Hamur İşleri Milföyden Mantarli Minik Sepetler-Resimli

öncelikle senin için sevindim hayatım Artık ağız tadıyla güzel sahurlar yapabiliyormuşsun zemuszemusTarifin de pek güzel olmuş Ellerine sağlıka.s.

sagolasin canim:asigim:
rabbim c.c hepimize agiz tadi huzur nasip etsin:Saruboceq:
cok tesekkür ederim canim benimopuyorumnanaktan

Ya bu milfoy paket dediginiz resmi yok mu hani paketnden acilmadan, bulamadim nolur biri de bana sunu yollasin resimi yaws :KK70:
harika gorunuor ablam, canim cekti simdi oruclu oruclu :KK70:

canim sen resim istersinde eklemezmiyimyerimseniben
ben hep migrostan aliyorum paketide aynen böyleyerimseniben
yorumun icinde cok tesekkür ederim tatlimopuyorumnanaktan

aaa bu tarifi kaçırmışım,hiç görmedim:bbo:çok güzel görünüyor canım ellerine sağlık,en kısa zamanda deniycema.s.

tavsiye ederim canim umarim begenirsinyerimseniben
ama cocuklar peynirlisini daha cok begendiler tabi zevk meselesi canimyerimseniben
cok tesekkür ederim tatlimopuyorumnanaktana.s.

Ellerine saglik harika görünüyor .Ilk olarak resme bakinca ay dedim ben bununun hazir acilmisini migrodan alip besemel soslu yapiyrum kendim yapmasini bilmiyorum demistim meger tarif basitmis.Ögrendim sayende bu arada Coop tan zannedersem milföy alinmiyor dimi sadece migro ?Icinde domuz yagi var diyolarda Coopun kinde

Ellerine saglik harika görünüyor .Ilk olarak resme bakinca ay dedim ben bununun hazir acilmisini migrodan alip besemel soslu yapiyrum kendim yapmasini bilmiyorum demistim meger tarif basitmis.Ögrendim sayende bu arada Coop tan zannedersem milföy alinmiyor dimi sadece migro ?Icinde domuz yagi var diyolarda Coopun kinde

evet canim cok kolay zor bisey deyilyerimseniben.
yorumun icin cok tesekkür ederim canimopuyorumnanaktan
canim sanirim yakinlarda oturuyosun, coop ta bu aralar vejeteryanlar icin milföy hamuru cikmis dediler ama kendim daha gidip bakmadim.
dogrusu bir aralar migrostakileride almayin onlardada var dediler sonra sadece bu cesidini yok mus dediler artik bilimiyorum sadece bu cesidini aliyopruz.
migrosun kendi markalarini ürettigi jowa adinda bir yar varekmek hamur maya gibi seyleri orada yapiyorlar sadece migrosa ayit. oraya sorduk yetkililer kullandiklari malzemelerin listesini gönderdiler bir arkadasa ve eger üstünde yazmiyorsa kesinlikle domuz yagi kullanmadiklarini yaziyor

Bilemiyorum bende kimi var kimi yok diyor anlamadim gitti gercektende.Jowa dan gelecek listeyi banada yollarmisin bazen teredütte kaliyor insan..Hangi ekmekte ürünlerde ne varmis bilmek isterim de.Tesekkurler canim bu konuda aydinlattigin icin.

gül nefis bişi bu yaa görüntü acip cezbetti beni
ilenia benim kızkardeşim olur kendisi pek methetiydi bu tarifi (telefonda) dediği kadar harika görünüyo
ilk fırsada deniyeceğim (mantarı daha bu akşam pişirdim haftasonu beklemem lazım )
ya da kaşar peynirli mi yapsam acep ? benim büyük welet mantarlı yemezdi zati kikikiki
inş. unutmam da resmini çeker eklerim
çooooook tşkler canım

Bilemiyorum bende kimi var kimi yok diyor anlamadim gitti gercektende.Jowa dan gelecek listeyi banada yollarmisin bazen teredütte kaliyor insan..Hangi ekmekte ürünlerde ne varmis bilmek isterim de.Tesekkurler canim bu konuda aydinlattigin icin.

canim o arkadasa olasip almaya calisacagim o bana jowa ürünlerini güvenle alabilecegimizi söyledi ama eger mektup duruyorsa alip sana gönderirim
evet canim insan tereddütte kaliyor varmi yokmu diye margarin alamiyoruz artik hep tereyagi kullaniyoruz
ay nebileyim ne alip yiyecegimizi sasirdik inan su memlekettemafoldumben
bende tesekkür ederim tatlimopuyorumnanaktan

gül nefis bişi bu yaa görüntü acip cezbetti beni
ilenia benim kızkardeşim olur kendisi pek methetiydi bu tarifi (telefonda) dediği kadar harika görünüyo
ilk fırsada deniyeceğim (mantarı daha bu akşam pişirdim haftasonu beklemem lazım )
ya da kaşar peynirli mi yapsam acep ? benim büyük welet mantarlı yemezdi zati kikikiki
inş. unutmam da resmini çeker eklerim
çooooook tşkler canım

aaa demek ilenia senin kiz kardesin demek ailecek buradasiniz bizim gibi negüzel:asigim:
canim istersen beyaz peynirlede yapabilirsin benim kizim beyaz peynirlisini daha cok sevdi.
dogrusu benim kizda mantari pek sevmez:eek:lmaz:
bende tesekkür ederim canimopuyorumnanaktan

Biz ailecenek KK li olduk artik.Ablam beni bulasdirdi buraya ay kendimi alamiyorumki.Yemek tarifleri harikaa kac tanesini denedim misafirlerime millet bayiliyor vallla ellerinize saglik kizlar...

Biz ailecenek KK li olduk artik.Ablam beni bulasdirdi buraya ay kendimi alamiyorumki.Yemek tarifleri harikaa kac tanesini denedim misafirlerime millet bayiliyor vallla ellerinize saglik kizlar...

iyi yapmis ablan canim bende buraya üyeoldugumdan beri hep deyisik yemekler deniyorum deyisik tatlar lezzetler ögrendim iyiki var kk:asigim:
benimde incitanemtuananin, asksinsencansinsen, bizimkisibiraskhikayesinin yengeleriyim birnoktabes te benim kizim:asigim:
yani sülalecek burdayizkaydirigubbakcemile2

bunlar çok şirin görünüyor ellerine sağlık bacım
gerçekten denemeye değer...
teşekkürler paylaşım için..

bunlar çok şirin görünüyor ellerine sağlık bacım
gerçekten denemeye değer...
teşekkürler paylaşım için..

canim umarim denersen begenirsinyerimseniben
biz cok seviyoruz kizim peynirlisini daha cok sevdi kizim pek mantar sevmez.
cok tesekkür derim canimopuyorumnanaktana.s.

Ellerine saglik ablacigim, bunu ben kozlenmis patlican ve mantarla denemeyi dusunuyorum, az sonra yapacagim bakalim nasil olcak, of of canim pek cekti he :KK70:

X