Meryem Suresi bebek sahibi olmak icin

cocuk sevgisi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2022
10
3
Merhabalar
Hanımlar 1.5 senelik evliyim 1 senedir hamilelik istiyorum bir kimyasal gebelik yasadim. Bebegim olsun cok istiyorum Bebeğim olması Icin meryem suresi okumak ve okutmak istiyorum bana yardımcı olabilecek okuyabilecek birileri var mı benle beraber ? Okuyandanda okumayandanda Allah razi olsun

Merhabalar
Hanımlar 1.5 senelik evliyim 1 senedir hamilelik istiyorum bir kimyasal gebelik yasadim. Bebegim olsun cok istiyorum Bebeğim olması Icin meryem suresi okumak ve okutmak istiyorum bana yardımcı olabilecek okuyabilecek birileri var mı benle beraber ? Okuyandanda okumayandanda Allah razi olsun
Selamün aleyküm, eğer sende hoş görürsen şöyle yapalım bebek sahibi olmak isteyenler yazsınlar ve kendi aramızda bebek sahibi olmak isteyenlerin ismine özel okuyalım ♥️

Merhabalar
Benimde olmuyor size yardımcı olmak istiyorum okurum bende

X