Mezuniyet Elbiseleri 2015

Nevreste

Everest
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
243.290
486.236
40
Mezuniyet Elbiseleri 2015 modelleri, karşımıza mezunlar gecenize yakışır şekilde, adeta masal tadında çıkıyor. En az gelinlikler kadar gösterişli mezuniyet için abiye modelleri; uçuş uçuş etekler, partiye çağıran payetli dokular, natüral havanızı gözler önüne seren pastel renk paletleriyle bir bütün içerisinde yer alıyor.
O gece baştan aşağı dikkat çekici ve uyumlu görünebilmek için, hazırladığımız mezuniyet haberlerini dikkate alabilirsiniz diyoruz vee sizi Mezuniyet Balosu için Elbise Modelleri 2015 Koleksiyonları ‘yla başbaşa bırakıyoruz.

Pronovias 2015 Abiye Modelleri

Mezuniyet Elbiseleri 2015 modellerine, tıpkı gelinliklerde hazırladığımız gibi Pronovias Abiye Koleksiyonu 2015‘le başlamak istedik. Pronovias ‘ın ince ince işlenmiş tasarımları, geçen sezondan beri hala aklımızdalar.

Taşlarla Donatılmak
Mezuniyet Elbiseleri 2015 ‘te tercihinizi kısa elbiselerden yana kullanmak isterseniz, fresh ve pastel tonlardaki Pronovias Parti Koleksiyonu’na göz atabilirsiniz. Baştan aşağı pırıltılı hali, payet işlemeler nazaran daha klasik bir tarz yakalamış. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğiz, zengin işlenmiş taşların dokularıyla uyumu, gerçekten çok çarpıcı bir görünüme imza atmış. Makyajınızı ne kadar hafif yaparsanız, elbisenin parlaklığını bir o kadar öne çıkarırsınız.


1.jpgKırmızı Halı Star Şıklığı

Pronovias Koleksiyonunda tam da kırmızı halı şıklığını yansıtan modellere rastladık. İşte sizlere seçtiğimiz üç straplez kırmızı (ve tonları) abiye modelleri… Sizce de çok ihtişamlı görünmüyorlar mı?

2.jpgSaks Mavisi Klasiği
Abiye denildiğinde her beş kadından ikisi muhakkak “saks mavisi” diyor. Üstelik siyah kadar klasikleşmiş bu renk, her kadına da yakışıyor. Farklı olmaktan öte, her zaman klasikleşmiş modelleri seçenler, sizlere seçtiğimiz bu hoş iki elbiseyi tercih edebilirler. Belden bollaşan uçuş eteği, hem fazlalığınızı örter hem de genç kadın tarzını yansıtır. Seçim sizin!

3.jpg


Rosa Clara 2015 Abiye Modelleri
Rosa Clara Koleksiyonu ‘nun hanım hanımcık tarzını hep sevdik ve sevmeye devam edeceğiz. Geçen sezonun o natüral havasını parlak kumaşlarla işlemesini hala unutamadık. Mezuniyet Elbiseleri 2015 modellerini tek tek incelediğimizde görünen o ki, nazik İspanyol geleneğini bu yıl da sürdürmüş bir marka var karşımızda… İşte sizler için seçtiğimiz Rosa Clara 2015 Modelleri.

İlk gözümüze çarpanlar
Rosa Clara ‘nın payet taşlarla bezenmiş dal görüntüsü yaratan ince çizgi desenlerini bilirsiniz. Yine bu desenleri abiye modellerinde sıkça kullandığını görüyoruz. Aynı zamanda, straplez üst kısmını tüllerle sararak, şık görünümü belirginleştirdiğini de görüyoruz. Sizler için seçtiğimiz bu üç Oleg Cassini elbise, gecenin dikkat çeken kadınları arasında olmanızı sağlayacaktır.


4.jpg
Biraz daha frapan
Ten rengi üzerine siyah danteller… Elbiseyi görmeden sadece bu detayları okumak bile, acaba nasıl frapanlıkta bir elbiseyle karşılaşacağız dedirtiyor. Seçtiğimiz bu iki Rosa Clara Elbisesi, biri kısa biri uzun. Her ikisi de kadınsı havasından ödün vermemiş, olabildiğince feminen bir tarzda karşımıza çıkıyor. İster ten rengi rugan stiletto, ister siyah topuklu platform. Ama kesin bir şey var ki, böylesi gösterişli modellere, buğulu göz makyajı kesinlikle uygulanmalı diye düşünüyoruz.

5.jpg
Kısa Abiyeler mi dediniz?
Rosa Clara Abiye Koleksiyonu, uzun elbiselerinde olduğu gibi kısa elbiselerinde de dört dörtlük bir görünüm ortaya çıkarmış. Kreasyondan seçtiğimiz gri – uçuk mavi tonlar, parlak taşlarla netlik kazanmış ve nazik bir duruş elde etmiş. Ayrıca seçtiğimizin modellerin birinde yer alan etek uçlarındaki püsküller, her hareketinizde tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak nitelikte.


6.jpg


Oleg Cassini 2015 Abiye Modelleri
Geçmişten günümüze her ünlü şıklığında mutlaka payı olan Oleg Cassini, gelinlik modellerinde olduğu gibi abiye koleksiyonunda da farkını ortaya koymuş diyebiliriz.

Genç Kadının Romantik Tarzı
Genç kızlar mezuniyeti için, siyah renkler kadar aydınlık tonlara da şans vermeliler. Bu sebepten biraz da, frapanlıktan öte romantizm vurgusu yapan dantellerin eşlik ettiği, Oleg Cassini kısa abiye modelleri ‘ne yer vermek istedik.

7.jpgÇapraz Bantlar
Hazır mini elbiselerden gidiyorken, uçuş uçuş tüllerin eşlik ettiği tasarımlara da yer vermeliyiz dedik ve çok tarz iki Oleg Cassini modeli keşfettik. Özellikle belirtmek isteriz ki, bu elbiselerin bizi cezbeden kısmı, vücudu saran çarpraz bantları oldu. Üstelik bu bantları payetlerle süsleyen marka, elbisenin gösterişliliğini katbekat arttırdı. Bu iki asimetrik kesimli gece elbisesi, katılacağınız tüm balolarda yıldız yapacak modellerden.


8.jpgBalık Elbiseler
Krep kumaş, abiye elbiselerin vazgeçilmezleri arasında olmuştur hep. Bir de bu dokular balık etek kesimle birleşince, hem modaya uygun bir görünüm hem de gösterişli bir şıklık elde etmiştir. Oleg Cassini Balık Etek Elbise Modellerinden seçtiğimiz bu üç enerjik renk, sizin dinamik tarzınızı yansıtmakla kalmıyor, zarif kuyruğu ve sırt dekoltesiyle Hollywood yıldızı kıvamına getiriyor. Mezuniyet gecenizde herkesin gözü üzerinizde olmasını istiyorsanız, Oleg Cassini Abiyelerinden 2015 Modellerine göz atabilirsiniz.

9.jpgTwist 2015 Abiye Modelleri
Kendine özgü tarz yakalayan ve tasarım anlayışını 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda hiç olmadığı kadar cesurca yansıtan Twist, abiye modellerinde de bu özelliğini korumuş. Sportif ve cool bir balo düşleyen herkes, Twist abiye modelleriyle özgür bir dünyaya davet olabilirler .


Spor tarzın incelikleri
Twist abiye elbise modelleri, koleksiyonun en vazgeçilmez parçalarını oluşturmuş diyebiliriz. Gece elbisesi arayanlar için tasarlanmış Twist elbiseleri, o kadar dikkat çekici bir tarzda karşılıyor ki bizleri, göz alıcı kesimleriyle mezuniyet balosunda da tercih edilebilir yapıyor. Gardrobunuzda yer açmanın vakti geldi, katıldığınız partilerde marjinalliğinizi gözler önüne serecek gece elbise modelleri


10.jpg
Forever New 2015 Abiye Modelleri
Forever New 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu haberini yeni bitirmişken, kreasyon içerisinde yer alan abiyeleri ayrıca mercek altına alalım istedik. Mezuniyet geceniz peri masalına dönüşsün istiyorsanız, sizi prenses havasına ulaştıran Forever New modellerine bakmak için, daha ne bekliyorsunuz?Deniz Havası
Mezuniyet gecenizi deniz kenarında ve ya boğazda hayal ediyoruz. Ve ilk aklımıza gelen Forever New ‘in fresh tonları oluyor. Hayali tüllerin, şifonların, pililerin geniş yer verildiği kreasyonda, gece elbiselerine de bu detaylar sıkça kullanılmış. İpek kumaşının zarif görünümünden tutun, mint ve kristal taş süslemelerine kadar, baştan aşağı şık stil elde eden bu elbiseler; mezuniyet gecenize fresh bir dokunuş katacaklar.

11.jpgKaynak:Medya moda
 

wuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2012
352
109
ben mezuniyet için inceledim ve pronovias dan bir elbiseyi çok beğendim daha önce alışveriş yapan var mı acaba? Fiyat aralığı nedir?