Minik_melek'in Başarı Öyküsü

minik_melek_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2011
96
0
merhaba arkadaşlar sizlere kendi diyet listemi anlatmak istiyorum. ben bununla 2 ayda 10 kilo verdim. boyum 1.68, kilom 63tü, şuan 53 kiloyum..
öncelikle diyeti HİÇ BOZMADAN 2 ay uyguladım ve her hafta haftada 3 gün birer saat yüzdüm.

sabah: bir dilim çavdar ekmeği, kibrit kutusu kadar peynir, yarım salatalık, 3 adet siyah zeytin, bir bardak yeşil çay
ara öğün: bir porsiyon meyve (elma, portakal, mandalina tercih ettim), veya 2 adet form bisküvi
öğlen: bir kase çorba, bir kase yoğurt. VEYA bir parça tavuk göğsü (baharatlayıp tat katabilirsiniz), bir kase yoğurt VEYA yarım tabak kepekli makarna bir kase yoğurt, VEYA dolu dolu bir tabak salata
ara öğün: yine meyve veya form bisküvi ve yanında yeşil çay
akşam: öğlen için olan seçeneklerin aynıları, birini seçebilirsiniz.
gece: yine bir adet meyve veya form bisküvi ve yeşil çay.

ancak yeşil çayı günde mutlaka 3 defa tüketmelisiniz. çikolata, yağ, şeker, tuz, hamur işi yok.. ve benim tükettiğim bütün süt ürünleri de lighttı. yani yoğurt, peynir, bazen süt.. ancak her gün mutlaka bir kase yoğurt yiyin ve birkaç günde bir tavuk tüketmeye çalışın ki yeterli proteini alın. günde 500 KALORİYİ hiç geçmedim.
ve mutlaka spor yapmalısınız. evde de sürekli hareket halinde oılun, kısa mesafelere yürüyerek gidin. bu diyetimin üstünden 4 ay geçti ve hala kiloları geri almadım. daha fazla da veremedim o ayrı :))

haydi bakalım siz de deneyinn..

arkadaşlar diyetten önceki ve sonraki hallerimi de koyuyorum inanamayan olur veya işe yaramaz diye düşünmeyin diye :)

Son düzenleme:
Çalışıyormusunuz ? ya da hangi şartlarda yani ofis v.s. mı ?? çünkü ben ofiste çalışıyorum ve egsersiz yapmam ya da yürümem mümkün değil işteyken :KK43: bu da büyük dez avantaj .. bu araalr yoğun olduğumdan sporda yapamıyorum ve en az 5 kg vermem lazım ..

yaşım pek büyük değil 17 yaşındayım ben hala okuyorum anlayacağınız :) okul ve dershaneden sonra gittim çok yorgun oluyordum ama yüzmenin çok faydası oluyor inanın. hem sıkılaşıyorsunuz hem rahatlatıyor. benim selülit sorunum da vardı yüzmeyle o da kayboldu. ama aynı diyeti başka bir arkadaşıma uygulattım o spor yapmadan bir ayda 4 kilo verdi ancak devam etmedi sonra nasıl olur bilmem..

tbrk ederim canım bende seninle aynı yaştayım yazın iyi bi fırsat oldu gerçekten kilo vermek için okul açıldığında yepyeni başlamak güzel olacak darısı bana:)

bir insanın günlük alması gereken kalori emin olun ki 500 kaloriden fazladır. yoğun miktarda kas ve su kaybettiğinizi düşünüyorum

bir insanın günlük alması gereken kalori emin olun ki 500 kaloriden fazladır. yoğun miktarda kas ve su kaybettiğinizi düşünüyorum

tanıdığım bir diyetisyene de danıştım bunu, yanlış bir şey yapmadığımı söyledi. bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir. kas kaybetseydim bunu hissedebilirdim.. hiçbir güçsüzlük, ağrı yaşamadım. veya herhangi bir sağlık sorunum olmadı. bu kaybettiğim aşırı miktarda su olsaydı verdiğim bütün kiloları geri alırdım. ancak spor yaparak ve sağlıksız yiyecekleri keserek istediğim kiloya ulaştım .

ben 20 yaşındayım benmde boy 1 70 kilom 58 :KK53:
seninde ilk resmdeki halin fena değil yalnız bacaklar brz kalınmış galiba:KK52:
onun dışında ne kilolu insanların yanında hiç bişi senin ki, tabi insan kendni nasl ii hissedyrsa onu yapmalı :21:

ben 20 yaşındayım benmde boy 1 70 kilom 58 :KK53:
seninde ilk resmdeki halin fena değil yalnız bacaklar brz kalınmış galiba:KK52:
onun dışında ne kilolu insanların yanında hiç bişi senin ki, tabi insan kendni nasl ii hissedyrsa onu yapmalı :21:

bacaklar kalın göbek var ve yanlarda simitler var valla canım :KK1: şimdi ordaki pantolonu 2 defa daralttırdım anca giyebiliyorum. daha iyi hissediyorum doğal olarak da :)

merhaba arkadaşlar sizlere kendi diyet listemi anlatmak istiyorum. ben bununla 2 ayda 10 kilo verdim. boyum 1.68, kilom 63tü, şuan 53 kiloyum..
öncelikle diyeti HİÇ BOZMADAN 2 ay uyguladım ve her hafta haftada 3 gün birer saat yüzdüm.

sabah: bir dilim çavdar ekmeği, kibrit kutusu kadar peynir, yarım salatalık, 3 adet siyah zeytin, bir bardak yeşil çay
ara öğün: bir porsiyon meyve (elma, portakal, mandalina tercih ettim), veya 2 adet form bisküvi
öğlen: bir kase çorba, bir kase yoğurt. VEYA bir parça tavuk göğsü (baharatlayıp tat katabilirsiniz), bir kase yoğurt VEYA yarım tabak kepekli makarna bir kase yoğurt, VEYA dolu dolu bir tabak salata
ara öğün: yine meyve veya form bisküvi ve yanında yeşil çay
akşam: öğlen için olan seçeneklerin aynıları, birini seçebilirsiniz.
gece: yine bir adet meyve veya form bisküvi ve yeşil çay.

ancak yeşil çayı günde mutlaka 3 defa tüketmelisiniz. çikolata, yağ, şeker, tuz, hamur işi yok.. ve benim tükettiğim bütün süt ürünleri de lighttı. yani yoğurt, peynir, bazen süt.. ancak her gün mutlaka bir kase yoğurt yiyin ve birkaç günde bir tavuk tüketmeye çalışın ki yeterli proteini alın. günde 500 KALORİYİ hiç geçmedim.
ve mutlaka spor yapmalısınız. evde de sürekli hareket halinde oılun, kısa mesafelere yürüyerek gidin. bu diyetimin üstünden 4 ay geçti ve hala

kiloları geri almadım. daha fazla da veremedim o ayrı :))

xxxx kullanan var mı??

haydi bakalım siz de deneyinn..

arkadaşlar diyetten önceki ve sonraki hallerimi de koyuyorum inanamayan olur veya işe yaramaz diye düşünmeyin diye :)

xxxx kullanan var mı??

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiziğin süper oLmuş etraftan nasıl tepkiler aldın ?

çok güzel ya bende 2 kilo verdim azen tartı 78 gösteriyo ama galiba 79 da kaLdımm :KK53:

ya bişey sorucam bu sandozlu sakızı nasıl kullanıcam yemeğe katsam olurmuu ??

33 günüm falan kaldı ya yardım edin :KK4: diyet günlüğüme bakın beni takip edin bana yardım edin pLease :18: :KK14:

Son düzenleme:
yalniz bu arada BMI yani beden kutle endeksin cok dusuk gorunuyor. kendini hala sisman hissediyorsan anoreksiya belirtisi var diyecegim.

yalniz bu arada BMI yani beden kutle endeksin cok dusuk gorunuyor. kendini hala sisman hissediyorsan anoreksiya belirtisi var diyecegim.

öyle bir şey yok arkadaşlar :KK20::KK20:
fotoğrafta da görüyorsunuz anoreksik hastalar gibi değilim. onlar zayıflıktan ölecek gibi duruyorlar ben öyle görünmüyorum bile :KK20:
vücudumda yağ oranı fazla olduğu için olduğumdan kilolu gösteriyorum bu yüzden istiyorum. ayrıca dikkat ederseniz bütün mankenlerin boy kilo oranıyla aynı şuan onların hepsi bulimik mi? değil :KK20:

X