Milletin ciğerleri yanmış çay atmak ayıptır yahu!

baska.partimi var oy verecek🤪
Ulke yonetiliyor mu sizce halihazirda?
Sizin bu hissettiginize "ogretilmis caresizlik" diyorlar. Yuz yillik TCyi yuz yildir AKP mi yonetiyordu?
Bak ne diyor orman bakani Pakdemirli: Ormanlarin sorumlulugu yerel belediyelerde, o yuzden biz yanginlara mudahale etmedik, ormanlarin yanmasina musaade etmek zorunda kaldik, yangin da buyudu diyor. Bahsettigi canla basla ugrasan Ege ve Akdenizdeki CHPli belediyeler. Cok cok tesekkur ediyor onlara utanmadan.

Son düzenleme:
Ulke yonetiliyor mu sizce halihazirda?
Sizin bu hissettiginize "ogretilmis caresizlik" diyorlar. Yuz yillik TCyi yuz yildir AKP mi yonetiyordu?
Bak ne diyor orman bakani Pakdemirli: Ormanlarin sorumlulugu yerel belediyelerde, o yuzden biz yanginlara mudahale etmedik, ormanlarin yanmasina musaade etmek zorunda kaldik, yangin da buyudu diyor. Bahsettigi canla basla ugrasan Ege ve Akdenizdeki CHPli belediyeler. Cok cok tesekkur ediyor onlara utanmadan.

cvp icin tesekkurler ama
ironi yapmistim. cunku bisey dedigimiz anda verilen cvp bu malesef
insanlarimiz gormuyo

Düşünüyorum düşünüyorum bi anlam veremiyorum şaka gibi ama gerçek!!
Ülke gerçeği maalesef,şunu anlamıyorum bu zatı hiç mi uyaran yok acaba ..
Biri gelsede savunsa çok merak ediyorum nasıl savunacak utanmada yok artık
Çok şey istedin bibim bende onu düşündüm kim ne diyecek diye.
Nıç nıç nıç mis gibinn rize çayı nesini beğenmedin nammmmkör :KK53:
Böyle nankörüz işte buldukta bunuyoz
Thk varken ihale ile ozellestirme. Hadi oyle olsun gene de biz haziriz diyen Thk yangin sondurme ihalesine bile sokulmadi. Milli servet kar guden ozel sirketlere emanet. Ne kadar uzun surerse o kadar kazanc.
Güzel ülkemin geldiği hale bak işte.
Birer tanede çaydanlık vereymiş ateşin üstüne koyar demlerlerdi
Al sana keyif çayı.
baska.partimi var oy verecek🤪
İroni demi fanatiklerin tek söylediği laf buda:))
Hele çıkar telefonuna bakım demeleri beni bitiriyor..

Millet olarak şaşırmıyoruz artık yaşananlara ne hale geldik..
😔 kafalar aynı zihniyetler aynı politikalar yalnizca kendi cebini düsünuyor bir bakan 100 kisinin ev parasini kolunda tasiyor lüks içinde bati kiskaniyor diyorlar rezillige bak global çağri yapildi bir yangini sonduremediler bütün dünya gördü bizim caresizligimizi Allah cabalayan acılar icinde yaniklar içinde kosturan herkesin yardimcisi olsun.

😔 kafalar aynı zihniyetler aynı politikalar yalnizca kendi cebini düsünuyor bir bakan 100 kisinin ev parasini kolunda tasiyor lüks içinde bati kiskaniyor diyorlar rezillige bak global çağri yapildi bir yangini sonduremediler bütün dünya gördü bizim caresizligimizi Allah cabalayan acılar icinde yaniklar içinde kosturan herkesin yardimcisi olsun.
Hep söylüyorum önce halkımız uyanacak görecek yaşananları.
Emeği geçen vatandaşlarımıza haklarımız helal olsun,seyretmek bile çok acı veriyor bizlere.

X