Minikkedinin Dolabından Ciciler

minikkedinindunyasi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2014
223
6
HANIMLAR SAYFADAKİ FİYATLAR GÜNCEL DEĞİLDİR ŞUAN HEPSİNDE İNDİRİM YAPTIM, YAZAN FİYATLARA ALDIRMAYIN :)

İhtiyaçtan satılıktır, takas yapmıyorum. Nakit ihtiyacım olduğu için mecburen satıyorum, hepsi yepyeni, bazıları hiç kullanılmamış çeşit çeşit cicilerimi bu sayfaya ekleyeceğim. Fiyatlarda pazarlık sünnettendir :) Takipte kalın kızlaaarr

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Hem yazlık kombin önerisi, hem de hepsi satılık :) Benim gibi pembe aşıklarına gelsin.
(lipstiği dekor koydum, kullanılmış olduğu için satmıyorum)

Converseler temiz kullanılmış, hiçbir kusuru yok, 38 numara. Fiyat siz söyleyin ben 40 düşündüm ama inebilirim. Bana küçük geliyor giyemiyorum.

Şort Pudra pembe keten. 36-38 bedene uyar. 7 TL

Pembe kısa kollu kalın kaliteli penyeden ceket, hiç giyilmedi etiketi üzerinde. 10TL

Güneş gözlüklerini Kotondan bu sezon aldım, bu yazın trend modeli, hala mağazasında 35tl ye satılıyor. Ben az kullandım, çiziği vs kesinlikle yok. 15TL

Bilezik takımını geçen yaz Kotondan 25TL ye almıştım, hiç takmadım. Pudra pembe. 10TL

Pembe swarowsky taşlı kararma yapmayan küpeler 5TL. Alerjim olduğu için ben takamıyorum, kullanılmamıştır.

Son düzenleme:
Mayo giymeyi nedense bir türlü sevemedim, beğenip alıp hiç giymiyorum sonra. Bana yakışmıyor gibi geliyor.
Tam yaz dönemi ihtiyacı olan varsa mayolarımı da satıyorum.
İlk olarak bunu ekleyim diğerlerinin fotolarını da çekicem bugün.

Bu mayo hiç giyilmedi, yepyeni duruyor, dolabı bekliyor, ihtiyacı olan alsın sebeplensin. Bakıyorum mağazalarda mayolar 50-60 lira çok pahalı. Ben bunu 20TL ye satıyorum.
36-38 bedenlere uyar. Boyundan bağlamalı, pastel renklerde, içi siyah astarlı iç göstermiyor.

Mangodan yeni aldım. Hiç giymedim evet beğenerek giymek için aldım ama paraya ihtiyacım var hanımlar mecburen satıyorum :)

S beden.
Karpuz kol, kolları kumaş. Derin V yaka. Beden kısmı penye diz boyu. Çift kat penye olduğu için iç göstermiyor bedene aşırı yapışmıyor çok kibar duruyor. Sırtı metal fermuarlı.
Aldığım fiyatın altına satıcam 25TL.

Yeni aldığım özellikle narin ürünlerin etiketlerin eve gelince koparma huyum var, sanki dolapta o etiket kıyafetlerimin iplerini fln çektircek koparıcak gibi geliyor, dolaba etiketle asmıyorum. O yüzden hiç kullanmadığım çoğu şeyde etiket üzerinde diil malesef. Birgün satacağımı bilsem etiketleri koparmazdımm

Son düzenleme:
Mangodan yeni aldım. Hiç giymedim evet beğenerek giymek için aldım ama paraya ihtiyacım var hanımlar mecburen satıyorum :)

S beden.
Karpuz kol, kolları kumaş. Derin V yaka. Beden kısmı penye diz boyu. Çift kat penye olduğu için iç göstermiyor bedene aşırı yapışmıyor çok kibar duruyor. Sırtı metal fermuarlı.
Aldığım fiyatın altına satıcam 25TL.

Yeni aldığım özellikle narin ürünlerin etiketlerin eve gelince koparma huyum var, sanki dolapta o etiket kıyafetlerimin iplerini fln çektircek koparıcak gibi geliyor, dolaba etiketle asmıyorum. O yüzden hiç kullanmadığım çoğu şeyde etiket üzerinde diil malesef. Birgün satacağımı bilsem etiketleri koparmazdımm

Fotoğrafta önünde leke var gibi çıkmış anlamadım neden kat izi heralde ya da ışık yansımış. Leke vs yok.

Eki Görüntüle 1184992

Yine kombinledim :)

Kotondan yeni sezonda alıp hiç giymediğim etiketi üzerinde ten rengi rugan platform yüksek topuk son trend ayyakabı. 37 numara, ama kalıbı dar. Bana küçük geliyor, fişi kaybettiğim için de değiştirmiyorlar, kaldı elimde. 40TL

Gömlek de Koton marka. 34 beden yazıyor ama 36 gibi dar kalıp diil. Saten siyah üzerine ten rengi puantiyeli. Az giyildi hiçbir kusuru yok. 15TL

İkisini birlikte almak isteyene 50ye vericem.

Hiç giyilmedi. Dolgu topuk, 38 numara, çok rahat tam yazlık. Aldım ama pek renkli giyinmeyi sevmiyorum sanırım :) o yüzden hiç giymedim.

20TL

çok cici bir çanta. 20tl yeni gibi, hiçbir kusuru yok. 40liraya almıştım zamanında.

Kaliteli iç göstermeyen kalın penye. zebra desenli.
önü düğmeli hiç giymediğim bir elbise.
Esnek 34-36-38 bedene uyar.

Önü arkası fırfırlı jarse kumaştan.
Tertemiz kusursuz.
34-36 bedene uyar çok göbek yoksa 38e de olur :)) esnek.

Alerjim olduğu için takamıyorum. Çok havalı, swarowsky taşlı küpeler. Kusursuz, tertemiz.
Kararma yapmayan cinsten.
25-30ar liraya aldım zamanında.
Çiftini 10 liraya vericem.
Hepsini isteyen olursa 50 versin gönlü olsun benim de cebim para görsün :))

Aynı bluzun moru bu da. Renginden dolayı sanırım daha esnek bunun kumaşı.
Bu arada önü delik gibi çıkmış ama diil tabi ki :) fırfırları içten geçmeli ordan içerden geçiyo kendinden orası öyle yani kızlar yanlışlık olmasın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…