Mevsimlerle Sokak Modası

cherryblossom

Guru
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
1.290
2
KIŞ...

rnek1wt6.jpg

rnek4rf0.jpg

rnek3hh8.jpg

imperiaflex_0_1_0.jpg
20061203_04.jpg

26022008api1.jpg
11272007b.jpg

çizmeler, büyük çantalar ve aksesuarlar çok moda gördüğünüz gibi..
kahverengi vazgeçilmeyen renklerden..

opak_mor_pembe_coraplar.jpg

rengarek çoraplar da çok moda, kısa çortlar ve mini eteklerle ve tuniklerle giyilen çoraplar seksiliği de içinde barındırıp sizi çok sevimli bir görünüşe kavuşturabilir..

marjinal giyinmeyi sevenler içinse artık çok farklı kesimlerde etekler bulabilmek mümkün..

street_life.jpg

Son düzenleme:
İLKBAHAR..

ilk baharda elbiseler ve tunikler yine trend kıyafetler..
elbiseler bu kez ceket ve hırkalarla kombine edilebiliyor..
dar pantolonlar da yine moda..
renklerse cıvıl cıvıl..

s2d.jpg

bahriye_senturk.jpg

DSC_0110.jpg

LiveImages%5CFoto%20Haber%5Csokak%20modasi%5Ctubaunal.jpg

YAZ..

elbiseler
yeniden altın çağını yaşıyor...
kısa şortlar da dolaplarda olacak..

DSC_0021.jpg
DSC_0005.jpg

DSC_0012.jpg
dsc0050fk3.jpg

DSC_0053.jpg
10182007a.jpg

Son düzenleme:
YAZ DEVAM...

tseventeen.jpg

şortlar..

11082008a.jpg
23072008b.jpg

yenilikblog_beyonce.jpg

SONBAHAR..

triko hırkalar, çizmeler ve kahverengi de son derece moda

rachelbilsonqg5.jpg

2803752206_b991c92608.jpg

opak_rengaranek_coraplar.jpg

shesgotthelookphoto.jpg

ve abi ki deri ceketler, topuklu ayakkabılar da ..

img-thing

Son düzenleme:
canım ben bu siteyi biliyorum ve arada bakıyorum buradaki resimlerin hepsini gördüm...resimlerin altında da üstündekiler ne marka baştan aşağı yazıyor...ama çok uçuk markalar olyor genelde..yani çoğunun üstü 1000-1500 arası bişey oluyor.o yüzden bunlara sadce bakıp iç geçirmek kalıyor bizede...

a.s
canım ben bu siteyi biliyorum ve arada bakıyorum buradaki resimlerin hepsini gördüm...resimlerin altında da üstündekiler ne marka baştan aşağı yazıyor...ama çok uçuk markalar olyor genelde..yani çoğunun üstü 1000-1500 arası bişey oluyor.o yüzden bunlara sadce bakıp iç geçirmek kalıyor bizede...

aslında cogu pahalı deil o denilen(1000/1500)cok ucuk rakamlar cogu yerde böle giiysilri en azından cok benzerlerini daha uygun fiyatlara bulabilirsin gözünüzde büyütülcek bişi yok

kış kıyafetlernde bikaç abartılı şey war mesela biri kürk giymiş altına spor ayakkabı ne alaka yani=) trend olmak başka,rüküş olmak başka bişi bnce.bir de ben ucuz görünmeyi sewmiorum. d&g gucci prada louis vitton herkesn bütçesine uygun diil.bnce öenmli olan yakışanı alabilmek gidipde sahtesini almak istemem ben kendi adıma.param warsa iisini alırım yoksa daha bütçeme uygun şeyler alırım yani. sahtesini alıp gerçekmiş gibi hawa yapıp sona ortaya çıkınca rezil olmaktan daha iidir bncee

kış kıyafetlernde bikaç abartılı şey war mesela biri kürk giymiş altına spor ayakkabı ne alaka yani=) trend olmak başka,rüküş olmak başka bişi bnce.bir de ben ucuz görünmeyi sewmiorum. d&g gucci prada louis vitton herkesn bütçesine uygun diil.bnce öenmli olan yakışanı alabilmek gidipde sahtesini almak istemem ben kendi adıma.param warsa iisini alırım yoksa daha bütçeme uygun şeyler alırım yani. sahtesini alıp gerçekmiş gibi hawa yapıp sona ortaya çıkınca rezil olmaktan daha iidir bncee

:! :! tamamen aynı fikirdeyim :! yurdum insanını kriz gerçekten teğet geçmiş :! baksanıza herkes louis vuitton prada balenciaga marc jacobs abercrombie coach burberry giyer olmuş. bugün alışverişe çıktım ve rahat 50 kişide LV çanta gördüm. ya o ugg lara ne demeli :! sahtelerini 25 TL ye satmaya başlamışlar:! ya yok artık ;S trend bu değil arkadaşlar bu değil elit olmak :! orijinal olun derken fake ürünlere boğmayın kendinizi. kopyalama hatun dolu meydanlar resmen dikkat çekmiyor hiçbiri hepsi koyun dolly gibi. herkeste speedy modeli, herkeste burberry atkı herkeste ugg :/ orijinal olsalar öpüp başıma koyacağım da hepsi özenti mağduru. giyinmeyin bütçe uymuyorsa bu kadar basittir yahu :/

:! :! tamamen aynı fikirdeyim :! yurdum insanını kriz gerçekten teğet geçmiş :! baksanıza herkes louis vuitton prada balenciaga marc jacobs abercrombie coach burberry giyer olmuş. bugün alışverişe çıktım ve rahat 50 kişide LV çanta gördüm. ya o ugg lara ne demeli :! sahtelerini 25 TL ye satmaya başlamışlar:! ya yok artık ;S trend bu değil arkadaşlar bu değil elit olmak :! orijinal olun derken fake ürünlere boğmayın kendinizi. kopyalama hatun dolu meydanlar resmen dikkat çekmiyor hiçbiri hepsi koyun dolly gibi. herkeste speedy modeli, herkeste burberry atkı herkeste ugg :/ orijinal olsalar öpüp başıma koyacağım da hepsi özenti mağduru. giyinmeyin bütçe uymuyorsa bu kadar basittir yahu :/

hele o ugg olayı beni bitirdi bn almaı düşünüodum ama hayatta almam artık herşey ayağa düşüo bzm ülkemizde malesef:s

hele o ugg olayı beni bitirdi bn almaı düşünüodum ama hayatta almam artık herşey ayağa düşüo bzm ülkemizde malesef:s

ya ben 2 senedir yanıp tutuşuyodum ugg lar için nitekim bu sezon başı getirttim ama daha giyemeden midem bulandı yaa :S böyle bi huy var bende ölsem de bitsem de herkeste yayılınca hevesim kaçıyo yahu :/ :S

haklısın tatlım yani sen onca para weriosun zona herkesin ayaında çakması sahtesi abidik gubidik taşlısı böceklisi:s

arkadaşlar katılıyorum size ugg botlar ve sahte çantalar vsler konusunda bence de hiç gerek yok ve çok da çirkinler..
bu fotoğrafları bilgimiz olsun diye koyuyorum, çünkü hakikaten türkiye'nin sokaklarında ne giyiyor bazı hanım kızlarımız görebiliyoruz.
eleştirelim de ayrıca.
ben mesela hiç sevmiyorum şu plastik botları ama birçok kızda var!!
koyayım hatta fotoğraflarını

30102008a.jpg
14112008a.jpg

27122008a.jpg
10192107blt1.jpg

14032008afw2.jpg
DSC_0105.jpg

16042008apt0.jpg
9308twins.jpg

bence işte şu son üç giyim tarzı çok güzel..
l35197193699_1557.jpg
18052008ati6.jpg

03042008byl1.jpg

moda türkiye en sevdiğim sitelerden biridir hep söylüyorum. tabii ki yine resimler bana tanıdık:) 4. ve 5. resimleri beğenirim. leoparlı çantası ve babeti çok iyi kullanmış arkadaş. spor giyimli 2 kızımız da hoşlar gayet. longchamp çantalardan çok haz aldığım söylenemez ama yine de bütün durmuş. kahverengi ve turkuaz uyumu taptığım bir kombindir. eşofmanlarında bunu görünce tarafsız yorum yapmak zor, onikiden vurdu beni adidas :)
lastik çizmeleri ben de sevemedim gitti. kombin edilcek bir şey yok çünkü. taytla olmuyor, kotun üstüne çıkarsan hoş durmuyor, altına soksan zaten berbat duruyor. almıyorum ve giymiyorum o yüzden.

be sezon moda olan şeyler,,, nereye baksam hangi modacının yeni kreasyonuna baksam bunlar var.

kareli uzun gömlek tunikler (lacivert,yeşil,kırmızı. eski okul eteklerimiz gibi!), taytlar, aşırı bol paçalı kot pantolonlar (ispanyol model),kot şortlar opak çoraplarla kombin edilior, uzun hırkalar, ince kemerler (kalın göğüsaltı kemerleri yerine hırkanın üzerine takılıor), babetler out, topuklu ayakkabılar in, özellikle de gladiatörler, sandaletlerde de yine zımbalı ve gladiatör modeller hakim. lacivert ve kırmızı çok çok moda. kocaman çantalar yine çok popüler.

hırka üstüne kalın gögüğ altı kemer..bu sezon en çok gördüüm şey bu kesnlkle.ama yakışanda takıo yakışmayan da. ayrıca uzun tunik gömlekler hit parça oldu resmen bnde bayla bayıla giyiyorum wala=)

resmlerde güneş gözlklü hırkasının üstüne kemer taakan siyah babetli bayanın tarzı ok hoşuma gitti.ztn skinny jeans we babet gözüme en çok hitap eden şeyy..

bu arada moda türkiyeyi bnde çok beğeniorum süper bi sitee annem kızıo hep çul çaput sitelernde gözün diye=)

kızlar bu yaz da elbiseler, babetler, taşlı sandaletler çok moda.
ben kendime şimdiden bi sürü elbise aldım, siz de alın bence..
ayrıca uzun ve rengarenk etekler de çok moda

03052009b.jpg
18102008a.jpg
10182007a.jpg

22072008a.jpg
03082008a.jpg
06082008b.jpg

15052008a.jpg
DSC_0021.jpg
22082008b.jpg

24072008a.jpg
20072008a.jpg