minik kuzum emekliyor artik.......

kreeft

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2007
775
0
kizlar haftasonu esimle birbirimize bakiyoz..dogru mu goruyoz diye...
simdi tamamen emekliyor artik...
yurumesi de 1 yasindan erken olucaga benziyor bu gidisle..
gozune birsey kestiriyor,oraya ulasiyor ve elleriyle uzanarak istedigi seyi alabiliyor artik....
birde bize bakip poz veriyor ,bak yapabiliyorum diyor gozleriyle...
yuruteciyle de oyle simdi yakaladim,masa ortusunu cekiyordu...
gun gectikce yeni seyler kesfediyor...

anam anam yerim ben onu, çekeceğin var artık bundan sonra canım :roflol:
hadi bakalım gözün aydınmı desem kolay gelsin mi desem.
hayırlı uğurlu olsun canım

maşallah daha çok erken
benimki yeni yeni dönmeye başladı diye seviniyordum eheheee

maşallah maşallah...hadi hayırlısı...ne büyük mutluluk.daha dün kızlar sancım var doğum yaklaşıyo heralde falan diyoduk.zaman nasılda hızlı ilerliyor...
benimki emeklemiyor ama tırtıl gibi sürünüp istediği şeyi alıyor son 4 gündür.odayı dört dönüyor.

ayy kizlar bence kolay gelsin diyin bana....o yaramazliklar yaptikca bebegimde seviniyor; o ulasabiliyorum diye, bende seviniyporum artik emekliyor, yaramazligini gormuyorum valla sevincimden...cook guzel birsey...darisi sizlerin basina..ayerbe cim 1-2 gune kalmadan emekler seninkide kesin..tam olarak...

maşallah bebeğine ne büyük bir mutluluk dime bizimkide yerde sürekli yuvarlanuyor popoyu havaya kaldırıyoruz geri geri gidiyoruz nedense

kreef canım maşallah oğluşuna valla...benimki kuçını kaldırabilse emekleyecekde tembel valla aynı babası gibi..rahatını hiç bozmuyorr..yürüteç alsam eyi olcak bu sıpaya dur bakem...yoksa bu öle benim kucağımda gezer durur sıpaa:)))

liva cim bebekler ilk geri geri gidermis...
tekno cum dogukanin kicisini yerim ben...al bakem yuruteci belki hosuna gider....
simdi hep yerlerde ya benim oglus hasta olcak yerlerde, ona da ne care bulabilirim bilmiyorum..

canım maşalah ne güzel yha:) erkenci desene :) maşallah kuzuna:)

kreeft gözün aydın canımkaydirigubbakcemile3...bence emeklemek bebişlerimiz için bir milat :emir_bebek: düşünsenize,bağımsızlıklarını ilan ediyorlar bir yerde :lepi:
benim oğluş çok hareketli,yerd oynaması için oyun halısı gibi bi şey yaptım,bi o yana bi bu yana dönüp duruyor,benim kucağımda otururken bile ayağa kalkıyor,tuttuğu her şeyi kendine çekiyor,kapakları açıyor ama daha emekleme yok...bakalım benimki ne zaman emekleyecek?:ecrin_bebek:
şimdi en güzel olayımız bana dakikalarca gülmesi,nasıl hoşuma gidiyor anlatamam:teytey:ben onu güldürüyorum,dakikalarca katıla katıla gülüyor sırnaşık şey insanın içi gidiyor valla...
ben okuldan gelince de bana gülüyor,çok mutlu oluyorum valla,annelik o zaman çok keyifli oluyor işte a.s.

cok keyifli inanin kizlar, bebislerimizin boyle donem atlatmalari ...birz daha buyuduklerini gormek...

Gözünaydın ve Allah kolaylık versin canım. Şimdi sürekli gözetlemek zorundasın... Benim zilli kucaktan inmeyi sevmediği için heralde hiç emeklemeyecek diye düşünüyorum. Bazen koyuyorum karın üstü popoyu bile kaldırmaya üşeniyor tembel. Tek bildiği birinin kucağında oturacak ve karşısındaki başka bir kişi de onunla konuşup güldürecek. Kucakta durduğu kişi konuşunca onu bile istemiyor. İlla ikinci bir kişi olacak. İşe başlayınca napcam ben bu zilliyi diye düşünmeye başladım kara kara...

canım benim oğlum 2 haftadır yuvarlanıyo ellerinin üstünde istediği yöne gidebiliyo
evi dört dönüyo giriyo biyere daha çıkamuyo sonra başlıyo ağlamaya ev sobalı sürekli sobaya yanaşıyo etrafına yastık koyuyorum dışarı çıkacaksam paspası kaldırıyo arasına girip yuvarlanıyo barış nerde diyorum gülüyo
çok hareketli maşallah bi iki güne kalmaz emekler heralde heryere gidebiliyo beşiğinin altına giriyo geri geri kayarak gidiyo
iki eliyle herşeyi tutabiliyo
maşallah kreeftcim oğluşuna gerçekten çok güzel duygular bunlar

cok keyifli inanin kizlar, bebislerimizin boyle donem atlatmalari ...birz daha buyuduklerini gormek...

ya evvet bir arkadaşım demişti bir dönem hep oturduk, sonra emeklemeye başladı yerlerde süründük sonra yürümeye başladı belim bükük gezdim. şimdi daha doğruldum bide baktım büyümüşüz:)) benimkisine sevdiği oyuncağı uzağa koyuyorum emekleyecekmi diye bir iki deniyo sonra yanındaki sevmediği oyuncağıyla oynamaya başlıyo çare üretmeyi bile öğrenmiş:)))

valla çok keyiflidir eminim...ben şimdi tırtıl diyorum batuya,her yere sürünerek gidiyo.emekleyince daha tatlı olurlar.darısı başımıza artık.kreftcim ne güzel bişey demi?neler yaşadık,neler gördük.tabii daha göreceğimiz ilerde...allah hepimize güzel günler görmek nasip etsin...

gözün aydın kreft.
benim oğlum da emekleme pozisyonunda sallanıp duruyordu. bi şey almak istediğinde karnının üzerinde hızla ilerleyerek gidiyordu. şimdi birkaç adım ilerliyor emekleyerek. o kadar hızlı hareket edip yer değiştiriyor ki. hızına yetişmek mümkün olmuyor bazan. geçen hafta bizim yatakta uyurken 2 kere düştü. uynanıp gezmeye çıkmış. ve yatağın yanındakileri merak edip uzanıp almak istemiş sanırım. ve yanındaki yastıklara rağmen yerde!! :KK43: artık orda uyutup bırakmıyoruz. park yatakta uyuyor artık hep. bi an yalnız bırakmaya gelmiyor.

Son düzenleme:
masallah canim benimk de emeklicek ama daha degil cok az kaldi cok belli oluyor dizlerinin ustunu kaliyor, sonra pat diye krin ustunde kalio :)

ne güzel kreeftcim ne mutlusundur. inşallah kısa sürede de yürür. darısı benim kız gibi tembel olanlara:KK66:...

Maşallah allah nazarlardan korusun benimki koca poposunu kaldıramıyorki dönmeyeçalışıyor henüz onuda tam beceremiyor anasına çekmiş yürümez kesin :)) bende öyleyim her yere araba :))

X