Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Mide atması

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350

arkadaşlar hiç mideniz 3-5 saniye gibi göz seyirir gibi ,kalp atışı gibi attığı olduğumu..aynı zamanda hafif bir ağrı..sebebi sizce ne olabilir?

• Beğen
Reactions: s u
Cnmm.özellikle yatar pozisyondaysa..o duyduğun nabız atışıdır a.s.

evet benimkide öyle oluyor ama cocuklugumdan beri olur hazımsızlık sorunu varsa olurmus fln diolar hep

benim babamda da aynı sorun var ara ara oluyor mesela 3-4 aydan bir oluyor bulantıyla beraber.
kaç mide doktoruna göründü ama mideden değil dediler,hiç bir sorun yokmuş midede.
yalnızca psikolojik bir durummuş.nörolojiye götürdük ilaçlarla geçti şimdi yine başlıyor yine nörolojiye görünmesi lazım

bbendede oluyo hemde uzun süre boyunca nerdeyse bi sene oldu. mideme bastırınca atmanın orda olduğunu anladım ama karnımada yansıyo ???

aynı sorun bendede var arkadaşlar 4 yıldır çekiyorum göbeğin düşmüş dediler gitmediğim kocakarı kalmadı ama yine aynı sıkıntı veriyor sürekli elimi mideme bastırdığımda küt küt atıyor sonra midemde sorun olduğunu öğrendim gastirit ve reflü rahatsızlığım varmış ilaçlarla rahatladım ama 1 senedir ilaç kullanmıyorum bu aralar tekrar aynı sıkıntıyı yaşıyorum yani sorun birazda psikolojik çok stresli bir insansanız benim gibi mideye vuruyor panik atakta oluşuyor biraz tabi o yüzden rahat olun ve annenizin ayağını göbek deliğine koydurun bir süre dursun orda rahatlama oluyor haberiniz olsun

Çoğu zaman bendede olur hatta bizim burda yüreğim kalktı falan denir öyle olunca :KK1: Bende karın ağrısıyla başlar sonra pıt pıt atar nedenini bilmiyorum ama o tarafa elimi bastırarak masaj yaptığımda hafifleyip sonrada geçtiğini gördüm sanırım gaz birikiyo onu dağıtıyorum orada ben böyle geçiriyordum :KK53:

benim babamda da aynı sorun var ara ara oluyor mesela 3-4 aydan bir oluyor bulantıyla beraber.
kaç mide doktoruna göründü ama mideden değil dediler,hiç bir sorun yokmuş midede.
yalnızca psikolojik bir durummuş.nörolojiye götürdük ilaçlarla geçti şimdi yine başlıyor yine nörolojiye görünmesi lazım

Doktor ne ilacı verdi acaba ve şu an nasıl durumu çok olmuş çünkü yazalı ??

aynı sorun bendede var arkadaşlar 4 yıldır çekiyorum göbeğin düşmüş dediler gitmediğim kocakarı kalmadı ama yine aynı sıkıntı veriyor sürekli elimi mideme bastırdığımda küt küt atıyor sonra midemde sorun olduğunu öğrendim gastirit ve reflü rahatsızlığım varmış ilaçlarla rahatladım ama 1 senedir ilaç kullanmıyorum bu aralar tekrar aynı sıkıntıyı yaşıyorum yani sorun birazda psikolojik çok stresli bir insansanız benim gibi mideye vuruyor panik atakta oluşuyor biraz tabi o yüzden rahat olun ve annenizin ayağını göbek deliğine koydurun bir süre dursun orda rahatlama oluyor haberiniz olsun

Merhaba bende aynı sizin gibiyim ve önüne geçemiyorum psikolojimin :KK43: siz ne durumdasınız acaba geçti mi devam ediyor mu ? Doktor hangi ilaçları verdi size ?

Doktor ne ilacı verdi acaba ve şu an nasıl durumu çok olmuş çünkü yazalı ??

Canim ne ilaclar kullandigini bilmiyorum. Ama yine oluyor onunki stress ve s ile alakali. Bi sikinti yasadimi ardindan hemen basliyor ole. Norolojik.

X