MHP'den ilk açıklama: Başkanlık sistemini zinhar kabul etmiyoruz

Tamamen akpnin işne geldiği gibi hareket ediyorlar

Ee açık açık yaz da biz de aydinlanalim. Ben merak ettim ne olacağını
Nisan bitsin mayısta görücez anyayı konyayı...adamlar şifreyle dünyayı yönetiyor...paris olayı neden yaşandı? Rus uçağı bilhassa vurulsun diye mi gönderildi?
Ayasofyadan ne istiyorlar? Vatikanla ne alakası var?
Herşey İSTANBUL için...amerika da bizi satacak ama en son satacak...strateji gereği(!)
Ben bunları biliyorum da reis bilmiyor mu sanıyorsunuz?
Bu saydığım tabloda ekmeleddin c.b, kemal başbakan :eek: Allah korumuş bizi...
İnşallah ben yanılırım,mayıs geldiğinde hep beraber gülersiniz bana...

Nisan bitsin mayısta görücez anyayı konyayı...adamlar şifreyle dünyayı yönetiyor...paris olayı neden yaşandı? Rus uçağı bilhassa vurulsun diye mi gönderildi?
Ayasofyadan ne istiyorlar? Vatikanla ne alakası var?
Herşey İSTANBUL için...amerika da bizi satacak ama en son satacak...strateji gereği(!)
Ben bunları biliyorum da reis bilmiyor mu sanıyorsunuz?
Bu saydığım tabloda ekmeleddin c.b, kemal başbakan :eek: Allah korumuş bizi...
İnşallah ben yanılırım,mayıs geldiğinde hep beraber gülersiniz bana...
Kiz ne diyon hiçbi sey anlamadım

Bunlar başkanlık sistemi yanlış olduğundan değilde kendi partilerinden sittin sene başkan çıkaramayacaklarını bildiklerinden istemiyorlar. Nitekim iki büyük muhalefet partisi cumhurbaşkanlığı seçiminde ortak aday çıkarmalarına karşın kazanamadılar. Yani bile bile ladese girmiyorlar

Her şey iyi güzel de "zinhar" kelimesi yerine "kesinlikle" kullanılsa etkisi daha mı az olur. Yoksa siyasetçi olunca az eski dil mi kullanmak lazım ciddi görüntü vermek için?
Arapçasını da söylese Farsçasını da söylese kabul edilmiyor.

nisanda güzel şeyler olmayacak anlaşılan. ne o kasetlerle şantajmı yapılacak birilerine...
yada , hangi anayasa ihlal edilecek yinede insanları zorla kabull ettirecekler. hapsemi atacaklar yoksa

Nisan da ne olacak nasıl kabul edecekler ha pardon sen reisle akraba idin demi yercekimli karanfil yercekimli karanfil unuttunmu sen arkadaşa baksana tehdit eder gibi:KK45:

Sanırım İmralı'daki Yaratığın partisiyle anlaşacaklar. Demek ki nisan da.

Her şey iyi güzel de "zinhar" kelimesi yerine "kesinlikle" kullanılsa etkisi daha mı az olur. Yoksa siyasetçi olunca az eski dil mi kullanmak lazım ciddi görüntü vermek için?
Alışkanlıktan da kaynaklanabiliyor o. Ben de yaptırım yerine müeyyide demişim geçenlerde. Farkında olmadan çıkıveriyor bazen.

Bir ortamda bir abi vardı .Tuhaf tuhaf konuşur .Bir gün dedi ki.Tayyip 2023 te İsrail i vuracak.Ben de dayanamadım dedim ki.''şimdi vursun abi madem niye bekliyor o zamanı.Dedi ki İsrail bizim uçaklarımızı şifrelemiş şifreler 2023 te çözülecek şekilde programlanmışmış.Cahil cahil bir de heyecanlı anlatışı var ki.
Ona tapan kesimin böyle garip inanışları var.
Bir kişiden duysam neyse .

Bir ortamda bir abi vardı .Tuhaf tuhaf konuşur .Bir gün dedi ki.Tayyip 2023 te İsrail i vuracak.Ben de dayanamadım dedim ki.''şimdi vursun abi madem niye bekliyor o zamanı.Dedi ki İsrail bizim uçaklarımızı şifrelemiş şifreler 2023 te çözülecek şekilde programlanmışmış.Cahil cahil bir de heyecanlı anlatışı var ki.
Ona tapan kesimin böyle garip inanışları var.
Bir kişiden duysam neyse .

Hayatları Çakallar Vadisi gibi hayal ürünü. Birde 2023 diye kutsal sayıları var.

X