Mfk rezerv paketi

ebruyagz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
54
11
29
Merhaba kizlar amh 0.04 bır yıldır uğraşıyorum henüz bebeğim olmadı. Mfk reserv paketi almayı istiyorum kullanıp folikul kalitesi artan sayısı çoğalan var mı. kullanıp hamile kalan varsa paylaşabilir mi

Merhaba ben mfk ürünlerini kullandım ikinci ayda hamile kaldım ama düşük oldu 1 aydır tekrar kullanmaya başladım bende işe yaradı değerlerim düzeldi.

Merhaba ben mfk ürünlerini kullandım ikinci ayda hamile kaldım ama düşük oldu 1 aydır tekrar kullanmaya başladım bende işe yaradı değerlerim düzeldi.
Keşke adendo da kullansaydınız :KK43: Ben eş paketi alıcam yanında adendo da alıcm ki hamilelik oluşursa direk başlarım 1 düşük geçmişim var çnkü

Keşke adendo da kullansaydınız :KK43: Ben eş paketi alıcam yanında adendo da alıcm ki hamilelik oluşursa direk başlarım 1 düşük geçmişim var çnkü
Hamile kaldığımda sadece womanplus ile athena kullanmıştım şu an eş paketi kullanıyorum doktor bey gebe kalınca bana önermişti adendo sevinçten ciddiye almadım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Bizde bugün sipariş verdik 3 aylık eş paketi olandan inşallah faydasını görürüz rabbim yardımcimiz olsun 🤲🤲
İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun yalnız biliyorsunuzdur belki bol yeşillik günlük 7500 adım öneriliyor takviyeleri kullanırken🥰

Bende dün sipariş verdim 1 aylık eş paketi bakalım deneyelim dedik. Amh benimde düşük. Bundan haberlesebiliriz. Sizlerin etrafında kullanıp gebe kalan var mi

İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun yalnız biliyorsunuzdur belki bol yeşillik günlük 7500 adım öneriliyor takviyeleri kullanırken🥰
Daha önce sormuştum demişlerdi. Bu sefer mesajla konuştum asistaniyla siparişleriniz gelince sizi bilgilendirecegiz dediler bu platese gitmeyi planlıyorum

Bende dün sipariş verdim 1 aylık eş paketi bakalım deneyelim dedik. Amh benimde düşük. Bundan haberlesebiliriz. Sizlerin etrafında kullanıp gebe kalan var mi
Eve
Ürünler bugün elime geçti. Ne zaman bilgilendirme yapiyorlar
Valla benim de çıkmış kargo yazmazlarsa ben yazarım. Zaten nasıl kullanılacağı üzerinde yazıyor ürünlerin. Sizin ürünler de Hatay arsuzdan mi geldi

Hamile kaldığımda sadece womanplus ile athena kullanmıştım şu an eş paketi kullanıyorum doktor bey gebe kalınca bana önermişti adendo sevinçten ciddiye almadım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
Bende aldım 3 aylık eş paketi doktor bana ek olarak adviktor ve azoperm önerdi amh 3.3 benmde gizli pcos olabilir diye galiba. Benimde teslim tarihi cuma gözüküyor adetm bitiyo ogünde başlıcam inşallah. Pozitif haberi veririm inşallah 🤲🏻

X