Migren

wanderlust

💕
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
1.083
1.243
Merhabalar kızlar uzun zamandır migren ağrısı çekiyorum. Son zamanlarda çok sıklaştı ve 4-5 gün sürmeye başladı. Relpax kullanıyorum fakat yan etkisi çok fazla oluyor. Magnezyum takviyesi araştırıyorum. Tavsiyesi olan var mı?
Veya migren botoksu, iğnesi , hacamat hangi yöntemleri denediniz? Herhangi bir şeyden fayda gören varsa yazabilir mi?
Teşekkürler 🙏

Merhaba ben de aura migren hastasıydım. Tesadüfen YouTube de biberiye yi 1 bardak suda 9 dk haşlayıp ılıyınca içen birilerinin iyi olduğunu gördüm ben de denedim, o gündür atak aralarım 6 ay 1 seneye çıktı önce sonra da uzun yıllar ugramadı , dilerseniz biberiye migren vs yazıp bi aratın içinize sinerse denersiniz 🍀

Merhaba ben de aura migren hastasıydım. Tesadüfen YouTube de biberiye yi 1 bardak suda 9 dk haşlayıp ılıyınca içen birilerinin iyi olduğunu gördüm ben de denedim, o gündür atak aralarım 6 ay 1 seneye çıktı önce sonra da uzun yıllar ugramadı , dilerseniz biberiye migren vs yazıp bi aratın içinize sinerse denersiniz 🍀
Çok teşekkür ederim hemen deneyeceğim 🌸

Ne kadar sıklıkla içiyorsunuz acaba ?

Ne kadar sıklıkla içiyorsunuz acaba ?
Her şeye alerjim olduğu ve midemde de reflü olduğu için yarım bardak bir hafta her gün içtim, (zaten çok içilmemeli) sonra ayda bir böyle aklıma gelince bir kupa demleyip içiyorum .. o bile etki ediyor .

X