Mikroskobi Sonucu

Kuzunun son durumu arkadaşlar pek iyi değil:1no2::1no2::1no2:
Doktor 1 haftalık ömrünün kaldığını çünkü satın alan kişinin kuzuyu bayramda
kesip fakire fukaraya dağıtacağını kalanıyla da şiş ve kavurma yapacağı yönünde açıklamalarda bulundutatlicadiarzu
Çok severdim müstakbel rahmetliği:icecream:

Manyak gibi okuyorum ben de ciddi ciddi..:1shok:

Uyanamadım galiba..:a015:

Kuzu güveç, tekrar geçmiş olsun da..Tüm sayfaları inceleyemedim..

Sonuç olarak neyin var senin? Yani rahimde kist, miyom falan mı var?

Şikayetlerin neydi ki, söyle de bilelim.....

Herşey adet düzensizliğinden başladı şekerim, son 2-3 aydır düzenli değildi, gün ve kanama miktarında oldukça azalma vardı. Doktora gittim niye bu azalma diye, neler çıktı neler, rahimde oğluşumun doğumundan kalan yırtık varmış 1 cm kadar,(eşşek kadar doğdu da 4 kilo) neyse onu ameliyatla düzeltiriz dedi doktorlar, çok sorun etmediler. Rahim ağzında yara varmış onu donduracak doktor bayramdan sonra. her iki yumurtalıkta da bir dolu kist varmış. Şimdide ca 125 in yüksek çıkmasından dolayı rahimden parça alacaklarmış biyopsi için, kanser olup olmadığını anlamak için. Kanserden şüphelendiler yani anlayacağınız.:çok üzgünüm:

Kuzunun son durumu arkadaşlar pek iyi değil:1no2::1no2::1no2:
Doktor 1 haftalık ömrünün kaldığını çünkü satın alan kişinin kuzuyu bayramda
kesip fakire fukaraya dağıtacağını kalanıyla da şiş ve kavurma yapacağı yönünde açıklamalarda bulundutatlicadiarzu
Çok severdim müstakbel rahmetliği:icecream:

şok şok şok flash flash flash.............:1shok:
yılın gazetecilik olayı kuzuyu satın alan kişi bulundu.........:roflol:

r20070306170118kurbanbawh8.jpg

Geçmiş olsun..

Yoktur birşey inşallah..Takmamaya çalış, olumlu düşünmeye çalış..

Kendine iyi bak..

insallah en kisa zamanda iyilesir sagligina kavusursun canim. cok gecmis olsun..

Herşey adet düzensizliğinden başladı şekerim, son 2-3 aydır düzenli değildi, gün ve kanama miktarında oldukça azalma vardı. Doktora gittim niye bu azalma diye, neler çıktı neler, rahimde oğluşumun doğumundan kalan yırtık varmış 1 cm kadar,(eşşek kadar doğdu da 4 kilo) neyse onu ameliyatla düzeltiriz dedi doktorlar, çok sorun etmediler. Rahim ağzında yara varmış onu donduracak doktor bayramdan sonra. her iki yumurtalıkta da bir dolu kist varmış. Şimdide ca 125 in yüksek çıkmasından dolayı rahimden parça alacaklarmış biyopsi için, kanser olup olmadığını anlamak için. Kanserden şüphelendiler yani anlayacağınız.:çok üzgünüm:

canım çok geçmiş olsun,umarım biyopsi sonucun iyi çıkar,hemen teleşlanma dr. lar otu ...ku biyopsiye yolluyolar artık,aslında iyi bişey,en azından ne var ne yok öğreniyosun,

Yok be kuzu daha neler, ne kanseri eminim yoktur öyle birşey
Annem gibi kötüye yormada üstüne yok:mymeka:
Ayrıca parca alımını anneciğime de yaptılar kist varken iyi huylu kist ise
zaten ilaçla eriyor bidenem:1hug:

Kızlar Ca 125 çok yüksek çıktı bu son tahlilde, doktor parça alıcam dedi, biyopsi için, kazıyacağım dedi rahmi, kürtaj gibi birşey olacakmışsenağlama

Nasıl yani yaaaa:1no2:

Ne diyon sen ya neyi kazıcaklar:mymeka:
Bırak alla sen herşeye bi kulp bulur doktorlar:kızgın:
Beni hastalgımda tam 4 kere ameliyat etmeye kalktılar...
Alsınlar kuzum incelesinler korkma:teselli:
Demri gibimsin sana bişi olmaz :icecream:

simdi okudum canim cok üzüldüm tekrar cok gecmis olsun.bu henüz bir süphe.:teselli:nasil davranman gerektigini sen elbette bizden daha iyi bilirsin.eger öyleyse bile bunu yenmis okadar insan var ki.önemli olan erken teshis.üzülme demek yalan olur, mutlaka üzülüyosundur.insallah en kisa zaman da gececek,seni yine en mutlu halinle görecez aramizda.henüz ortada kesin bir sey yok.hayirlisiyla kötü birsey de cikmayacak insallahŞeniz

Demekki herşey insanlar için, kaderimizde ne varsa yaşacağız:1closedeyes:

öyle melül melül devirme gözlerini hemen
tamam anladık kuzusun ama bu kadar kanma herşeye bakalım
bilmezmisin bine bin katar o doktorlar
sırf bıçak parası için önlerine geleni kesmeye çalışırlar
sonra bi doktora daha gidersin aaa hiç bişeciğin yok bi ilaç der tamam
sakın bozma morelini kötü kötüyü çeker aklına kötü şeyler getirme
hiç bişeycik olmaz sana meraklama
ama bence başka bi doktora daha gitŞeniz

öyle melül melül devirme gözlerini hemen
tamam anladık kuzusun ama bu kadar kanma herşeye bakalım
bilmezmisin bine bin katar o doktorlar
sırf bıçak parası için önlerine geleni kesmeye çalışırlar
sonra bi doktora daha gidersin aaa hiç bişeciğin yok bi ilaç der tamam
sakın bozma morelini kötü kötüyü çeker aklına kötü şeyler getirme
hiç bişeycik olmaz sana meraklama
ama bence başka bi doktora daha gitŞeniz

Kocacım da öyle diyor ama iki doktorda aynı şeyi söyledi başkasına gitmeye gerek varmı bilmiyorum. Ay yok, gitmem ben bir daha başka birine, iyice aklım karışsın bütün herşeyi tekrardan yaptıriyim istemiyorum.

Bahse girerim kuzu güveç, birşeyin yok..jeyyar

İçime öyle doğuyorjeyyar..Doktorlar sağlam olsun diye isterler test falan tabii..şutarafagitti

Neyse bayramdan sonra sonuçlar açıklanınca açarsın topic, birşeyim yokmuş diye...:içelim:

:teselli:niye hemen en kötüsünü düşünüyorsun ki alsınlar incelesinler için rahat eder onlarda ameliyat parası almış olurlar:1closedeyes:
her parça aldıkları kanser çıksaydı ohoo:mymeka:
görüceksin bak bayramdan sonra açarsın topic boşuna parça aldılar ilaç veriip yolladılar:mymeka:diye:1hug:

geçmiş olsun kuzum , doktorlar şimdi herşeyden parça alıp biyopsi yapıyorlar, çok kafana takma canım , inşallah bir şey çıkmaz.
geçen yıl babamında CA değerleri yüksek çıkmıştı , prostattan ameliyat olmuştu daha önce ama tekrar parça alıp biyopsi yaptılar , çok şükür bir şey çıkmadı.yani ca değerleri yüksek olunca illaki kanser olmuyor.
inşallah güzel haberlerini görürüz :1hug:Şeniz

canım benim cok gecmiş olsun.inşallah korktugun gibi degildir.hayırlı haberlerini bekliyoruz.gecmiş olsun....

Bırakın işte kızlar,
yaşlandıkça kendini sevdirme politikası arıyor bu kuzu kafa:mymeka:
Bakmayın siz agladıgına koskoca kuzu o be ,yarım asırlık çamı devirmiş:roflol:

Bırakın işte kızlar,
yaşlandıkça kendini sevdirme politikası arıyor bu kuzu kafa:mymeka:
Bakmayın siz agladıgına koskoca kuzu o be ,yarım asırlık çamı devirmiş:roflol:

hadi be ordan, delimidir nedir:mymeka:

git mamanı ye sen canım, kafan basmıyo baksanananiknanik

Canımın içi birtanecik Kuzum benim.İnsan böyle doktordu,hastaneydi,tahlildi falan çok yıpranıyor,ben zamanında neler yaşadım neler.Hele de en kötüsü,o muayane sandalyesi var ya,herşeye razıyım ama oraya yatıp bacakları o çengele yerleştirmek,en büyük işkence benim için.
Ama içimden bir ses şiddetle senin parça tahlilinin temiz çıkacağını söylüyor.Büyük ihtimalle Ca 125 in yüksek çıkması kistlere bağlı bir durum,çünkü ben bunu çok yaşadım.
Sana ve ailene rahat bir nefes aldıracak haberi burda dört gözle bekliyorum,keşke yanında olabilsem de seni birkez muayene edebilsem,deeeermişim...muhahahaha...Baştan alıyorum,keşke yanında olabilsem de sana şu sakız çiğnemekten başka bi halta yaramayan çenemle moral verebilsem.Seni seviyorum,bu da bişiydir nan,yat kalk şükret sevgime layık ol dımam mı?Kocamaaaan öptüm.

kuzum apla, smearda anlamlı ve önemli bir şey yok. ca 125'in yüksek çıkması kanser olduğu zaman anlamlıdır. yüksek çıkması kanser olduğunu, düşük çıkması kanser olmadığını göstermez. ki 32 yaşında ca125'in yüksekliğinin pek anlamı yoktur. en kötü ihtimal bu yaşta kanser olsa bile gidişatı çok iyidir, çok kolay tedavi edilebilir. bu kist/kitleler çok sık görülüyor zaten canını sıkmaya değecek bir şey olduğunu zannetmiyorum.

geçmiş olsun

X