Kalıcı Makyaj Uygulamaları Mersinde microblading Kaş

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

mahserr

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
2
-2
28
Arkadaşlar merhaba mersinde MATİLDA Microblading kaş yaptıran varmı memnuniyet şikayet araştırıyorum uzun süredir bulamadım henüz 🤦‍♀️

Merhaba mahserr mahserr iki kez microblading kaş yaptırmış biri olarak yaptır veya yaptırma demeyeceğim sadece deneyimimi yazacağım.
microblading kaş için ilk sefer kendi semtimdeki her zaman gittiğim güzellik uzmanıma gittim. Kaş dizaynı da yaptığı (çizdiği kaş da) gayet memnun etti beni.
İkincisini çok güncel yaptırdım Ankara'da ünlü bir güzellik merkezinde diğerinin iki katı fiyatına yaptırdım. Açıkçası kendi semtimdeki daha ucuz ve daha başarılıydı.
microblading kaş yapılırken kaşlara krem şeklinde bir ağrı kesici uygulanıyor ancak işlem boyunca gerçekten acı duyuyorsunuz. Sabrederek geçen dakikalardan sonra evet kaşınız oluyor, aralara jilet gibi bir özel uçla boya verilerek kaş gibi çizgiler atılmış oluyor. Üstelik pahalı bir işlem. Tüm bunlardan sonra kalıcılığı için 3 - 6 ay deniyor.
İkinci microblading kaş işlemini çok ünlü bir yer belki de acısı daha azdır kalıcılığı daha iyidir diye gitmiştim ama kaşımın çok kanadığını ve bu kanın boyayı gerisin geri ittiğini söylediler. Yani ilk seferden daha kötü bir deneyim oldu.
İlk seferde akıllanmayan ben bir daha en fazla 6 ay, haydi olsun 1 yıl için tekrar bu acılı/pahalı serüveni yaşamamaya and içtim :KK66:

X