mezuniyet elbisem :)

lise mezuniyetiyse bence şıklık konusunda fazla bile. Rengi çok güzel ama lise mezuniyetlerinde kısa elbise daha güzel oluyo bence. Beyaz ayakkabı ve çantayla kombinleyebilirsin :)

elbisen bence cokcok hoş.......kimseyi konuşturma bence harika... Çok hoss..bebek gibi olursun.saclarin ne renk .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok teşekkürler canım :) saçlarım koyu kestane gibi önceden boyatmıştım uçlarda açık renkler kaldı o yuzden. resim ekleyim :)

çok şık duruyor,

Çantan kesinlikle bu tonlarda olmalı, şıklığı yakalayabilmen için
Ayakkabın siyah, platformlu olmalı

Çok güzelmiş bence.

nerden aldın? ve fiyatını sorsam???

düğünümüz var elbise arıyorum. :44:

teşekkürler :) canım ben bu elbiseyi büyük risk alarak ebay sitesinden aldım duydun mu bilmiyorum uluslararası bir site ve fiyatı da çok uygundu gerçekten 55 dolara aldım(yaklaşık 120 tl falandı) türkiyedeki bir alışveriş sitesinde aynı elbiseyi 250 tl ye gördüm :)

yazanlara çok teşekkür ediyorum gerçekten üniversite mezuniyeti için basit rengi gösterişli değil falan demişlerdi ama sizlerinde benim gibi düşünmesi çok hoşuma gitti :87:

kızlar elbise için mutlaka gitmeniz gereken bir yer var :) bayrampaşa ablamın düğünü için gitmediğim yer kalmadı bir elbise beğenmiştim 600 tl civarıydı almadım pahalı diye ama bayrampaşada aynı elbiseyi 199 tl ye aldım abiye kıyafetler 45 tlden başlıyo ve muazzamlar

Benim çok hoşuma gitti. Zevkli bir seçim olmuş bence umarım güzel bir gün geçirirsin

benimde abiye elbiseye ihtiyacım var ama çok pahalılar dediğin yer nerede? ismini verebilir misin?

benimde abiye elbiseye ihtiyacım var ama çok pahalılar dediğin yer nerede? ismini verebilir misin?
istanbul bayrampaşa canım akvaryum avm nin karsısında caminin yanındaki sokakta orada abiye çok ben ablamın düğünü için orada hamitoğulları diye bi mağazan aldım üskatı muazzam

istanbul bayrampaşa canım akvaryum avm nin karsısında caminin yanındaki sokakta orada abiye çok ben ablamın düğünü için orada hamitoğulları diye bi mağazan aldım üskatı muazzam

sağol canım bana çok uzak kalıyor Beykoz'da oturuyorum ama gitmeye çalışcam Anadolu yakasında var mı bildiğin bir yer.

kaç bedensin benim elbisem belki olabilir sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…