Metabolic Balance

Şimdi sistem şu şekilde bir sürü kan tahlili yapılıyor sıze ve sonuclarına gore yiyebilecegınız sebze,balık,et,baklagil çeşitlerinin listesi veriliyor.Aslında cok kolay bır yontem sadece hangı besını ve ne olcude yemenız gerekenı verıyorlar sonrası sıze kalıyor.ister bugun kuru fasulye yapın yeyın,ister fırında balık yada tavuk pişirin.Baya pahalı sistem ama bir daha hıc kılo almadan mutlu yasıycagınızı dusununce ınanın degıyor.www.metabolic-balance.com.tr sitesinden hangi ilde kim yapıyor bulabılırsınız arkadaslar.

arkadaşlar bugun 5.gunum ve 2,5 kılo gıtmıs :):21:

tebrik ederim canımda fazla hızlı değil mi yahu kilon çok heralde yoksa oldukça sağlıksız olurdu bu kadar hızlı kilo vermek..
bir günlük yediklerini yazarmısın buraya

teşekkurler,detoksla basladıgınız ıcın diete cok degıl malum detoks da verılen kılo genelde 2 cıvarı oluyor,gunluk yedıklerım protein agırlıklı hep balık salata,tavuk salata ama hep gramla mesela bu sabah kahvaltıda 190 gr yogurt ve bır yeşil elma yedim.öglende ton balıklı salata yıycem..dun aksam mercimek yemeği yedim,yukarda da yazdıgım gıbı sıze yıyecegınız besınler ve gramları verıliyor sız ona gore ıster yemek yapın ıster çiğ yeyin.Porsiyonlar cok buyuk olmamasına nazaran ilginç bir şekilde tok tutuyor,bu bir metabolizma tedavisi diye düşünün.

Kızlar, güzel yazmışsınız da;biraz daha doktor isimleri üzerinde dursaydınız keşke:)

Bana da çok mantıklı ve sğalıklı göründü. 9-10 kilo vermek istiyorum. Ama hem güvenecek doktor ismi hem de tahmini bir fiyat söyleyebilen olursa süper olur...

Bir de, listesi konusunda bize daha çok bilgi verebilecek yok mu?

anladığım kadarıyla Karatay diyetinin kişiye göre ölçülendirilmiş versiyonu,( karatayın en büyük eksikliği ölçü vermemesi zaten 55 kiloluk adamın günde 3 çay bardağı ceviz yemesi ile 130 kiloluk adamın yemesi aynı şey değil)

diyeti yapan arkadaşlar sizce tespitim doğru mu, diyet karatay diyetine mi benziyor?

Ben ümraniyede harmony akapunktur dr gülseren hanıma gidiyorum,ortalama fiyatlar 2000 tl arkadaslar her yerde,burda da aynı.Haftada bir görüşmeye gidiyorsunuz.Ben başlayalı dün ilk kontrolüme gittim ve toplam bir haftada 4 kilo vermişim :)
daha öncede soyledim bir diet listesi yok,besin listeniz var,menülerini gramajlarına göre kendiniz oluşturuyorsunuz.:KK56:

ohhhh maşallah arkadım cok guzel vermişşin o kadar kısa zamanda,bende doğumdan sonra yaptırsam fena olmaz daha şimdiden başladım kilo almaya sonum kim bilir nolur :):KK9:

Ben ümraniyede harmony akapunktur dr gülseren hanıma gidiyorum,ortalama fiyatlar 2000 tl arkadaslar her yerde,burda da aynı.Haftada bir görüşmeye gidiyorsunuz.Ben başlayalı dün ilk kontrolüme gittim ve toplam bir haftada 4 kilo vermişim :)
daha öncede soyledim bir diet listesi yok,besin listeniz var,menülerini gramajlarına göre kendiniz oluşturuyorsunuz.:KK56:

4 kilo inanılmaz iyi cidden. Kaç kilosun canım? Bu kadar hızlı verdiğine göre...

Bir de, ton balıklı salatayı nasıl yiyorsun? Yani, bu sıkı dönemde yağ olmadığı için soruyorum, ton balığı yağda bekliyor ya?

4 kilo inanılmaz iyi cidden. Kaç kilosun canım? Bu kadar hızlı verdiğine göre...

Bir de, ton balıklı salatayı nasıl yiyorsun? Yani, bu sıkı dönemde yağ olmadığı için soruyorum, ton balığı yağda bekliyor ya?

73 kiloydum diyete başladığımda ilk hafta 69 düştüm,haftaya salı kontrolüm bakalım o zaman kaç olucam :)
yağsız denen dönemde yağda kızartma yapmıyorsunuz yada yağ eklemiyorsunuz yediklerinizin üzerine ama besinlerin içinde bulunan yağa müdahale ettirmiyorlar,light ürün yedirmiyorlar.Mesela yoğurdu light değil normal yogurt veriyolar.Ton balığını biraz suda beklettim öyle koydum salataya,benim gramıma görede 1,5 kutu ton balık (kişiye özel gramaj veriliyor besinlerde) beni doyurmaya yett ide arttı bile.
Şunu tekrar ekliyeyim bu söylediklerimin hepsi kan değerlerine göre saptanmış kişiye özel tarifler,yani benim yediklerimi başkası yese kilo alır eminim.:KK56:

73 kiloydum diyete başladığımda ilk hafta 69 düştüm,haftaya salı kontrolüm bakalım o zaman kaç olucam :)
yağsız denen dönemde yağda kızartma yapmıyorsunuz yada yağ eklemiyorsunuz yediklerinizin üzerine ama besinlerin içinde bulunan yağa müdahale ettirmiyorlar,light ürün yedirmiyorlar.Mesela yoğurdu light değil normal yogurt veriyolar.Ton balığını biraz suda beklettim öyle koydum salataya,benim gramıma görede 1,5 kutu ton balık (kişiye özel gramaj veriliyor besinlerde) beni doyurmaya yett ide arttı bile.
Şunu tekrar ekliyeyim bu söylediklerimin hepsi kan değerlerine göre saptanmış kişiye özel tarifler,yani benim yediklerimi başkası yese kilo alır eminim.:KK56:

haftaya çok daha iyi çıkacak inşallah. çok sevindiğin de yazından belli oluyor, sevindim senin adına.
ekmek ne verdiler canım sana?

Blame Harmony'nin numarası varsa verebilir misin?

Blame Harmony'nin numarası varsa verebilir misin?

harmony akapunkturun numarası 0216 443 34 46 dr gülseren hanımdan randevu ıstıyceksın,git detaylıca öğren.Benım 17 gün oldu başlayalı eski pantalonlarıma girmeye başladım ve acayip motive bir şekilde devam ediyorum.İlk başta çok zor gibi görünüyor bu diyet gözünüze ama sakın korkmayın,başlayınca ne kadar rahat ve kolay olduğunu anlıycaksınız.

merhaba arkadaslar uzun zamandır yazamadım,az önce dr dan geldim ve fırsatım varken yazayım dedim.Bugun metabolic balansa başlamamın 26.gunu ve toplam 6,5 kilo vermişim,bunun 4 kilosu yağ.kalçam tam 11 santim daralmış,göbek çevreside 6 cm.veeeee ödül olarak yemeğin üzerine 2 dilim baklava kazandım :) Daha ne olsun :))))

üzerine kaymaklı dondurma olsun ne olsun :KK9:

en son kontrolumden 10 gun gecti arkadaslar,bu zamanda 1 kilo 800 gr yağ vermişim.Kilo ve yağım azalmaya başladıgı ıcın verişlerimde yavaşladı ama yinede cok iyi devam ettiğimi söyledi dr hanım.Bütün yapılan dietlerde en zor kısım yağ yakımıdır malumunuz,benimkiler yağ gibi aksın yok olsun inşallah :)

bende metabolik balance yapıyorum 126 kilo ile başladım şuan 106 kg oldum 2 ay oldu başlayalı.. herkese tavsiye ederim süper bir program:nazar:

X