mimik kırışıklıkları

S

selifcik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selifcik
Arkadaşlar merhaba,aranıza yeni katıldım.benim problemim 27 yaşında olmama rağmen dudak çevresinde gülmeden kaynaklanan mimik çizgileri oluyor ya onlardan çok rahatsızım.gülmesem bile yüzümde 2 taraftada çizgi şeklinde var ve yaşlı gösteriyor insanı.pudra falan sürüncede çizgi şeklinde orada toplanıyor.dejavunun bir serumu varmış anında etki ile şişiriyormuş orayı ama çok pahalı ve yaşım genç onları kurtulmak için.ne yapmalıyım arkadaşlar.bilgilerinizi bekliyorum...

• Konu Sahibi selifcik
aynı sorun bendede var sadece dudak kenarlarım değil göz kenarlarım alnım hepsi. hatta ağzımdan çıkan her kelime için ayrı kırışık nerdeyse her kahkaha yada kızgın bakışlarım. kırışığım işte. yüzün nemsiz olmasıda etkiliyormuş. ben kayısı çekirdeği yağına başladım sonra içine buğday yağıda katıcam şimdilik bi değişiklik yok. bu arada bizim ailede herkeste ifade kırışıklıkları var. umarım bi çare bulursun.

• Konu Sahibi selifcik
bende aynen öle yapıorum inanki.vichy nin jeliyle yıkıyorum.gülsuyunu zaten 6 yıldır kullanırım.sabahlarıda sodalı buz kalıplarını yüzümde gezdiririm.ama işte o çizgier gitmiyor napalım.bakalım ii bir nemlendirici alıcam şimdi

• Konu Sahibi selifcik
ay aynen bendede war ya cok gulmekten oldu galıba. sadece dudak cewremde we ben daha cok kucukum ya.bı care lutfennnnnnnnnnnn

• Konu Sahibi selifcik
BEN DE AYNI DERTTEN MÜZDARİBİM.Daha 20 yasında olmama ragmen dudak ve göz kenarımda kırısıklıklar var.ne yapmayalım???

• Konu Sahibi selifcik
uf bız cok gencız ya bı yardım elı nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrsenağlama

• Konu Sahibi selifcik
yaş maya ile az biraz sütü karıştırıp bulamaç haline getirip sürüyorsunuz
bir süre sonrada kuruyunca yanii yıkıyorsunuz
benim cildim yağlı iyi geliyoor
kırışıkları geçiriyormu yookama
en azından hafifletiyoor

• Konu Sahibi selifcik
ya bende kırısıklık yokkı bole cızgı war bıtanecık acaba ondada ıse yarar mı

• Konu Sahibi selifcik

işte tarif böyle..
bir çay kaşığı yaş maya bir yada iki çay kaşığı yağsız süt. karıştırıp çizgilere ve oluşabilecek yerlere sürüyorsunuz. 15 dakika sonra yıkıyorsunuz haftada 2 kez yada 1 defa.. fazlası cildi yorabilir. araştırın bu tarifi çok yerde bulursunuz. suna dumankayanın sayfasında görmüştüm.
benim kırışıklığım yok tabi bu yaşta. ama çizgilerimi tamamen silikleştirdi diyebilirim. faydasını gördüm. tavsiye ederim.
sevgiler.

• Konu Sahibi selifcik
saol umarım faydası olur deneyelım bakalımm

• Konu Sahibi selifcik
Kızlar ,bana kalırsa göz çevrenize yağ kesinlikle sürmeyin .Önce hoşunuza gidebilir ama yaş ilerleyince göz çevrenizde yağ butonları oluşur .Bırakın yağ butonunu ,yağlı ürünler göz çevresi derisi çok ince olduğu için ,göz çevrenizi deforme eder .Yağdan dolayı göz çevreniz şişer ,göz çevresi şiştiği için kırışıklıklar dolmuş gibi görünür .Oysa 30 lu yaşları geçince göz çevresi derisinin gerginliğini yitirdiğini görürüsünüz .En güzeli sabah akşam göz çevrenizi nem veren jel veya sıvı göz çevresi temizleyicisiyle silin .Cildin kuruluğuna göre bir göz çevresi ürünü kullanın .Dejavu gibi geçici çözüm sunan ürünleri bu genç yaşaa kullanmayın . Geçici çözüm yerine ,cildi besleyen yöntemleri tercih edin Şeniz

• Konu Sahibi selifcik

peki duak cevresi kırısıklar için :uhm:

• Konu Sahibi selifcik
offfffbende de var ve 23 yaşındayım yaş mayayı deneyelim bakalım , sağolun arkadaşlar

• Konu Sahibi selifcik
Kızlar 40 yaşındayım
Piling için irmik-yoğurt yada mısır unu-yoğurt
Kırışıklar için maya veye saf zeytinyağı-limon kullanırım
Haaaa bide günlük temizlikte fırça

• Konu Sahibi selifcik
peki duak cevresi kırısıklar için :uhm:

Canım kaç yaşındasın bilmiyorum ama ,dudak çevresi kırışıklıkları genelde sigara içenlerde oluyor .Oluşmadan önce yine keremlerle beslemek oluşmasını engeller .Oluştuktan sonra yapılacak en güzel şey hafif dolgu yöntemleri ,peeling de iyi geldiği söylenen şeyler arasında yerimseniben

• Konu Sahibi selifcik
canım mimik çizgileri kaçınılmaz aynı sorun göz çevremde ve alnımda benimde var ve yaşım 25
muhakkak en azından hergün nemlendirici sür
özlliklede gece kremi yaşına uygun en azından yumuşatıcak ve daha çok oluşmasını engelleyecektir

• Konu Sahibi selifcik
gülsuyu demişsinya canım hani o bildiğimiz mevlütlerde döktüğümüzmü?? merak ettim bunu hep duymuştum ben sana kendi tecrübe ettiğim bir şeyi söylüyeyim geçen gün kayısı yiyordum dur birtanesinide yüzüme süreyim dedim çekirdeğini çıkarıp yüzüme masaj yaparak gezdirip biraz beklettim cildim gerilmeye başladı hemde fark edilir derecede sonra yıkadım okadar yumuşacık olduki pamuk gibi sonra ki gün bunu kirazla denedim tavsiye ederima.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…