Mfk ürünlerini kullanıp kendiliğinden gebe kalan var mı?

Lemansq

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2023
147
155
Merhabalar, mfk ürünlerini kullanıp kendiliğinden gebe kalan var mı?
Adenomiyozisim var amh 0,33 gebe kalamadım 2 yıl olacak. Aşılama önerdi doktor olmazsa tüp bebek.. bunlara başvurmadan önce mfk denemeli miyim 🫠

Adenomiyozisim var amh 0,33 gebe kalamadım 2 yıl olacak. Aşılama önerdi doktor olmazsa tüp bebek.. bunlara başvurmadan önce mfk denemeli miyim 🫠
merhaba bende bugun degerlere baktırdım amh 0,311 çıkmış e2 :26 :KK43:

Ben varım 🙋🏼‍♀️ eş paketi kullandık yani hem eşim hem ben takviyeleri aldık. Öncesinde bir negatif aşılama bir negatif tüp bebek sürecim var. Tam üç ay kullandık. Üç ayın sonunda hamile kaldım. Bebeğim bir hafta sonra 15 aylık olacak ☺️ 🧿

Ben varım 🙋🏼‍♀️ eş paketi kullandık yani hem eşim hem ben takviyeleri aldık. Öncesinde bir negatif aşılama bir negatif tüp bebek sürecim var. Tam üç ay kullandık. Üç ayın sonunda hamile kaldım. Bebeğim bir hafta sonra 15 aylık olacak ☺️ 🧿
Maşallah sağlıkla doğsun ❤️🥲 sorununuz neydı

Maşallah sağlıkla doğsun ❤️🥲 sorununuz neydı
Doğdu çok şükür, 15 aylık ☺️
Fsh yüksekti. 19 çıkmıştı en son. Muayenede beklenen folikülün yarısı kadar gözleniyordu. Amh 1.50’ydi ama folikül sayısı amh değerine göre düşüktü.

X