Kalıcı Makyaj Uygulamaları microblading pismanlığı yaşıyorum yardım edin

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Elifq123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2024
13
0
18
merhaba 3 ay önce microblading kıl tekniği yaptırdım fakat rengi de şekli de aşırı kötü yapıldı 3 aydır cehennem gibi hayat yaşıyorum hâlâ kaşlarım koyu ve bu boya gitmedi. Aynı durumu yaşayan var mı tamamen gider mi ne kadar sürede gider bu boya ve ben rötuş işlemine gitmediğim hâlde silinmedi

Ben yaşadım. Çok iyi anlıyorum seni. Yaptırdığımın sabahı panik atak geçirdim aynada kaşımı görünce. Yıllarca sildirmeye uğraştım. Kapatıcı olmadan evden çıkamıyordum. Kapanmıyordu da kamuflaj makyajla ancak kapanıyordu. Sekiz yıl sürdü tam olarak kurtulmam. Keşke saçma sapan şeyler denemek yerine direk lazere gitseymişim diyorum. Ben üç kez solüsyonla sildirme yaptırdım. Boyanın rengini grileştirmekten başka bir işe yaramadı. En son lazerle sildirdim. Gittiğim yerde işlemi yapan kişi kimyagermiş geçmişte. Bütün süreci anlattı önce. İşlemin kaç seans sürebileceğini minimum maksimumunu belirtti. Sonra işlemi yaptı beş dakika falan sürüyor. Kesinlikle beyazlama kanama olmadı. İlk anda boyalar daha çok belirginleşti. Sonra zaman geçtikçe açılmaya başladı kaşlarım. İki seans arası süre geçsin diyor. Öyle para kazanayım diye her ay gel muhabbetine girmedi kesinlikle. İkinci kez gittiğimde geliyordu. en az dört beş ay uğrama buraya dedi. Ve ben o zamandan sonra bir daha gitmedim çünkü kaşlarım silindi. Şu an o kadar şükrediyorum ki anlatamam. Yaşayan bilir gerçekten ne kadar zor olduğunu. Bu süreçte sürekli yöntem araştırdım burada. Birçok şey denedim okuduklarıma bakarak. O yüzden aklıma gelince yazmak paylaşmak istedim. Çözümü var ama lütfen doğru insanlara yaptırın işlemleri. Bir de kaşlarınızdan olmayın

merhaba 3 ay önce microblading kıl tekniği yaptırdım fakat rengi de şekli de aşırı kötü yapıldı 3 aydır cehennem gibi hayat yaşıyorum hâlâ kaşlarım koyu ve bu boya gitmedi. Aynı durumu yaşayan var mı tamamen gider mi ne kadar sürede gider bu boya ve ben rötuş işlemine gitmediğim hâlde silinmedi
Yukarıda cvp verdim ama etiketlememişim

yase1986 merhaba öncelikle yanıtladığınız için çok teşekkür ederim bende tam bilmiyorum burayı kullanmayı inşallah size yazdığım cevap gelir
Ben hâlâ bekliyorum kendi kendine silinmesini artık 4 ay olucak ve bu 4 aydır yaşadığım üzüntü stresten saçlarım da döküldü saçımın yarısından fazlası gitti cildim bebek gibiydi sivilce vs hiçbir şey yoktu fakat stresten yüzümde berbat oldu gerçekten heleki bunun psikolojik kısmını söylemiyorum bile offf diyorum keşke araştırarak yaptırsaydım , eminim araştırsaydım yaptırmazdım bu işlemi. Şimdi bu işlem 1-1 buçuk sene kalıcı diyorlar yani heryerde öyle yazıyor buna inanmak istiyorum fakat internette araştırdığım bazı kişilerde senelece gitmiyor diyor mesela sizinkide öyle olmuş yani bu nasıl oluyor dövme boyası gibi bir şey mi kullanıldı size bilginiz var mı, bir de sormak istediğim birkaç şey daha var

Yukarıda cvp verdim ama etiketlememişim
merhaba öncelikle yanıtladığınız için çok teşekkür ederim bende tam bilmiyorum burayı kullanmayı inşallah size yazdığım cevap gelir
Ben hâlâ bekliyorum kendi kendine silinmesini artık 4 ay olucak ve bu 4 aydır yaşadığım üzüntü stresten saçlarım da döküldü saçımın yarısından fazlası gitti cildim bebek gibiydi sivilce vs hiçbir şey yoktu fakat stresten yüzümde berbat oldu gerçekten heleki bunun psikolojik kısmını söylemiyorum bile offf diyorum keşke araştırarak yaptırsaydım , eminim araştırsaydım yaptırmazdım bu işlemi. Şimdi bu işlem 1-1 buçuk sene kalıcı diyorlar yani heryerde öyle yazıyor buna inanmak istiyorum fakat internette araştırdığım bazı kişilerde senelece gitmiyor diyor mesela sizinkide öyle olmuş yani bu nasıl oluyor dövme boyası gibi bir şey mi kullanıldı size bilginiz var mı, bir de sormak istediğim birkaç şey daha var

merhaba öncelikle yanıtladığınız için çok teşekkür ederim bende tam bilmiyorum burayı kullanmayı inşallah size yazdığım cevap gelir
Bende kullanılan boya muhtemelen dövme boyasıymış. Silen kişi öyle söyledi. Ve işin garip kısmı biz üç kişi gittik microblading yaptırmaya. ikisininki on beş günde aktı benimki de tam tersi kesinlikle açılma olmadı. Onu aslında süreçte anlarsınız. Açılmaya başladı mı yoksa renk değişimi gibi şeyler mi oluyor?

Yıllarca aynı stresi yaşadım hiç kendinizi yıpratmayın en azından çaresi var diye düşünün. Çünkü ben ömrüm boyunca kurtulamayacağımı düşünmeye başlamıştım. Sadece iki seansta silindi. Çok derine yapılmasına ve dövme boyası olmasına rağmen hem de.

Bende kullanılan boya muhtemelen dövme boyasıymış. Silen kişi öyle söyledi. Ve işin garip kısmı biz üç kişi gittik microblading yaptırmaya. ikisininki on beş günde aktı benimki de tam tersi kesinlikle açılma olmadı. Onu aslında süreçte anlarsınız. Açılmaya başladı mı yoksa renk değişimi gibi şeyler mi oluyor?

Yıllarca aynı stresi yaşadım hiç kendinizi yıpratmayın en azından çaresi var diye düşünün. Çünkü ben ömrüm boyunca kurtulamayacağımı düşünmeye başlamıştım. Sadece iki seansta silindi. Çok derine yapılmasına ve dövme boyası olmasına rağmen hem de.
Peki şunu da sormam lazım benim için çok önemli bu işlem kendi kaşlarımıza zarar veriyor mu işlemden kastım microblading işlemi kendi kıl köklerimize zarar veriyor mu sizin kendi kaşlarınıza zarar verdi mi
Bir de şimdi siz sildirdiniz ya kaşlarınız eski hâline döndü mü

Tabi ki bildiğim bir şeyse yardımcı olurum. Umarım en kısa sürede siz de kurtulursunuz🙏
Çok araştırma yaptım girmediğim site izlemediğim video kalmadı bu konu hakkında
şimdi ben şöyle yapmayı düşünüyorum bu arada 17 yaşındayım kendi doğal kaşlarım çok çok daha güzeldi şekli olsun rengi olsun çok pişmanım yani herneyse şöyle yapmayı düşünüyorum ben vaad edilen süreyi tamamlamayı düşünüyorum hani olurda boya gerçekten kendi kendine silinirse çok daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü sildirme işlemi de araştırdığım kadarıyla riskli her yere yaptırılmaz zaten travma oldu bende yani ümidim kendi kendine gitmesi

Peki şunu da sormam lazım benim için çok önemli bu işlem kendi kaşlarımıza zarar veriyor mu işlemden kastım microblading işlemi kendi kıl köklerimize zarar veriyor mu sizin kendi kaşlarınıza zarar verdi mi
Bir de şimdi siz sildirdiniz ya kaşlarınız eski hâline döndü mü
İşlem kaşlarıma zarar vermedi. Zaten verse de gözükmeyecek kadar koyu bir boya kullanılmıştı kaşlarımda. Ki ben açık tenliyim kumralım normalde. Saçlarımı boyatmıştım o dönem koyu renge. O renk kaş yapmış. Tek istediğim uçlarında çıkmayan bir yer var düşük gözüküyor kaşlarım diye o kısmı doldurmasıydı. O kadar kötüydü ki üstüne düzeltme diye çağırdı ama ben gitmedim zaten çalıntı fotolar ve sahte ipek kirpik kullanıyor diye şikayet edeceğimi söyledim. Paramızı iade etti ama kaşlarımı eski haline getirmedi bu durum. Lazerden sonra kaşlarım eskisinden daha gür oldu. Uçları da çıktı hatta öyle eksik düşük durmuyor. Ben de şaşkınım ama maşallah diyim gerçekten eskisinden iyi durumda şu an 😁

Çok araştırma yaptım girmediğim site izlemediğim video kalmadı bu konu hakkında
şimdi ben şöyle yapmayı düşünüyorum bu arada 17 yaşındayım kendi doğal kaşlarım çok çok daha güzeldi şekli olsun rengi olsun çok pişmanım yani herneyse şöyle yapmayı düşünüyorum ben vaad edilen süreyi tamamlamayı düşünüyorum hani olurda boya gerçekten kendi kendine silinirse çok daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü sildirme işlemi de araştırdığım kadarıyla riskli her yere yaptırılmaz zaten travma oldu bende yani ümidim kendi kendine gitmesi
Kendi kendine gitmesini bekleyebilirsin. Çok zaman olmamış zaten yaptıralı biraz sabretmenden bir şey olmaz. Bende de travma oldu o zamandan beri hiçbir işlem yaptıramıyorum kendime. Kötü bir şey olacak korkusundan. Süreç de bu yüzden böyle uzun sürdü. Hep korktum kaşlarım yanar daha kötü olur falan diye. Ama işlemden sonra hiçbir şey olmadı. Solüsyonla sildirdiğimde çok canım yanmıştı yaranın iyileşmesi de çok uzun sürdü. Ve leke oldu kaş çevremde. Ama lazerde o lekelere de atış yaptı gittiğim yer. Onlar da açıldı. Şu an kaşlarımda çok çok belli belirsiz birkaç nokta var. Ki ben sadece iki seans gittim bir kere daha gidebilirim ama gerek duymuyorum şu an :)

İşlem kaşlarıma zarar vermedi. Zaten verse de gözükmeyecek kadar koyu bir boya kullanılmıştı kaşlarımda. Ki ben açık tenliyim kumralım normalde. Saçlarımı boyatmıştım o dönem koyu renge. O renk kaş yapmış. Tek istediğim uçlarında çıkmayan bir yer var düşük gözüküyor kaşlarım diye o kısmı doldurmasıydı. O kadar kötüydü ki üstüne düzeltme diye çağırdı ama ben gitmedim zaten çalıntı fotolar ve sahte ipek kirpik kullanıyor diye şikayet edeceğimi söyledim. Paramızı iade etti ama kaşlarımı eski haline getirmedi bu durum. Lazerden sonra kaşlarım eskisinden daha gür oldu. Uçları da çıktı hatta öyle eksik düşük durmuyor. Ben de şaşkınım ama maşallah diyim gerçekten eskisinden iyi durumda şu an 😁
yaaaa cidden mi çokkk sevindim yaaa
en azından bu durumdan kurtulan birini birilerini bilmek umut oluyor gerçekten
Bir de ben bu işlem kendi kaşlarıma da zarar verdi diye düşünüp ağlıyordum yani sonucunda deri altına yapılıyor acaba kıl köklerine de mi zarar veriyor diye düşünüp kafayı yiyecektim gerçekten çünkü benim kaşlarım bu işlemi yaptırdıktan sonraki süreçlerde biraz döküldü ama üzüntü stresten olduğunu düşünüyorum çünkü hiç abartmıyorum hergün ağladım yemedim içmedim sağlığımı kaybettim saçlarım da döküldü ve seneye sınav senem ben artık bir şeyleri toparlamak istiyorum stresten dökülen saçlarım geri çıkar yüzümü de toparlarım ama kaşlarım ne olucak hiç mi eski hâline dönmüycek diye diye mahvoldum

Kendi kendine gitmesini bekleyebilirsin. Çok zaman olmamış zaten yaptıralı biraz sabretmenden bir şey olmaz. Bende de travma oldu o zamandan beri hiçbir işlem yaptıramıyorum kendime. Kötü bir şey olacak korkusundan. Süreç de bu yüzden böyle uzun sürdü. Hep korktum kaşlarım yanar daha kötü olur falan diye. Ama işlemden sonra hiçbir şey olmadı. Solüsyonla sildirdiğimde çok canım yanmıştı yaranın iyileşmesi de çok uzun sürdü. Ve leke oldu kaş çevremde. Ama lazerde o lekelere de atış yaptı gittiğim yer. Onlar da açıldı. Şu an kaşlarımda çok çok belli belirsiz birkaç nokta var. Ki ben sadece iki seans gittim bir kere daha gidebilirim ama gerek duymuyorum şu an :
sizin adınıza çok sevindim gerçekten inşallah bende eski kaşlarıma kavuşurum Siz silme işlemini nereye yaptırdınız eğer ilerde lazım olursa en azından aklımın bir köşesinde kalsın diye soruyorum

Ben çorluda yaptırdım. Kuzenimin arkadaşıydı yapan kişi ve yaptıranlarla da görüşme fırsatım oldu. Emin olmadan internetten araştırıp hiçbir yere gidemedim korkudan. İsim vermem doğru olmaz ama bir gün ihtiyaç ve düzgün bir yer bulamazsan. mesaj atarsın bana bilgi veririm.

sizin adınıza çok sevindim gerçekten inşallah bende eski kaşlarıma kavuşurum Siz silme işlemini nereye yaptırdınız eğer ilerde lazım olursa en azından aklımın bir köşesinde kalsın diye soruyorum
yaaaa cidden mi çokkk sevindim yaaa
en azından bu durumdan kurtulan birini birilerini bilmek umut oluyor gerçekten
Bir de ben bu işlem kendi kaşlarıma da zarar verdi diye düşünüp ağlıyordum yani sonucunda deri altına yapılıyor acaba kıl köklerine de mi zarar veriyor diye düşünüp kafayı yiyecektim gerçekten çünkü benim kaşlarım bu işlemi yaptırdıktan sonraki süreçlerde biraz döküldü ama üzüntü stresten olduğunu düşünüyorum çünkü hiç abartmıyorum hergün ağladım yemedim içmedim sağlığımı kaybettim saçlarım da döküldü ve seneye sınav senem ben artık bir şeyleri toparlamak istiyorum stresten dökülen saçlarım geri çıkar yüzümü de toparlarım ama kaşlarım ne olucak hiç mi eski hâline dönmüycek diye diye mahvoldum
Aslında sildirme işlemleri genel olarak kaşları gürleştiriyor diye biliyorum. Kıl kökünü uyardığı için daha fazla kaş çıkmasını sağlıyormuş. Kötü düşünme stres yüzünden olmuştur. Bir de kaşlar dökülür normalde aslında ama dikkatini çekmiyordur. Şimdi normal dökülse de fazla gibi gelmiştir sana belki. Yaşın daha çok küçükmüş hiç merak etme ilerde gülerek anlatırsın 🥰

Aslında sildirme işlemleri genel olarak kaşları gürleştiriyor diye biliyorum. Kıl kökünü uyardığı için daha fazla kaş çıkmasını sağlıyormuş. Kötü düşünme stres yüzünden olmuştur. Bir de kaşlar dökülür normalde aslında ama dikkatini çekmiyordur. Şimdi normal dökülse de fazla gibi gelmiştir sana belki. Yaşın daha çok küçükmüş hiç merak etme ilerde gülerek
çok teşekkür ederim biraz da olsa içim rahatladı
İnşallah bende eski kaşlarıma kavuşurum 😔😔

Ben çorluda yaptırdım. Kuzenimin arkadaşıydı yapan kişi ve yaptıranlarla da görüşme fırsatım oldu. Emin olmadan internetten araştırıp hiçbir yere gidemedim korkudan. İsim vermem doğru olmaz ama bir gün ihtiyaç ve düzgün bir yer bulamazsan. mesaj atarsın bana bilgi veririm.
tamamdır ben zaten şuan sildirmeyi düşünmüyorum risk almıyorum yani ama 1 seneyi doldurduğum zaman kaşımda ne gibi değişiklikler olur bilmiyorum o yüzden bekliyorum şuanlık
Bu arada siz kaşınızın sadece uç kısmını mı yaptırdınız çünkü benim kaşıma komple dokundular askında bende sadece bir kaşımın uç kısmı döküldüğü için yaptırmaya gittik (keşke gitmeseydim zaten çıkardı) ama gittim ve komple kaşıma işlem yapıldı benim ama yine de eski hâline dönme şansı vardır inşallah
Kaşımdaki sorun 1.si boya 2.si kıl kökleri boyayı her türlü halletme şansım var gibi görünüyor kıl köklerime de zarar gelmemişse eski rengi ve şekline döner heralde inşallah 🙏 teşekkür ederim bu arada

Aslında sildirme işlemleri genel olarak kaşları gürleştiriyor diye biliyorum. Kıl kökünü uyardığı için daha fazla kaş çıkmasını sağlıyormuş. Kötü düşünme stres yüzünden olmuştur. Bir de kaşlar dökülür normalde aslında ama dikkatini çekmiyordur. Şimdi normal dökülse de fazla gibi gelmiştir sana belki. Yaşın daha çok küçükmüş hiç merak etme ilerde gülerek anlatırsın 🥰
bu arada çok soru sorduysam kusura bakmayın çaresiz olduğum için yazdım bu kadar

X