka yerlerde de iğneli epilasyonu denemiş biri olarak kesinlikle öneriyorum.Ayrıca hijyene çok önem veren biri bu yüzden gözü kapalı gidebilirsiniz.

X