Mfk yöntemi deneyip hamile kalanlar

Amin hamilelerin duasi kabul olur bu kardeşine de dua et sende inşallah bebisini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın

Merhaba, benim de yumurta rezervim düşük ve 5 aylık evliyim doktorlar beni çok korkuttu ve ben de hemen çalışmalara başladim mfk hocamızın bee fodega ve panecea kullanıyorum ve çok iyi geldi bana bence mutlaka faydası vardir. 1.5 ay oldu kullanali bu ay iki gün gecikmem var
İnşaallah hamilesinizdir amh niz kaç kaç yaşındasınız

İnşallah Allah duysun sesinizi🌸
Amh 0.26 ve 33 yaşındayım ama daha çok yeni evliyim 5 ay oldu. Türkiye'de doktorlar çok korkuttular beni o yüzden hemen çocuk yapmaya karar verdik. Ayrıca Takviyeleri kullananlarda amh yükselmiş doktor mfk paylaşımlarında gördüm ben henüz bakmadım ne durumda. İçinizi ferah tutun Allah büyüktür, ben umutluyum

Bugünü adet bitimi olarak sayalım. 2 haziranda adet bitti diyelim 2 haziranda iliski olacak.
Sonra 3.gün yani 5 haziran iliski
Sonra 2.gün yani 7 haziran iliski
10 haziran
12 haziran
15 haziran
3 2 3 2 bu sekilde cnm. Anlamadığın bi yer olursa sorabilirsin
Ay sonuna kadar bu şekilde demi

kızlar selam ben hem takvıye hemde günleri değerlendirdim . bu sekılde hamıle kalan var mı ?bızede umut olsun

Merhaba cnm mfk ile bu ay hamile olduğumu öğrendim. 3 senedir herseyi denedim olmadi. 2 asilama yaptirdim negatif sonuc aldim. Bu ay da mfk yi deneyim dedim. Eş paketi aldim ( panacea, fodega , antox , mfk bee ) her birinden 2 kutu vardi. Hem eşim hem ben duzenli olarak kullandik. 3 2 3 2 yonteminde de birliktelik oldu. Cok şükür hamile olduğumu öğrendim.
Merhaba mfk ürünlerini kaç ay kullandınız ? bizde eşimle kullanıyoruz yeni başladık sayılır iki ay falan oldu siz kaçıncı ayınızda hamile olduğunuzu öğrendiniz?

Merhaba mfk ürünlerini kaç ay kullandınız ? bizde eşimle kullanıyoruz yeni başladık sayılır iki ay falan oldu siz kaçıncı ayınızda hamile olduğunuzu öğrendiniz?
Kullandığım ay hamile olduğumu öğrendim. Ilk ayimda yani

Kizlar koşun erken gebelik yaptım şimdi. Var mı kafayı yicem gerçekten

Eklentiler

• IMG-20220715-WA0006.jpeg
    IMG-20220715-WA0006.jpeg
    101,5 KB · Görüntüleme: 127
Merhaba kızlar bizde eşimle bir buçuk yıldır deniyoruz bebeğimiz olmuyor mfk ürünlerini kullanmaya başladık bir ay eş paketi kullandık olmadı ikinci ay da eş paketine ve woman - man plus a devam ediyoruz inşallah gebelik olur da burdan haber veririm bende ayrıca 3-2-3-2 şeklinde birlikte oluyoruz hocanın tavsiye ettiği gibi 🌸

Merhaba arkadaşlar bu ürünleri kullanıp fayda gören oldu mu? Cevaplarsanız sevinirim olumsuz tedavilerim oldu gebe olan arkadaşlar bu yöntemle mi kaldınız 🌺

Ilaclar adettim bittikten 3 gün sonra geldi. Hemen basladim. Ilk ay hamile olduğumu öğrendim. Hamile olduğumu öğrendiğim gün ilaçları biraktim
sorun neydi sizde ve hangi paketi almıştınız

sorun neydi sizde ve hangi paketi almıştınız
Miyomum vardi ameliyat oldum. Ameliyattan sonra sol tüpümde sıkıntı vardi tikali ve zarar görmüştü. Birde amh düşük demislerdi suan sayi olarak hatırlamıyorum. Esimde hic bir sorun yoktu onun degerleri normaldi. Mfk olarak eş paketi aldik. (Panacea,fodega, antox ve mfk bee ) bu 4 ürün vardi. Hem esim hem ben kullandim.

Miyomum vardi ameliyat oldum. Ameliyattan sonra sol tüpümde sıkıntı vardi tikali ve zarar görmüştü. Birde amh düşük demislerdi suan sayi olarak hatırlamıyorum. Esimde hic bir sorun yoktu onun degerleri normaldi. Mfk olarak eş paketi aldik. (Panacea,fodega, antox ve mfk bee ) bu 4 ürün vardi. Hem esim hem ben kullandim.
bende kullanmayı dşünüyorum ne zaman başlamalıyım peki

X