Saç Uzatma Yöntemleri mikro kaynak yaptıranlar bir bakarmısınız?

angelmask

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2007
1.611
36
42
slm kızlar aranızda mikro kaynak yaptıran varmı memnun mu nerde ve kaça yaptırdınız bilgilendirirseniz sevinirim

Ben yaptırdım 3 ay önce saçların çok kısa değilse bence hiç yaptırma inan bir zaman sonra bıkkınlık getiriyor.
Saçlarını çok iyi kurutman gerekiyor bunun için en azından 1 saatini falan ayırıyorsun çok iyi taraman gerekiyor vs..
Saç uzun ve gür olunca kullandığın şampuan ve saç kremi daha fazla oluyor
Ben 2 hafta sonra çıkarttıracağım saç diplerim çok karıştı artık canım çok acıyor.
ben 2.400 TL verdim. Bağdat caddesinde bir kuaföre gittim..
İlk başlarda hevesle kullanıyorsun ama sonrası bayıyor artık.

Ben yaptırdım 3 ay önce saçların çok kısa değilse bence hiç yaptırma inan bir zaman sonra bıkkınlık getiriyor.
Saçlarını çok iyi kurutman gerekiyor bunun için en azından 1 saatini falan ayırıyorsun çok iyi taraman gerekiyor vs..
Saç uzun ve gür olunca kullandığın şampuan ve saç kremi daha fazla oluyor
Ben 2 hafta sonra çıkarttıracağım saç diplerim çok karıştı artık canım çok acıyor.
ben 2.400 TL verdim. Bağdat caddesinde bir kuaföre gittim..
İlk başlarda hevesle kullanıyorsun ama sonrası bayıyor artık.

Zaten kararsizdim yaptirmak icin iyi oldu bu yorum tskkur ederim

Zaten kararsizdim yaptirmak icin iyi oldu bu yorum tskkur ederim

saçların kısa değilse gerçekten gerek yok
ben pişman oldum..
evet çok güzel oluyor falan ama bakımı inan çok zor sırf saçımı yıkayacak ve kurutacak olmam yüzünden nefret ettim duş almaktan..

saçların kısa değilse gerçekten gerek yok
ben pişman oldum..
evet çok güzel oluyor falan ama bakımı inan çok zor sırf saçımı yıkayacak ve kurutacak olmam yüzünden nefret ettim duş almaktan..

Saclarim bi kazaya ugradi ve kestirdim omuzumda su an ben en iyisi bakimlarla saclarimi uzatayim bi arada da cit cit falan kullanirim

slm kızlar aranızda mikro kaynak yaptıran varmı memnun mu nerde ve kaça yaptırdınız bilgilendirirseniz sevinirim
Merhaba ben yaklaşık 2ay önce yaptırdım kendi saclarimda kopmalar vardi kısa kısa toplandığımda gözüküyor salinca kimse anlamıyor memnunun yani
simdilik

X