Mide Botoksu deneyimim

forgeta

Guru
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
100
28
44
Hayatımda olduğum en yüksek kilodan herkese merhaba!

sizlerle 2 gün sonra olacağım mide botoksu işlemimi fotolu paylaşımlarla deneyimlerini paylaşacağım

9 ay önce annemi aniden beyin kanamasından kaybetmemle birlikte bu süre zarfında malesef 20 kg aldım
nasıl oldu anlayamadım ama yedim evet elimden yiyecek hiç düşmedi ve şuan çok mutsuzum
internette kısa zamanda etkili şekilde nasıl kilo vereceğimi araştırırken mide balonu ve mide botoksuyla tanıştım

instagramda bir kaç sayfaya dm atarak fiyatlarını öğrendim benim için en ucuzu değil en güvenilir ve kaliteli bir yer olması önemliydi

Bakırköy ethica ile görüştüm 3.900 tl fiyat verdi
Şişli de Salim Balın ile görüştüm 5000 TL fiyat verdi
Dr ali Saraç 5000 Tl fiyat verdi ama İzmirdeymiş olmadı :KK43:

Salim Balın da karar kıldım gittim görüştüm botoksta anlaştık nakit indirimide yaptı 250 TL (balonun bana uygun olmayacağını düşündü)
bir sürü tahlil istedi aşağıya yazacağım

devlet hastanesinde yaptırmak zorunda kaldım tahlilleri çünkü özelde 1200 tl istendi

bu post altında 6 ay boyunca her ay fotolu güncel durum paylaşımı yapacağım

hedefim 15 Kg sonrasında diyetime devam edersem 20 kg a kadar çıkabilecekmişim :)

yorumlara ve sorulara açığım

◦ Hemogram
◦ Alt
◦ Ast
◦ Ürik asit
◦ Magnezyum
◦ Selenyum
◦ Çinko
◦ Üre
◦ Kreatinin
◦ Sodyum
◦ Potasyum
◦ Kalsiyum
◦ Klorür
◦ Fosfor
◦ Bakır
◦ Ferritin
◦ Vitamin b12
◦ Tsh
◦ Serbest t3
◦ Serbest t4
◦ Anti tpo
◦ Demir
◦ Akş
◦ Folik asit
◦ İnsülin
◦ Albümin
◦ Kolesterol
◦ Hdl
◦ Trigliserid
◦ Vitamin d
◦ Ldh
◦ Ggt
◦ İdrarda spot iyot
◦ Demir bağlama
◦ Gaitada zonulin

bugün botoksumu oldum ağrı sızı yok sadece gaz sancısı gibi kramp var karnımın üstünde oda dün gene en son saat 9 da yemek yedim daha yemedim şuan saat 16:00 sadece 1 kase tavuksuyu içtim akşama kadar su içeceğim
1 hafta sıvı diyetim devam edecekmiş

inşallah :)
haşimato hastalığı çıktı bu yüzden yavaş olacak kilo vermek malesef

kısa bir güncelleme yapacak olursam sabah yarım bardak süt+ yarım bardak kahve+1 bardak su+ 1 tatlı kaşığı zyağı verdi doktorum ilk hafta kontrolüme kadar bu şekilde kahvaltım ama hiçbir şekilde mide kazıntısı açlık hissetmiyorum katı gıda şuan yasak ,2 gün sonra ilk kontrolüme gideceğim

inşallah :)
haşimato hastalığı çıktı bu yüzden yavaş olacak kilo vermek malesef

kısa bir güncelleme yapacak olursam sabah yarım bardak süt+ yarım bardak kahve+1 bardak su+ 1 tatlı kaşığı zyağı verdi doktorum ilk hafta kontrolüme kadar bu şekilde kahvaltım ama hiçbir şekilde mide kazıntısı açlık hissetmiyorum katı gıda şuan yasak ,2 gün sonra ilk kontrolüme gideceğim

bütün gün başka neler yiyeceksin peki ,

bütün gün başka neler yiyeceksin peki ,

1 saat sonra tavuksuyu + yarım kase çorba+ 1 bardak su
1 saat sonra 1 bardak su
1 saat sonra 1 bardak taze sıkılmış posasız meyve suyu
sonra yine su , akşam 6 dan sonra saat başı su

dün kontrole gittim 3 kg vermişim normal diyete döndük bana haşimato ve insülin direncime uygun bir diyet verdi

1 saat sonra tavuksuyu + yarım kase çorba+ 1 bardak su
1 saat sonra 1 bardak su
1 saat sonra 1 bardak taze sıkılmış posasız meyve suyu
sonra yine su , akşam 6 dan sonra saat başı su

dün kontrole gittim 3 kg vermişim normal diyete döndük bana haşimato ve insülin direncime uygun bir diyet verdi

bunlarla doyman imkansız , sanırım acıkmıyorsun ,
çünkü normalde böyle beslensek zaten zayıflarız

bunlarla doyman imkansız , sanırım acıkmıyorsun ,
çünkü normalde böyle beslensek zaten zayıflarız
evet bu yediklerim sadece 1 hafta için midedeki iğne yerlerinin geçmesi için
ama zaten tokluk hissi var her daim acıkmıyorsunuz yani en azından bende böyle gelişti acıkmıyorum dr verdiği diyeti şuan uyguluyorum

bugün işlemin 12. günündeyim güncel kilom 74.6 :) başlangıç 80 kg.... Dr. tavsiyesi ile 2 öğün besleniyorum

dün tüm gün dışarıda işlerim olduğundan diyetimin dışına çıkmak zorunda kaldım bir kaç çekirdekli kraker yedim birde yarım dilim pizza , midem hemen ekşime yaptı
mideyi çok doldurmamak gerekiyormuş bunu anladım

Lütfennn yardım edin Çarşamba günü mide botoksu olacağım inşaAllah
İştahım açıklığı ne zaman gider
İlk hafta beslenme nasıl oluyor
Kaç kilo veriliyor merak ediyorum

merhaba
ben çarşamba günü yaptırdım. daha 1 hafta olmadı. ilk hafta sürekli etsuyuna corba içiliyor. ilk üçgün tanesiz çorbalar sonrasında taneler de yeniliyor. bol su ve özellikle tavsiye edilen yürüyüş...
size tavsiyem diyetisyeninizin verdiğinden fazla yememeniz. 2 kaşık bile fazla yeseniz sizi çok zorluyor. 4 günden sonra etkisini çok daha fazla hissediyorsunuz... ara öğünlerde özellikle proteinli süt çok iyi oluyor. ve bikaçgün sonra ara öğüne bile ihtiyaç duymuyorsunuz..

şimdiden Allah şifa versin, başarılar...

Hayatımda olduğum en yüksek kilodan herkese merhaba!

sizlerle 2 gün sonra olacağım mide botoksu işlemimi fotolu paylaşımlarla deneyimlerini paylaşacağım

9 ay önce annemi aniden beyin kanamasından kaybetmemle birlikte bu süre zarfında malesef 20 kg aldım
nasıl oldu anlayamadım ama yedim evet elimden yiyecek hiç düşmedi ve şuan çok mutsuzum
internette kısa zamanda etkili şekilde nasıl kilo vereceğimi araştırırken mide balonu ve mide botoksuyla tanıştım

instagramda bir kaç sayfaya dm atarak fiyatlarını öğrendim benim için en ucuzu değil en güvenilir ve kaliteli bir yer olması önemliydi

Bakırköy ethica ile görüştüm 3.900 tl fiyat verdi
Şişli de Salim Balın ile görüştüm 5000 TL fiyat verdi
Dr ali Saraç 5000 Tl fiyat verdi ama İzmirdeymiş olmadı :KK43:

Salim Balın da karar kıldım gittim görüştüm botoksta anlaştık nakit indirimide yaptı 250 TL (balonun bana uygun olmayacağını düşündü)
bir sürü tahlil istedi aşağıya yazacağım

devlet hastanesinde yaptırmak zorunda kaldım tahlilleri çünkü özelde 1200 tl istendi

bu post altında 6 ay boyunca her ay fotolu güncel durum paylaşımı yapacağım

hedefim 15 Kg sonrasında diyetime devam edersem 20 kg a kadar çıkabilecekmişim :)

yorumlara ve sorulara açığım

◦ Hemogram
◦ Alt
◦ Ast
◦ Ürik asit
◦ Magnezyum
◦ Selenyum
◦ Çinko
◦ Üre
◦ Kreatinin
◦ Sodyum
◦ Potasyum
◦ Kalsiyum
◦ Klorür
◦ Fosfor
◦ Bakır
◦ Ferritin
◦ Vitamin b12
◦ Tsh
◦ Serbest t3
◦ Serbest t4
◦ Anti tpo
◦ Demir
◦ Akş
◦ Folik asit
◦ İnsülin
◦ Albümin
◦ Kolesterol
◦ Hdl
◦ Trigliserid
◦ Vitamin d
◦ Ldh
◦ Ggt
◦ İdrarda spot iyot
◦ Demir bağlama
◦ Gaitada zonulin

Merhaba güncel durumunuzu merak ettim kilo vermeye devam ediyormusunuz. Bu işlem gerçekten işe yarıyor mu

merhaba
ben çarşamba günü yaptırdım. daha 1 hafta olmadı. ilk hafta sürekli etsuyuna corba içiliyor. ilk üçgün tanesiz çorbalar sonrasında taneler de yeniliyor. bol su ve özellikle tavsiye edilen yürüyüş...
size tavsiyem diyetisyeninizin verdiğinden fazla yememeniz. 2 kaşık bile fazla yeseniz sizi çok zorluyor. 4 günden sonra etkisini çok daha fazla hissediyorsunuz... ara öğünlerde özellikle proteinli süt çok iyi oluyor. ve bikaçgün sonra ara öğüne bile ihtiyaç duymuyorsunuz..

şimdiden Allah şifa versin, başarılar...
Merhabalar ben de mide botoksu ol ak istiyorum ama gerçekten işe yarıyor mu

X