Mfk yöntemini kullanan varmı

Zeyneptc

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2022
443
104
23
Merhaba arkadaşlar Instagram da pek çoğunuz görmüşsünuzdur doktor Mehmet i mfk yöntemini kullanıp hamilelik kalan varmi çok iyi yorumlar geliyor doktor da çok iyi anlatıyor bende almak istiyorum da biraz pahalı takviyeleri aranızda kulanan oldu mu kullanıp faydasını gören oldu mu

Ya aslında eskiden beri takip ediyorum ilk zamanlar ne kullanılacak söylüyordu ama sonradan kendi marka çıkarıp bayağı yüksek meblağ ile satmaya başladı, açıkçası bana çok pahalı geldi. Ama başarılı mı evet

selam bende cok arastırdım kendısını yorumları vs herkes cok memnun . Gecen ay takviyesiz denedim. Bu ay regli olunca eş paketi aldım başladım 2 haftadır kullanıyoruz . ama bununla gebe kalan cok duydum

Eşimde herhangi bir sorun yok benimde sadece tsh düşük o kadar onun içinde ilac kullanıyorum. Bir dış genelik bir kimyasal gecırdım
Anladım canım bende bir kere dış gebelik geçirdim sol tüp alındı .. sağ tüpte kapalıymış hsg ile açıldı 2 ay önce .. umarım sağlıkla tez zamanda bebeğimiz olur

Anladım canım bende bir kere dış gebelik geçirdim sol tüp alındı .. sağ tüpte kapalıymış hsg ile açıldı 2 ay önce .. umarım sağlıkla tez zamanda bebeğimiz olur
benım sukur temızlendı tüpüm alınmadı ama şubatta kımyasal gecırdım sadece ondan sonra olmadı denıyorum her yoluı

X