midem yanıyoooorrrr

zeliscik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
479
1
kızlar midem çok kötü ya.ilaç içince 1 saat iyi geliyor sonra yine başlıyor.ne yapsam fayda etmiyor.siz neler yapıyorsunuz

1 çay kaşığı tepeleme olmasın karbonat at ağzına ardından bi bardak su iç ( karıştırabilirsinde ama tadı tuhaf tuzlu gibi ) hafif bi geg yaparsın, benım mıde yanmam tum yemek borumu kaplıyomuş gibi göğsüme çıkıyo bu yöntem işe yarıyo bende umarım sende de yarar

benim de geceleri oluyo mide yanması...ben bir çare bulamadım:) Allah yardımcımız olsun

1 çay kaşığı tepeleme olmasın karbonat at ağzına ardından bi bardak su iç ( karıştırabilirsinde ama tadı tuhaf tuzlu gibi ) hafif bi geg yaparsın, benım mıde yanmam tum yemek borumu kaplıyomuş gibi göğsüme çıkıyo bu yöntem işe yarıyo bende umarım sende de yarar

bebişime bir zararı olurmu karbonatın.

ALLAH A şükür benim mide yanmam yok olsada çok nadir ve az oluyo.bendende bi öneri gaviskonun şurupu var o renniden de iyi olduğunu söylüyolar doktor banada verdi bunu ama gerek duyupta içen kim

offf kızlar yanıyorum valla mmide yanması dogum ve sancıdan daha kötü sanırım kafamçokkarıştı hiç bişe işe yaramıyo içiyorum yapıyorum tekrar gene bıktım valla :çok üzgünüm:

Vall nerdeyse ilk aylardan beri var bu yanma.Suan bile cayir cayir yaniyo.Yemek borumdan geciyo agzima kadar geliyo asit.Cok fenayim ilacta iciyorum ne yapsam kar etmiyo.Ama artik alistim sanirim o kadar sorun etmiyorum.Ama suan bile yani sanki midemde buyuk bir ates var ne yapcaz ya senağlama

yaa kızlar benim miden yanmıyoda bu günlerde çok ağrıyo yarın doktora gidicem bakalım ne diyecek

kızlar slm;
Benimde daha önceden gastrit sorunum vardı.Bir süre ilaç kullanmıştım sonra boşlamaya başlamıştım.Şimdi hamileyim, 2. ayımı bitirdim fakat (zaten sadece karnım çıktı ve belim kalınlaştı) miğdem ekşiyo,hazımsızlık var.Biraz kabızlık var kötü değil ama fazla tuvalete çıkamıyorum.Aç oluyorum fakat miğdem dolu gibi ve sanki yediklerim boğazımda ööögg desem çıkacak.Miğde asitlerim yukarı çıkıyo.Reflüye mi çevirdi acaba? Doktora sordum olacak dedi önceden de kullandığım gaviscon şurupla, rennie çiğneme tabletlerini kullanabilirsin dedi.Yalnız bu asitler çok kötü ya sabah kalktığımda ağzımın içi çok kötü, kokuyo gibi.Habire fırçalıyorum. Nasıl geçecek bunlar ya....senağlama

çok kötü mide yanması asitin ağzına kadar çıkması.valla ilaç bir vakte kadar işe yarıyor etkisi geçtimi tekrar başlıyor.

X